Galerie mých výtvorů

Africká Růženka

20. dubna 2015 v 7:34 | Camelia
Nevím, jak mě to před těmi dvěma roky napadlo, možná před rokem a půl, tohle byla docela mladá práce. Upřímně, mám v akvarelech ještě sakra velké mezery. Asi bych se tomu měla začít trošku víc věnovat :D

Tak, pro dnešek změna - vodovky, tuš černá + bílá, rudka :)

Naruto

16. dubna 2015 v 15:23 | Camelia

Ani nechtějte vědět jak starý obrázek Naruta :DD Ale jsem na něj pyšná. BEZ PŘEDLOHY!!! Prostě jsem si tak malovala a najednou "Aha, on to vypadá jak Naruto :D Tak jsem dodělala vlasy, fousky a voalá! Tu to je :) Komenty potěší ;)

Rebel

7. dubna 2015 v 20:40 | Camelia
Slíbený starý obrázek mé oblíbené postavy Jamese Blacka. V bratrovo podání to měl být nafoukaný vypatlaný pitomec... Řekněme, že má představivost si pohrála v cela jiné rebelské rovině :D
Naprosto jedinečný pro mě (z hlediska mé srdcové záležitosti, samozřejmě :D) tím, že to byl můj histricky snad první jakž takž povedený pokus o vyjádření charakteru z postoje (nestál jak solný sloup, rozumějme :D).

Flákač & Shakespeare

6. dubna 2015 v 16:26 | Camelia
Ahojte,

já vím, měla bych si asi pohnout a konečně vydat nějakou povídku :D Třeba slíbené RTP nebo Vílu, jenže... Zabte mě, ale za celé prádzniny jsem nenapsala ani čárku z povídek na Naruta :D Já vím, jsem hrozná! *nevinně zírá na příhodný název článku*, echm.

Nicméně, abyste neřekli, že na vás uplně kašlu, musím se přiznat, že jsem měla chuť si něco nakreslit. Poslední doubou jsem se tomu začala více věnovat (no, asi tak poslední dva roky :D Ale poslední rok ještě víc a pořád s sebou tahám tisíc papírů a tužek :D To jsem já :p). Uklidňuje mě to. Takže jsem prostě využila nějaký ten čas a kreslila. Navíc jsem v PC objevila složku se svými výtvory, tak jsem si řekla, že bych se taky mohla pochlubit :D Takže vám představuji po dlouhé době náhled do mého archivu :)

Holub - akvarelky

3. února 2013 v 12:12 | camelia
Děda má 65 narozeniny a já dostala za úkol mu nakreslit obrázek. No a tahlke nevinně začíná můj historicky první pokus o to, nareslit holuba. Tak co vy na to, povedl se mi?

Girl... (tuš)

3. ledna 2013 v 18:51 | camelia
Vánoční prázdiny mi utekly jako voda v prudké řece a dřív než jsem se nadála, už je tu nový rok... A s ním přišlo i spoutu nových nápadů a nostalgického vzpomínání na předchozí léta. Na to, jakou jsem v páté třídě měla radost, když jsem se dostala na gympl. Na dovolenou v Itálii, na bratrův úsměv, když postoupili v piškvorkách do krajského kola a na spoutu hezkých věcí. A také na spoutu povinností, co vás po prázdinách čekají.
Určitě znáte ten pocit, kdy víte, že byste měli něco dělat, ale ani trochu se vám do toho nechce, a tak si vymýšlíte záminky pro to, to odložit. A jak jsem tak seděla u psacího stolu a snažila se dokopat k přepisování dějepisu, mojí myslí náhle probleskla myšlenky, že bych si v rámci toho nostalgického vzpomínání mohla zkusit něco namalovat, a tak vznikl obrázek (můžete tomu říkat i portrét, ale to mám pocit, že to není nejvýstišnější), který se ukrývá pod perexem ;)
Takže Vás poprosím, hlasujte v anketě pod obrázkem a KOMENTÁŘ potěší :)

Malý pokus... o panorama? A diskuze

29. července 2012 v 11:01 | camelia


Tak fajn, je tu další téma týdne. Tentokrát se jmenuje Měsíc, a to se mi líbí. Vždycky jsem věřila, že Měsíc mě chrání, dodává mi jistotu a vlastně i teď v to tak nějak věřím.
Miluju ho... Jeho chladnost a zárověň až děsivou krásu. V nějakém slova smyslu mi připomíná Sasukeho Uchihu, ale to sem teď plést nebudu :) Takže, Měsíc mě prostě fasicinuje a vždy mě fascinoval, není tedy divu, že jsem ho i často krrát fotila (což vážně nění snadné), ale než se k tomu dostanu... No, prostě... Jak začít... Zkrátka já dost čtu. Většinou jsou to knížky fantasy, trochu romantiky a hlavně inspirace z historie, a ve většině je Měsíc spojován s ženou a Slunce s mužem... Proč? Vážně mě nenapadá důvod. Pokud Vás ano, taknapište svůj nápad do komentářů. A teď už ty fotky...

Hinata KILLER

26. května 2012 v 8:43 | camelia
Yosh, zase něco přidávám. Opět je to obrázek MNOU nakreslený a bez předlohy. Mělo by to být k jedný povídce, kteoru jsem vymysela už dávno, ale nakonec jsem udělala pár změn a tak, no, dost keců, tady je Hinata (doufám, že vypadá dost děsivě :) )


Technika je: Akvarelové pastelky + normal pastelky značky Trilino. LÍBÍ?

Minto - NEKOPÍROVAT!

9. března 2012 v 17:27 | camelia
Tak, tohle je nová postava do další povídky - série. A víc vá k ní neřeknu. Nechte se překvapit :)
Celé kresleno mnou. Bez předlohy. :) Prosím, NEKOPÍROVAT!

"Voda" - fotky

8. února 2012 v 14:51 | camelia
Opět fotky. Tentokrát budou na název Voda.

Další PHOTO

7. února 2012 v 20:11 | camelia
Dnešní fotky nesou název Podzimní procházka

My photos

3. února 2012 v 18:48 | camelia
Takže, rozhodla jsem se, že sem zveřejním pár svých fotek. Snad se vám budou líbit... A když budou přibydou i další XD
Jsou z okolí Kalrlštejna. Enjoy it!
PS: toho datumu si nevšímejte... :DDD

NaruHina

20. října 2011 v 18:45 | cameliaMoje vlastní výroba, snad se líbí :-)
 
 

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)