Camelia o

Camelia o... tom, nechat ho jít.

10. října 2015 v 15:55 | Camelia
Dnešní článek bude asi trochu jiný, než obvykle na jaký jste zvyklí. Je to tak trochu moje... vyplakání. Chce-li se vám do toho, směle čtěte. Nejste-li na to zvědaví, prostě jen opusťtě můj blog a dělejte, že jsem nic nevydala.

Camelia o... sobectví, poruchách a nařknutí z toho, jak jsem hnusná, aneb hrajme si na bohy!

25. září 2015 v 20:43 | Camelia

Milý a vážení,
tohle podle všeho nejspíš bude řazeno mezi ty "hnusné" články, často odsuzované podobně jako tzv. "rasistické". Možná mě po přečtení toho článku nazvete divnou, blbou, nechápavou krávou, sobeckou p*čou... A víte co? Mě je to jedno. Mám právo na vyjádření svého názoru. Takže jestli vás to zaujalo, čtěte dál a klidně si mě urážejte, klidně diskutujte. Je to můj názor a budu si snažit si ho obhájit - jinak řečeno, nemám strach z toho se s vámi hádat a říkám to dopředu.

Nuže, a o čemže to mluvím? Článek se bude týkat všech dys-poruch, které se poslední dobou objevují dle mě až pozoruhodně často (a shodou okolností se mi to možná i bude trochu hodit do TT, uvidíme).

Camelia o... Kopírování povídek

12. dubna 2015 v 7:34 | Camelia
Milý zlatí rozmilí, už jsem trošku vychladla, a proto jsem se rozhodla vydat takové pozamyšlení se nad tím, jak můžou být někteří blogeři drzí.

Camelia o... Vás

26. března 2015 v 17:12 | Camelia

Drazí, milí, rozmilí,

už je to docela dávno, co jsem uvažovala, že až Naruto skončí, skončím s blogem (dobře, ne až tak dávno a, ehm, tedy, alespoň z blogem v této podobě). Hodně lidí mě tehdy od toho zrazovalo. Slibovali, že budou číst pořád dál a tak podobně, což mě uklidnilo na duši. Rozumějte, věděla jsem, že slibují něco, co zřejmě nesplní, ale mělo to kýžený efekt - vydržela jsem, a jak se teď rozhlížím po tomto svém virtuálním světě, zjišťuji, že nás tu moc nezbylo.

Camelia o... Narutovi

19. února 2015 v 19:48 | Camelia
Tak, máme tu další článek po dlouhé době z této úvahové série. Tentokrát je na přání, přesněji na prosbu v komentáři od Anonyma (pod tímto článkem), abych se vyjádřila k Narutovi. A já si řekla, že klidně můžu, i když sem stejně nechodí moc lidí, kteří by to četli. No, to už zase pomalu miřím jiným směrem, než bych původně chtěla, takže zpět k věci.

Camelia o... Co mě na Vás štve

7. září 2014 v 17:03 | Camelia
Ano, lidi, čtete název článku dobře. Skutečně jsem ho pojmenovala "Co mě na vás štve". A víte proč? Protože jsem právě teď opravdu zklamaná.

Camelia o... Osobní VS neosobní blogy

21. července 2014 v 16:30 | Camelia

Osobní či neosobní blog? Toť otázka!

Camelia o... Kurai Tsubaki

3. července 2014 v 21:13 | Camelia

Stáhnout v .pdf

heslo: my-world-my-life

Kurai Tsubaki. Jen při tom názvu ve mě vznikají různé a někdy zcela protipolné emoce. Je to jeden z nápadů, který jsem tak nějak vyprodukovala na naší dovolené na Kosu (při pohledu na jednoho moc hezkého Poláka btw :D), což bylo tak před... 3 lety tuším. Od té doby se toho hodně změnilo, ale musím uznat, že tato povídka byla určitě jedním z mála zlomovách bodů ve vývoji tohoto blogu i mě samotné.

Camelia o... Tom, co ji dokáže naštvat

17. dubna 2014 v 19:47 | Camelia
Opravdu, opravdu mi to štve.
Jednou za uherskej rok se rozhodnu něco dát na konohu a oni zrovna stávkujou. Co se kruci děje? Je to jen můj pocit, nebo jste si taky všimli, že na konoze to nějak stojí? Jestli někdo víte proč (četli jste oznam, cokoliv), napište mi to, páč začínám z toho být docela na prášky.
Ale článek se nejmenuje jenom "co mě štve na konoze", byť mě to k napsání tohoto článku motivovalo. Jestli vás tedy zajímají věci, které mě dokážou naštvat, pokračujte dál.

Camelia o... Kouření

22. března 2014 v 11:16 | Camelia
Tak, je tu pro mnohé dlouho očekávaný článek, ve kterém se budu věnovat kouření.

Camelia o... Tom, proč jsem se dala na ero

15. února 2014 v 8:50 | Camelia
Dnešní díl bude o otázce, na kterou se mě hodně z vás v minulých komentářích ptalo. Snad vás má odpověď ostatatečně uspokojí (a doufám, že pouze způsobem, jakým je touha po informacích... :P)!

Camelia o... Návštěvnosti.

10. února 2014 v 17:48 | Camelia
Je tu další "díl" mých myšlenek a je mi jasné, že byste tu raději viděli opravdový, nefalšovaný díl. Bohužel jsem neměla čas ho zatím napsat. Celý včerejček jsem dělala děják (Nana a To-cosi-ze-skypu (:P) dosvědčí), takže prostě nebyl čas a zítra píšu dvě písemky, ale když se to brzy naučím, ještě zkusím něco napsat ;)
A teď už opravdu k tématu...

Camelia o... Komentech.

26. ledna 2014 v 18:15 | Camelia
Je tu další ze série Camelia a její úvahy. Tentokrát jsem se zaměřila na psaní komentářů.

Camelia o... Co se mi honí hlavou? Aneb blog a The Mentalists!

23. října 2013 v 18:47 | Camelia
Hahah, článek zase o spoustě podstatných věcech :D Ale tak... koneckonců je to můj blog, tak si sem tam nějaký ten výkez můžu dovolit, to je čirý fakt...

Camelia o... Druhém blogu

24. srpna 2013 v 9:16 | Camelia
V pořadí již druhém díle se budu věnovat myšlence, kterou jsem nejspíš ne příliš dobře vyjádřila v prvním díle nazvaném Úvod. Tou myšlenkou je společný blog Naruto FF spisovatelů, ale prosím, nedělejte unáhlené závěry, protože se ukázalo, že minulý článek na toto téma nevyšel zrovna podle mých představ a mám pocit, že nebyl tak úplně jednoznačný. Tak se na to pojďme podívat znovu.

Camelia o.... Úvodu

19. srpna 2013 v 21:14 | Camelia
Vítejte v takové první kapitole mých úvah. Úvah o sobě, o tom jaká jsem, o svém životě a zážitcích, ale především o blogu a povídkách.
 
 

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)