Laye blogu

Lay č. 27 - Tulips

7. dubna 2018 v 18:01 | Camelia
Ahojte,
nechtělo se mi psát, tak jsem si řekla, že svou inspiraci utopím jinde. A musím říct, že jsem s výsledkem docela spokojená :) Je to docela brutální změna oproti minulému, ale jak se říká, změna je život!

Jak se vám líbí už 27 layout? Dejte mi vědět v komentářích!

Layout č. 26 - Dárek od NANA-CHAN :3

3. března 2018 v 13:39 | Camelia
Ahojte, před už docela dávnou dobou jsem doslala od Nany (mé nejmilejší Nany) dárek v podobě tohoto layoutu, a i když už nejsem úplně tak NaruHina blog (poslední povídky byla bůhví kdy a moc se za to stydím), to gesto mě zahřálo u srdce, takže jí ještě jednou chci moc poděkovat za její podporu, a určitě zkoukněte její blog a povídky. Stojí za to :)

Lay č.25 - Dream BIG

3. srpna 2017 v 15:04 | Camelia
Spolu se změnou mé nálady jsem si řekla, že je na čase změnit taky trochu layout. I když WATERCOLOURS tu vydržely snad nejdéle (odhadem bych řekla asi rok až rok a půl), mám pocit, že teď už mě úplně nevystlihují. Takže vám tu představuju nový vzhled: Dream big!

Lay č. 24 - Watercolours

24. ledna 2016 v 21:56 | Camelia
Tak dámy a pánové (spíš dámy, ale dejme tomu) konečně jsem měla čas dodělat tenhle LAYOUT! Jmenuje se "Vodové barvy" a je to sakra změna, oproti tomus starému, co myslíte? :D


Při klikutí pravým + zobrazt obrázek v plné velikost :)

Layout č. 23 - My world, my life

25. října 2015 v 18:16 | Camelia
Ahojte, moji milý a rozmilý,
poslední dobou vás sem moc nechodí a já se upřímně nedivím, neb to tu hrozně flákám. Jsem ale ve třeťáku a je toho na mě nějak moc. Navíc se mi zdá, že Naruto komunita už není, co bývala. Lidé odcházejí, tak to prostě je a lhala bych, kdybych si občas neposteskla nad zlatými věky mého blogu. Co se ale dá dělat. Kdo by také chtěl číst moje nudné úvahy, že? Dokonce jsem ani nestihla vydat nějaký článek ke čtvrtým narozeninám tohoto blogu (tolik k mým velkým plánům) a abych se teda úplně nemusela propadnout hanbou, přináším vám alespoň nový layout.

Možná je trochu smutný, ale mě se docela líbí. Co vám?

Lay č. 22 - The heart of ocean

17. srpna 2015 v 1:29 | Camelia
Tak, máme tu 22. lay out. Tenhle už je nějaký dva roky, rok u mě ve složce a čeká, až ho vytáhnu. Líbí se mi moc to záhlaví... I když právě teď už nejsem moc NH blog, pořád se mi to líbí. Jediné, co mi vadí, je, že je tak vymakaný, až se hrozně pomalu načítá, takže si myslím, že se tu moc dlouho neohřeje. No, uvidíme.
Co si o něm myslíte vy?

Lay č. 21 - Redemption

30. května 2015 v 10:00 | Camelia
Už je tu 21. lay tohoto blogu (fíha, teď je nějak málo měním...)
Tentokrát jsem se rozhodla zas pro úplně jiný styl. Musím se ale přiznat, trochu mě inspirovala Nana-chan jedním z nápadů na laye, které jsme si kdysi posílaly a já je teď vyštrachala. A kromě toho také písnička, kterou najdete i s videem na můj oblíbený pár John Constantine x Zed Martin ze seriálu Constantine :) Kdo neviděl, doporučuji. Taky se tu můžete těšit na nějaké jejich obrázky, na které jsem v poslední době pracovala, ale neřeknu vám, kdy je přidám. Možná až někdy v červnu? :D Kdo ví.


