Listopad 2017

Rudá jako krev 10

22. listopadu 2017 v 12:02 | Camelia"To mě mrzí," řekl po chvíli ticha. Přikývla jsem. "Co se stalo?"
Zasmála jsem se. Nebyl to veselý smích. "Já… vlastně nevím. Jednoho dne jsem zkrátka zjistila, že jsem jejich největší zklamání."
Sevřel moje ruce na své hrudi a společně jsme je pomalu spouštěli. Pak mi do nich začal kreslit palci malé rozptylující kroužky.
"Sasuke a já… jsme se kdysi nesnášeli," odmlčel se. "Vyrůstal jsem v jeho stínu. Byl dokonalý. Ve všem perfektní. Já byl… problémový." Uchechtnul se. V očích měl mlhu nostalgie. Pomalu jsem mu vrátila nejistý úsměv a doufala, že ho tím povzbudím k dalšímu vyprávění.

Rudá jako krev 09

11. listopadu 2017 v 13:40 | Camelia

Zastavili jsme už asi po třech hodinách cesty na jednom malém odpočívadle. Kolem nás to vypadalo jako na typickém zapadákově - jen pár baráku, ošuntělé ulice plné žvýkaček a kolem do kola pole. S Narutem jsem už nemluvila. Nevěděla jsem, co bych mu řekla, kromě toho, co už jsem prohlásila. Navíc jsem nebyla tak blbá, abych v něm vzbuzovala podezření přílišnými otázkami. Teď byl příliš ostražitý. Další část z něj musím vytáhnout, až trochu poleví na opatrnosti a až mi bude více věřit.

Jak jsem se rozhodovala, co chci vlastně dělat...

4. listopadu 2017 v 20:06 | Camelia |  TTKM
Páni, to je zase doba, kdy jsem naposledy něco vydala! Stydím se stydím, velice. Doufám jen, že vám to až tak nevadí (uklidňuju se tím, že už jsem stejně skoro nikdo nechodí). Nicméně k věci. Pro zábavu jsem se dnes rozhodla sepsat trochu jiný článek, a to článek o mých postřezích za tu krátkou dobu, co jsem v Praze. Článek o celém procesu, jak jsem si vybírala VŠ, jak jsem se rozhodovala, a proč jsem nakonec skončila tam, kde jsem skončila.

Doufám, že vás to trochu pobaví/insipruje/varuje/připraví na to, co vás čeká, a každopádně přeju hodně zábavy! :)
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)