Laye na objednávku

Tam, kde sny nikdy nekončí - layout pro Morriardy

5. prosince 2015 v 17:01 | Camelia
Jedna velmi milá slečna mě skoro už před měsícem poprosila o layout. A já, přiznám se bez mučení, jsem na něj vůbec neměla čas. Věřte mi, že třeťák není sranda. Hrnou se na mě testy (jen v pondělí 3 nebo dokonce 4? Nevím už), do toho moji kostlivci mají chuť chodit na procházky ze své skříně a... je toho na mě prostě moc. Hlavně teď, když všichni učitelé mají touhu nám dát snad všechny testy za celé čtvrtletí.

To je asi hádám taky tak trrchu má upřímná výmluva, proč už tu není tolik povídek, co bývalo. Taky už je tolik nečtete a mě už to také začíná trochu pouštět.... No, uvidíme, jak do budoucna. Teď zpět k věci.

Tenhle pátek jsem ale měla trochu klidnější, a tak bych vám ráda představila layout pro Morriardy. Nastaven byl včera a prohlédnout si ho v reálu můžete tu.


Čas: 7 hodin
Požadavky: Zanechat obrázek (kočka s rybou)
Moje spokojenost: 85%
Spokojenost objednávajícího:...? Vyjádři se, pokud přečteš ^^

Nestačila jsem tam dát svoji "ochranou známku", přesto prosím NEKOPÍRUJTE!!!

Lay na objednávky č. 3 - Old pink and memories

9. března 2014 v 12:50 | Camelia
Magika na můj blog chodí už... já nevím, dost dlouho. Pár layoutů jsem jí už také dělala, ale tímhle jsem se snažila se překonat.Obrázek jsme samozřejmě nekreslila. Autorkou je Nina Mertanen, ktérá má vážně skvělé fotky :)
Když jsem tenhle lay doděla, skoro mě až bylo líto ho opustit. Tak moc se mi líbil, že myšlenka se ho vzdát mě bolela, ale když jsem četla odpověď Magiky a její nadšení z laye.. co bych pro ni neudělala, že? ;o) :*Doufám, že si to holky necháte delší dobu, než jak tomu bylo u laye na objednávku č.2 - Dark and energy, protože jsem s si na něm opravdu dala záležet.

BTW jen tak pro zajímavost: Autorka DERIN lay č. 2 vyměnila v zásadě ze dne na den, čímž si u mě vysloužila malé bezvývnamné mínus protože to se prostě nesluší. Takže jestli to čteš, příště mě prosím varuj, že moji 5-ti hodinovou práci hodláš vyměnit během dvou dnů za přednastavení blogu. Díky.

Lay na objednávku č. 2 - Dark and energy

23. února 2014 v 10:44 | Camelia
Sedím si tak pěkně na asku a najednou vidím více než jednu otázku (která se automaticky posílá). Tak kliknu a hle, co má očka nevidí! Nějaká mladá dáma z přezdívkou 9 a 3/4 o lay. Její zpráva mě mátla, ale nakonec jsem se přes to přelouskala a něco stvořila. Jsem ráda, že se to líbí :)


Nastaveno najdete TU :) Kometnáře potěší ^^

Lay na objednávku č.1 - Miin svět

1. září 2013 v 12:52 | Camelia
Ahojky!
Hlásím se vám až dneska, protože mě nanapadlo, co bych vám asi tak měla říct :D Jsem zpět, psychicky se připravuju na první školní den a hraju si s photoshopem.
Můj asi třetí lay na objednávku je pro Magiku, která byla jedním z mých oblíbeným Affs, dokud jsem tuto rubriku nesmazala :D A velmi mě těší, že si mě ve svých SB i přesto nechala. Bylo mi tedy potěšením jí stvořit lay. Podmínky mi řekla: Sakuru a růžovobílý. A co jsem vymyslela? Nu, můžete se na to podívat :P

Dess pro Erbanku :)

12. listopadu 2012 v 19:01 | camelia
Tak, už to bude nějaká doba, co mě Erbanka, jedno z mých nej SB požádala o 2. dess, tentokrát na Death Note. A jak to dopadlo? Posuďte sami TADY ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 
 

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)