TTKM

Nečekané TT - Co si vzít na pustý ostrov

1. ledna 2013 v 21:04 | camelia
Nevím proč, ale už ve chvíli, kdy jsem viděla výběr: Osud, štěstí, noc, svobodu a konečný vítěz Co si vzít na pustý ostrov, mi bylo jasné, co z toho to vyhraje.Mám prostě takový pocit, že lidé jsou zkrátka a jednoduše líní přemýšlet o abstraktních věcech, a tak si radši představují věci, které jim zdánilvě připadají reálné - nebo alespoň s reálným základem. Jenže i takový pustý ostrov může být pěkně abstraktní.
Tak například: Co znamená slovo pustý? Pro mě to třeba je ostrov naprostobez života. Pak bych si sebou vzala třeba rostlinku - musela bych však předpokládat, že se na ostrov dostane i sladká voda (pokud by to ovšem nebyla rostlina typu mořská řasa, že?), jinak by mi byla k ničemu.

Všechno se kazí a kompikuje

18. listopadu 2012 v 18:33 | camelia
Tak, jak jste si asi všimli, nadpis článku nezní zrovna vesele. Pravda je taková, že to ani nebyl účel. Nemám zrovna dobrou náladu.
Víte, nikdy jsem nebyla počítačový maniak. Vlastně na počítač jsem začala chodit asi tak před dvěma lety, kdy mě kamarádka přivedla k Narutovi, a necelý půl roku později jsem si založila blog. Nevím, poslední dobou mě blogování přestává bavit. Nebaví mě psát, nebaví mě dělat s Photofiltrem, nabaví mě se snažit, když blogy o líčení (které mimochodem, přestože mě trápí typické projevy puberty a pozdní učení, považuji za naprosto zbytečnou ztrátu peněz), co tu jsou klidně i 3x kratší dobu, než já, mají 5x větší návštěvnost.
Štve mě, že v dobách asi před měsícem, kdy jsem měla návštěvnost 50 lidí, pod článkem byly 4 komentáře, a to ještě navíc od SB. Ne, že bych vás nějak chtěla diskriminovat, nebo bych si vás nevážila tolik jako ostatních, ale sakra, napsat komentář přece nezabere talik času lidi!
Nebudu urážet vaši inteligenci a vymlouvat se - prostě mě blog nebaví. Konec, tečka. Nechce se mi do toho. Mám pocit, že to stejně k ničemu nevede a navíc si čím dál více uvědomuji, že skutečný život se mi vzdaluje kdybych byla jiný člověk, přichází tedy otázka. Virtuální, nebo realný svět? Sami si řekněte , co je pro vás důleitější, já mám však jasno.
Chci změnit moje zvtahy s kamarádkou, která je jedna z nejlepších. Chci něco dokázat, chci postoupit v olympiádě z bižule nejmíň do okresního, když už ne do kraje a chci mít na vysvědčení samý, chchi napravit svoje chyby a změnit svůj styl života.
Nikdy jsem nechtěla dojít k tomu, abych musela blog smazat nebo pozastavit, ale... Já už vážně nevím, co dělat! Jak zvednout navštěvnost, jak vás donutit psát komentáře, jak dělat něco, když si pořád nemusím říkat, zase z toho nic nebude.
Nekončím úplně, SB stále budu obíhat a číst jejich články, jak to dělám i teď, přestože třeba nekomentuji ;), a sem tam, když budu mít náladu, něco vydám. Stejně, většina z vás toho má teď taky dost, resp. až nad hlavu, takže mometálně nebudu extra aktivní, páč stejně nemáte tolik času ke mě chodit a číst výplody mé choré mysli. A možná někdy, až se vrátím, a budu vědět, jak přesně tenhle blog bude vypadat, co do něj mám dávat, a tak, můžete očekávat velký COME BACK se vším všudy! Návrat s videi, povídkami, články, příběhy a novými nápady, dessy a tak. A budu doufat, že můj blog budete stále navštěvovat, alespoň tak, jako teď.
Ne, neodcházím úplně, stále tu budu, vaše Camelia, ta, která tu vydržela rok a poznala pár skvělých lidí. Stále mi můžete psát na email, pokládat otázky, čekat na další díly povídek, ale čas jde dál a já ho nechci strávit dělám něčeho, co nemá smysl.

Mějte se pěkně a hlavně nezapomínejte, protože vzpomínky jsou občas to jediné, co nám zůsatane. Snad se ještě někdy uvidíme.
Vaše Camelia


Sakra, sakra, sakra!

