Prosinec 2016

Kterak mi nejdou posílat komentáře....

16. prosince 2016 v 21:19 | Camelia
Ahojte, dnes se na vás obracím s prosbou o pomoc.

Už je to pár dní, možná týdnů, co mi mozilla robí neplechu, tak říkajíc. Články se načtou, v pohodě, sice stránka se načítá dýl, ale načte se (nakonec), ale pak, když chci napsat komentář, tak to nejde. Nedjřív to hlásilo chybu,teď už to prostě jen dělá jakože jsem nic neudělala, nic nepošle a komentář tam není.

Někdo nějaké nápady, čím to je? Máte s tím někdo zkušenosti?

Cookies fungují, reinstal jsem provedla a furt nic.

Děkuji za každou radu :)

Smrt je nelítostná...

7. prosince 2016 v 13:01 | Camelia |  TTKM
Dívám se na prázdnou stránku a nenacházím slov. Tentokrát ne proto, že bych neměla inspiraci, čas nebo snad dostatek emocí, ale spíš proto, že není moc věcí, co se dají říct, a jen málo z nich nejsou jen prázdná slova. A ty jedinečné výstižné věty nějak nemůžu najít.

Včera mi umřel spolužák. Zní to tak neuvěřitelně, jako by se to odehrávalo v životě někoho jiného. Ten kluk ještě před 24 hodinami seděl ve škole v lavici, smál se, povídal… A teď najednou není.
Co k tomu lze říct? Upřímnou soustrast? Nechtějte mě rozesmát. To není k ničemu. Lítost není k ničemu. A přesto mi slzy tečou po tvářích jako velké hrachy a vpíjejí se do peřin.

Doufám, že nikdy nebudete v 18 letech zváni a pohřeb. Doufám, že nikdy nepřijdete domů, a nevyskočí na vás fotka vraku, které bývalo autem. Doufám, že nikdy nebudete číst dohady jestli to je nebo není on, jestli jste mohli nebo nemohli něco udělat.

Snad nikdy tuhle situaci nezažijete.

Nejdřív jsem nechtěla nic psát, nechtěla jsem zneuctít jeho památku a rozmazávat tu tragédii, která už tak drtí spoustu srdcí - umřel kamarád, spolužák, něčí syn, bratr... Nechtěla jsem sypat sul do rány, ale musela jsem to napsat, potřebovala jsem se vypsat, potřebovala jsem, jak upustit ty slzy, jak si uvědomit, že on už opravdu nepřijde. Je to asi sobecké, ale snad mi to prominete. Pro jednou...
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)