Srpen 2017

Rudá jako krev 08

4. srpna 2017 v 8:20 | Camelia

Cesta plynula v klidu a tichosti. Zařadil a jeho ruka se otřela o mé stehno. Ucukla jsem, ale v duchu jsem se stejně vrátila k té temné uličce. Ke všemu, co mi řekl. Nevyznala jsem se v něm, což bylo dost silné prohlášení, vzhledem k tomu, že čtení v lidech byla nedílná součást mojí práce. Zdálo se mi, jakoby měl dvě stránky - jednu, surovou a krutou, a pak tu, která se mě něžně dotýkala, která se mnou prováděla nekalé věci na předním sedadle, která mě zachránila.

Lay č.25 - Dream BIG

3. srpna 2017 v 15:04 | Camelia |  Laye blogu
Spolu se změnou mé nálady jsem si řekla, že je na čase změnit taky trochu layout. I když WATERCOLOURS tu vydržely snad nejdéle (odhadem bych řekla asi rok až rok a půl), mám pocit, že teď už mě úplně nevystlihují. Takže vám tu představuju nový vzhled: Dream big!


Kterak je mi smutno

1. srpna 2017 v 22:33 | Camelia |  TTKM
Ano, vidíte dobře, opět další okecávající článek. Ano, slibovala jsem, že už další nebude. Ano, měla jsem se dokopat k nečemu mnohem dřív, ale... Upřímně, tentokrát nemám vlastně ani žádnou výmluvu. Prostě se mi nechtělo. Svět blogu mě přestává lákat tak, jak mě lákal kdysi, a touha psát příběhy mě už pomalu opouští. Zkrátka, nemám na ni takový talent, abych si mohla dovolit trávit tuny volného času sesmolováním slov do vět a odstavců. Nejspíš mám větší talent na malování, což jsem měla asi vždykcy, a nechápu, proč jsem se někdy snažila dokázat si, že psaní zvládnu. Nejspíš z hecu. Nebo možná jako útěk z reálného života.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)