5. října 2012 v 19:53 | camelia
Kruci!!!!
Jediná manga, do který jsem se fakt zažrala, a to dokonce tak, že bych si koupila klidně i jako "knižní" vydání a vona nevychází! Sakra to mi tak neuvěřitelně štve!
Dala jsem si dokonce i tu práci najít oficiální stránku (www.code-breaker.jp), ale protože jsem se narodila v česku, tak mi nejde ani videa prostě nic! Sakra to mi tak neuvěřitelně deptá >.<
No nic, tak já zase mizím. A KDYBY NĚKDO NÁHODOU NAŠEL NĚKDE ČESKÝ PŘEKLAD/I TU JEHO KNIŽNÍ PODOBU, OZVĚTE SE!
Arigato!

Vaše momentálně opět psychicky zdeptaná Camelia

BAF! xD

3. října 2012 v 20:51 | camelia
Lek! :D Neřešte. Asi se ptáte jak jsem na tom s povídkama. Zatím bledě. Zase si dávám pauzu :D Ale o víkendu snad zase něco písnu. No, a co teda dělám celý dny? Tak v úterý přijedu domů v 19 hod., takže ode mě moc nečekejte. V pondělí v 17:35 (asi) a ve středu po páté/po šesté. Nedivte se teda, že není moc kdy psát.
Ale kromě školy jsem taky našla další žrout času - MANGA CODE: BREAKER!
A asi mám novou lásku! Nejdřív Sasuke, Kiba a Naruto, pak Usui a teď Ogami Rei! ♥♥♥ Brzy Vám asi hodim recenzi, protože je to jedna z mála mang, která mě na první pohled zaujala :) A mám na vás otázku. Protože je česky jenom do 30. dílu, mám překládat?

Lidičky drazí...

9. září 2012 v 8:13 | camelia
Jak se všechno vleče. Dny ve škole jsou jako zpomalený film a doma pak nevím, do čeho se mám pustit, abych to stihla dodělat. Nerada utíkám od rozdělané práce. Což je taky důvod, proč teď nejsem aktivní. Co se týče povídek, jsem na nule. Teď nějak soustavně pracuju na "Knížkách", které jsem s esnažila vymyslet, ale jde to s nima s kopce. Dneska je neděle, že? Ach, to bychse měla učit, ale nechce se mi. No, právě sleduju jedno anime, tenokrát krimi - Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenb. Jsme u třetího dílu, ale tak nějak se to vleče... No nic, odcházím psát, do lesa, nebo se učit... Mějte se a omluvte mě prosím za moji neaktivitu. Budu se snažit se polepšit :) :/

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ!

9. srpna 2012 v 13:38 | camelia
Ahoj lidi!

Flákám blog? Ano, flákám. Flákám i povídky, vím to - Tash mi to už tak napsala do komentáře. Jsem líná, nemám nápady a vlastně... Mě to přestává bavit. Neděste se, nemám v plánu blog rušit ;) Jen bych vám chtěla vysvětlit, proč to poslední dva dny a ještě další dny předdtím zanedbávám. Důvody jsou dva...
ZAPRVÉ)
Pořádáme tábor.
Ano, nědělám si z vás srandu ani nezkouším hloupou výmluvu. Doma dohoromady s ještě jednou paní vedemě tábor na téma Věda a Zábava. Začínal včera a přihlásilo se nám 10 dětí, což byla asi maximální hranice. Všechno jsou to děti do prvního stupně. Taťka je vedoucí, brácha dělá pomocníka a já s mamkou vaříme. Děs. Začíná to v půl devátý a končí ve čtyři ;)
Veškeré další info (a taky důkazy, abyste mi věřili) najdete ZDE
ZADRUHÉ)
Je to dess pro Erbanku ve stylu Vampire Knight. Aktuálně je nastaven, tak se když tak mrkněte a okomentujte, ať už tam či tady ;) Snad se bude líbit!
ZATŘETÍ)
Je to, že se koukám na VK - a právě jsem ho dokoukala, takže se omlouvám za svoji nepřítomnost, od teď už se vám zase budu plně věnovat ;)

A TEĎ TO OZNÁMENÍ
Další díl Svět je malý je v PC - a z toho důvodu SE NA DOBU NEURČITOU POZASTAVUJE PRO KATU-CHAN - neumím psát dvě najendou, bohužel :( A první musím dopsat Svět je malý, takže se to posouvá. Pokud ale čistou náhodou vyjde další díl, pak to neznamená, že je zase "online", ale že jsem měla nápad, který jsem potřebovala dopsat - POZASTAVENÍ SE ZRUŠÍ AŽ JÁ ŘEKNU! Nicméně nemyslím si, že by do konce prázdnin další díl nevyšel ;)

Tak, toť asi všechno...
PS: Obrázky ve forogalerii jsou všechny k táboru a fotila jsem je buď já, nebo teta Alča, která je spoluvedoucí ;) PROSÍM NEKOPÍROVAT!
Tak ještě jednou - GOMENE!