Lay č. 20 - Purpleblue radiancy

22. února 2015 v 10:25 | Camelia
Tak vám přináším další lay nazvaný Fialovomodrý jas (třyp, záře, něco v tom smyslu). Páni, už je to dlouho, co jsem naposledy měnila lay. Skoro jsem vyšla ze cviku, takže tahle jednoduchá krasotinka mi dala pořádně zabrat. Navíc jsem ani neměla žádnou představu, nic. Prostě prázdno, takže jen jeden den jsem hledala a zkoušela a měnila pořád dokola.
Naštěstí tu mám svoji chiméru (zdravím), která mi poslala inspiraci.
Chtěla jsem to původně jen trošku poupravit (asi jste si všimli, že odmítám kopírovat laye :D Řekla bych, že jsem na to moc hrdá, takže se většinou jen více či méně inspiruju - whatever, už zase melu mimo téma :D) ale byly tu hned dva problémy - jednak to bylo v html, což já neumím, a jednak to moc dobře neumí ani blog a tohle byl lay na web. Takže jsem si stvořila něco v tom stylu. Svého, osobitého, zkrátka mého :)


No, tak co říkáte na novou éru layů? Líbí se vám tenhle styl?
Kolik byste mu dali hvězdiček? Neruší vás ty gify?
***
Za komentáře a názozy budu šťastná jako blecha ^^ :)

Lay č. 19 - Code: Mafia (pink)

18. srpna 2014 v 12:04 | Camelia
Drazí a vážení, asi jste si všimli, že jsem změnila layout (hloupý začátek, já vím) a řeknu vám, že nastavit to, bylo celkem peklo. Několikrát jsem ho musela předělávat a přenastavovat, protože něco na blog.cz prostě nejde nastavit (když nepoužíváte html a ani tak něco nejde). Takže po ČTYŘDENNÍM válčení, vám tu přináším v pořadí 19 layout.

Lay č. 18 - Orange NaruHina love

10. dubna 2014 v 21:16 | Camelia
Áno, já vím. Už zase změna laye. Možná (určitě) vás to už musí otravovat, ale já prostě ani za boha nemůžu přijít na ten správný... styl. Takže tu je již 23 lay blogu. Doufám, že vám sedí. Tentokrát jsem chtěla vsadit na jednoduchost. Moc se mi líbí ty hvězzdičky jako odrážky, jen to menu... no, doufám, že se vyjádříte :)

Lay č. 17 - Green dark

23. března 2014 v 13:35 | Camelia
Nový lay, úplně nový vzhled a úplně nová povídka :D
Kterou ale ještě nevydám :P
Pravda je, že jsem chtěla zkusit něco.. nového, co tu ještě nebylo. Tak jsem zkombilovala "profesionální" se svým obvyklým stylem. Trochu se mi zdá prázdné to pozadí stránky, kde je text, alespoň vím, co příště vylepšit. Jsem zvědavá na vaše názory!
Textury: http://sirius-sdz.deviantart.com/
Font: Harisoon
Čas: asi 9 hodin i s nastavením :)

Doufám, že se vám zobrazuje správně :)

Lay č. 16 - The Purple beast inside of me

15. března 2014 v 21:40 | Camelia
No, k tomuhle lay snad jen dodám, že jsem ho dělala kvůli Faith, která si stěžovala na "příliš světlou a slaďárnu", což mě mrzí, protože se to nebude asi líbit Naně-chan, ale nemůžete se prostě zavděčit všem, ne? :)

Doufám, že se líbí. Nastavit to bylo peklo, dělala jsem to skoro celý den O_o Komenty jakovždy potěší :)

Lay č.15 - Springtime in my heart

20. února 2014 v 18:13 | Camelia
Tak, je tu další layoutová změna. Tentokrát do zelena.
Snažila jsem se vystihnout jarní pohodu, nový život, sluníčko svítící přes čerstvé mladé listy dubů a stromů, první zpěv ptáčků po zimě, krásné východy slunce a začátek nových vztahů.
Jednou větou: Snažila jsem se vystihnout Naději.
Doufám, že se mi to povedlo a Vám se lay líbil. Trval mi asi 5 hodin i s nastavením, což je poměrně dost, ale až na pár detailů jsem spokojená~
Co vy?

