Uzávěrka

22. ledna 2017 v 12:46 | Camelia |  TTKM
Když jsem s blogem začínala, a že už to pár let bude, vždycky mě hrozně rozčilovali autoři, kteří prostě přestali vydávat. Mám teď z toho trochu černé svědomí, protože sama teď tím autorem jsem, ale byť se mi to zrovna moc nelíbí, musím uznat, že už naprosto rozumím právě těm, kteří s blogem "skončili".

http://media.gettyimages.com/videos/the-end-video-id156031796?s=640x640https://wheelchairjunkie.files.wordpress.com/2014/03/busy.jpgVětšinou to není proto, že by je to přestalo bavit, i když i tací se jistě najednou. Většinou prostě podle mě na to přestanou mít čas. A do téhle skupiny spadám i já.

Mrzí mě, že to teď tady tak chátrá. Doby, kdy tenhle blog byl v rozkvětu, jsou už pryč, to bez debat, ale mrzí mě, že tu nejsem pro ty největší přznivce z vás, pro ty, kteří nade mnou stále ještě nezlomili hůl a sledují, zda jsem náhodou nevydala další díl, i když tak trochu vědí, že ne.

V mém životě se teď toho děje hodně - ne tak moc, abych neměla ani chvilku sama na sebe, ale dost na to, abych tu chvilku strávila raději nějak jinak, než psaním na blog povídek, když ani nestihnu dokončit svou myšlenku. Říkám si: "Napíšu to, až fakt budu mít čas si na tom dát záležet", jenže ten čas pořád nějak nepřichází a nepřichází.

A co teda dělám celé dny? Vzhledem k tomu, že jsem si vybrala snad ty nejtěžší předměty na škole, dělám každý den něco do školy. Vlastně až na pátek večer se každý den učím. Je to vyčerpávající. A když náhodou nic dělat nemusím, zalezu si do postele s dobrou knížkou nebo se dívám na seriály.

Vím, že nemám právo vás prosit, abyste to ještě vydrželi. Obyvlášť, když sama nevím, kdy to skončí. Nejspíš až po maturitě. Ale vydržte to ještě. Já jsem nezapomněla a jednoho dne se vrátím.

Jinak doufám, že se máte dobře atd. atd.


S pozdravem,
Cam
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Omnira - Zdeněk Omnira - Zdeněk | 22. ledna 2017 v 19:42 | Reagovat

Tak to je smutná zpráva, snad to jednou bude brzy.. Přeji hodně štěstí ve škole i v osobním životě

2 Dobrý holub Dobrý holub | 22. ledna 2017 v 22:17 | Reagovat

Tak už to někdy chodí... Osobně doufám, že se někdy ke psaní vrátíš, ale to je čistě na tobě. Každopádně Ti držím palce s maturitou a tak... patrně mi došla slova. Ale vždyť víš. Zkrátka: hodně štěstí. ^^ :)

3 ~Nana-chan ~Nana-chan | 24. ledna 2017 v 1:05 | Reagovat

Mno, Cam, to niekedy muselo prísť aj na teba, bohužiaľ, je to tak. Každý máme svoje chvíle, keď potrebujú proste vypadnúť, nepísať, uzavrieť sa medzi štyrmi stenami, poznám to, veď si to aj vedela, keď sme si písali :)
Ja viem, že sa vrátiš, ale nebude to teraz, a som veľmi rada, že si napísala, určite začnem opäť s poviedkami, lensa musím z tých sraček dostať psychicky, asi vieš, čo myslím :D Ale i tak, budem ti odpovedať na komentáre u mňa :)

4 Camelia Camelia | E-mail | Web | 24. ledna 2017 v 17:06 | Reagovat

[1]: Děkuji. Snad ano :)

[2]: Vrátím. Slíbila jsem si koneckonců, že všechny povídky tu dopíšu! :D Děkuji ti, dobrý holube, jsi vážně skvělý a i tobě hodně štěstí!

[3]: Vím. Tak hodně zdaru. Já se ani tak neuzavírám mezi čtyřmi stěnami, ale spíš nemám čas na to si sednout každé úterý a psát třeba 3 hodiny v kuse. A za těch 20 minut co bych na to měla, se na to vykašlu, protože stejně už znovu nenajdu tu správnou nit.
Samozřejmě, blogy budu obíhat pořád ;) A tvůj určitě! O své oblibené povídky nemůžu přijít!! Akorát mé vydávání bude poněkud.. mizerné. To je to, co jsem chtěla říct :)

Díky všem za podporu, jste skvělý! <3

5 beepinka beepinka | Web | 7. února 2017 v 15:39 | Reagovat

Mně taky škola bere veškerý čas a tím pádem mi zbývá málo času na blog :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)