In or Out? - Jděte s tím někam!

30. července 2012 v 14:35 | camelia
Poslední dobou jsou časté slova jako In a Out. Slyšíte je všude, vidíte je všude, probírají se všude. Patří totiž do jednoho obrovského pytle s názvem "MÓDA". Já nevím jak vy, ale po tom čase, co je slyším, jsem si na ně zvládla vypěstovat jakousi alergii. Nesnáším je!
Proč člověka hodnotit jenom proto jestli má na sobě nejžhavější kousky od známích návrhářů? Notak, lidi, jděte s tím někam!
Naprosto mě vytáčí, když jdu po ulici a slyším patru holek pomlouvat jejich "kamarádky", jež

Otázka k Narutovi

21. července 2012 v 17:49 | camelia
Měla bych otázku...
Čtete i mangu, nebo sledujete jenom anime?

Já osboně jsem začínala s anime a asi tak v prosinci jsem pozvolna přešla na mangu, pak jsem chvilku sledovala obojí a teď sleduji pravidelně mangu a pak v jeden den shlédnu díly anime, co jsem zameškala... Takže spíš manga, ale obojí, protože v manze se toho děje víc, ale anime je zase přehlednější, takže to tak nějak kombinuju. Manga vždy, anime hlavně takový ty boje atd. A jak vy? Co vám vyhovuje víc?

Tak teda lidičky...

29. června 2012 v 22:03 | camelia
Ahojky!

Doufám, že vám s přestavbou nelezu na nervy víc, než sama sobě. Momentálně (jak jste si nejspíš všimli) pracuju na povídkách a snad do konce července to stihnu. No, stihla bych to dřív, ale zejtra odlítám na 10 dní to Turecka, takže tu nebudu a nejsem si jistá, jestli ještě stihnu nějaké články přednastavit, i tak jsem vám vděčná za každou návštěvu, kterou mě a můj blog poctíte a doufám, že sem nadále budete chodit. Omlouvám se SB, že teď příliš neobíhám a Tash, že nepřidávám další díly, ale nějak mi dochází nápady, nebo spíš nevím, jak mám z těch osnov udělat pořádný příběh, aby to mělo všechno, co má mít, takže mám v plánu tam u mořského vzduchu přesyceného solí a při teplotách okolo 38°C (snad se mi nepřevaří mozek) předělat příběhy do konečnch podob a to tak, aby se to dalo číst. Momentálně pracuju na Broken heart, Diary of memories, Přežít,přelstít, přehrát a Cesta za štěstím (kterou prostě musím dopsat, jinak to zas zapomenu a přepisovat od začátku 57 stránek A4 se mi fakt nechce).
No, tak jen mi přejte abych nedostala úpal a někde se tam nezabila a snad i tady v čechách budete mít pěkné počasí ;o)
PS: Jaký bylo vysvědčení? Já vím, jsem šprt - samý! :D

Sláva vítězům, čest poraženým!

20. května 2012 v 8:02 | camelia
Tak ano, i já jsem se rozhodla napsat něco k včerejšímu zápasu v hokeji :)

Slováci nás porazili, myslím že 3:1, ale upřímně? Hráli o dost lépe než my a výhru si zasloužili, ačkoliv bych samozřejmě byla radši, kdybychom vyhráli my.
Takže: Sláva vítězům, čest poraženým a naší mizerné hře! :D
Ne vážně, hráli jsme špatně. Jejich strategie byla lepší a stálejší. Rychle se přizpůsobovali a útočili. My jsme útočili asi jenom, pokud vedli a to nás stálo i ty dva góli v poslední třetině, no, doufám, že když už ste nás porazili, alespoň VYHRAJTE ZLATO proti Rusku! n.n

Bye!