Lay č. 14 - Bloody rose

1. ledna 2014 v 16:45 | Camelia
Ano, další změna :D Ale nezvykejte si, že budu vydávat každý den dva články xD. Za 5 dní mi začíná peklo :'( Bože, jak mě se tam nechce!
Tak tu máte tedy v pořadí třináctí a první lay tohoto roku - BLOODY ROSE!
Lay č. 13 - New year!

31. prosince 2013 v 18:26 | Camelia
Vítejte na mém blogu a nelekejte se té změny ;) To vás jen vítá Silvestrovský lay ^^ Trošku jsem ho odflákla, přiznám se, ale tak je to jen na pár hodin, ne? :P


Lay č 12 - Merry christmas!

22. prosince 2013 v 19:24 | Camelia
Dnes je poslední adventní neděle a já vám přeji všechno nejlepší, hodně pohody a lásky. Užívejte prázdniny plnými doušky - čtěte si, kreslete, zpívejte, dělejte si, co se vám zlíbí. Ale hlavně ať je to, co máte rádi. A když si utoho přečetete nebo okomentujete mojí povídku nebo článek, budu jenom ráda! ^^

Lay č. 11 - Dark negativ

6. listopadu 2013 v 22:05 | Camelia
Po krásném okouzlujícím layi od Nany, jsem si řekla, že bych opět mohla něco vyštrachat ze svých složek. A tak tu máte nový lay. Přiznám se, že jsem se přeci jenom nechala trochu inspirovat Nanou a jejím layem Feels of SasuSaku, ale většinou je to moje vlastní práce :) A poznáte, jaké postavy jsem použila na záklaví? ZKUSTE HÁDAT! ^^


Doufám, že se máte dobře! ^^

Lay č. 10 - NaruHina by Nana-chan

2. listopadu 2013 v 10:02 | Camelia
Hi, there!

Jak se máte? Já celkem dobře. Stále koukám na Mentalistu a bojuju teď ve škole s testy. Ale věřím si, že to dobře dopadne :) Nu, a tenhle článek je tu vlastně proto, že jsem si uvědomila, že jsem ho nenapsala. Tedy, nenapsala jsem ani o tom layi, co tu byl předtím, jenže vzhledem k tomu, že byl zařazen jako VOLNÝ, tak si dovolím ho vynechat.


Takže, ještě jednou ti děkuju za krásný lay :3 Obzvášť dole to "S láskou" mě moc potěšilo :3 Děkuju ti. A doufám, že brzy budeš na skypu ^^

Lay č. 9 - Sweet killer

5. září 2013 v 18:39 | Camelia
Lay - další.
Ano, vidíte správně.
Ne, nedělám si z vás srandu.
Poslední dobou mě prostě nebaví psát povídky. Zkrátka nemám nápady a tak dělám něco, u čeho nemusím moc přemýšlet. Layoutování je to něco. Čili mě omluvte (hlavně proto, že ten super lay se sexy s Narutem od nany už šel zase pa), ale mám pocit, že potřebuju změnu. Něco.. jinak. Ale o tom kdyžtak budu mluvit až v dalším díle Camelia o... aneb
moje myšlenky. Teď bych se vás chtěla zeptat, co na tohle říkáte?

Lay č. 8 - Naruto Golden fish

2. září 2013 v 16:07 | Camelia
Hohohoho!
Tak se opět hlásím. Asi jst si všimli (počítám s tím, že nejse slepý :D anebo úplně blbý, tak sorry mno :P), že mám nový lay. Tenhle není ode mě, je od Nany-chan a mě osobně se líbí. Co vy na něj říkáte? Lepší než moje obvyklé? No, přiznám se, že tohle není tak úplně můj styl, ale chtěla jsem trochu změnu. Takže uvidíme, jaké bude jeho hodnocení a komenty... ^^
 
 

Reklama

DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)