...Pár mých keců :/

3. března 2012 v 17:54 | camelia
Čaute lidi :)

Tak jak je? Já se mám dobře a doufám že vy taky. Omlovám se (hlavně Tashi), že nepřidávám, ale když je hezky a není škola tak se na PC skoro vůbec nedostanu, jen ráno oběhnu SB a mrknu se na konohu, ale na psaní fakt čas není. A vzhledem k tomu, že dens bylo krásně (cca 12°C) tak jsem od 11 hod. - do teď byla venku a ten zbytek jsem pracovala na pár obrázcích, takže se máte co tešit na spoustu mých FA. Taky jsem se rozhodla, že ke každé povídce budu kreslit takový ty "Úvodní obrázky". No, hned dneska jsem s jedním začala, tudíž se hned máte co těšit na ÚPLNĚ novou kapitolovku na SasuSaku a trochu i na NaruHina a co se týče vašich povídek na přání...?
FOR: Kata-chan: Bouhužel jsem úplně jako vygumovaná, takže v brzké době ji nečekej :( No, alespoň prozatím si budeš moct zvednout náladu tou připravovanou povídkou an tvůj oblíbený pár (viz výše) :D
FOR: Tashine: Mám dvě stránky a nějak se k tomu nemůžu dokopat, a taky jsem slíbila čtenářům na konoze, že jim napíšu pokráčko K,NaZH, takže teď vážně nestíhám. A taky učotelé nás začínají dusitm páč se blíží čtrvtletí... :(

Omlouvám se, pokusím se polepšit a je mi líto, jestli to znělo jen jako výmluva, ale já fakt nestíhám... No, pěkný zbytek výkendu. Čaute---

Naruto + ? Aneb NaruSaku or NaruHina

10. února 2012 v 10:20 | camelia

Takže, jedna z největších tahanic je o tom, s kým nakonec bude Naruto. Pokud se minulost bude opakovat, tak by měl být pár podobný MinaKushi. No, tak si shrneme, co komu nahrává do karet.

Anime Naruto... Konec?

17. prosince 2011 v 9:01 | camelia
Ahojky...

Tak jak se vede? Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale dřív to opravdu nešlo...
Než přeskočím na to, co se chystám udělat, chtěla bych poděkovat "novému SB" - Lale-san a pochválit její blog a hlavně desing a můj diplomek... :) Dál mám v plánu sem napsat recenze všech příběhu, které mám v plánu někdy napsat... Řeknu, že se máte na co těšit, ale v nejbližší době nečekejte žádnou SasuSaku... (Promiň Elwenkao, ale nějak mi teď SasuSaku nejde Zamračený )
Jinak jsem ztratila mobil, což vážně není žádná sranda, ale jinak se mi celkem daří v Matice, což potřebuju... :)
Tak a téma zní... Jak si myslíte, že dopadne Anime Naruto? Já osobně si myslím, že je několik možností:
1) Naruto se nechá zabít - což se mi zdá jako nejotřesnější a nejnemožnější možnost... Koneckonců, je hlavní postava, ne?
2) zemře Sasuke - za to bych někdy byla ráda, páč se chová (hlavně v manze) jako ten největší k
............ (doplntě, co uznáte za vhodné), na druhou stranu mě to ale taky pěkně štve, páč by to znamenalo, že Sakura skončí s Narutem a to nemohu připustit!!! :)
3) Oba zemřou... to je už přijatelnější verze, ale nejradš bych měla následující...
4) Oba přežijí a teď je možnost, že se Sasuke budˇ vrátí nebo nevrátí do Konohy... Upřímně doufám, že se vrátí...
A co vy?

No, když tak procházím Narutovo sliby, tak mě napadlo ještě jedno řešení...
1) Nezemřu, než se stanu Hokagem...
2) Změním klan Hyuuga
3) Přivedu Sasueho zět do Konohy
4) že oba zemřou, pokud se setkají
Takže, pokud by měl všechny sliby splnit, tak by to bylo takhle:
Naruto se satne Hokagem a vezme si HInatu, aby mohl změnit klan Hyuuga (Nejiho si totiž asi nevezme a Hanabi jen TĚŽKOOOOO!) Pak bude bojovat v Konoze, a tam také zemřou, takže by se dalo říct, že valstně Sasukeho přivedl zpět do Konohy... Ale upřímě? Doufám, že to tak neskončí... Co potom Sakura a Hinata?!
Tak,c o si o tom myslíte?

PS: pokusím sem ty recenze hodit co nejdřív ... :)
 
 

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)