Říjen 2016

Rudá jako krev - 07

22. října 2016 v 1:35 | Camelia

Potřásla jsem hlavou, abych zahnala slzy. Nejsem o nic lepší, než Modroočko, kterého jsem chtěla udat. Jsem naopak ještě horší - já si hraju na někoho, kdo lidem pomáhá. Jsem takový pokrytec!
Vzlykla jsem, ale brzy se ovládla. Jestli si něčeho všiml, nedal to najevo. To, že nejsem sama - a jeho ruka na mých bedrech, mi připomněla, že potřebuji být silná. A já budu silná! Musím…

Rudá jako krev - 06

16. října 2016 v 6:05 | Camelia

Ulice byla kolem osmé hodiny ranní prázdná. Většina lidí už byla v práci nebo se pohybovala po jiných trasách. Neotáčela jsem se. Pevná ruka mě neustále popostrkávala kupředu. Věděla jsem ale, že nemůže chodit po městě v masce, aby nebyl příliš nápadný, a tak když jsem ucítila šustot látky za svými zády, věděla jsem přesně, co se děje.

Rudá jako krev - 05

9. října 2016 v 15:41 | CameliaCvaknutí zámku se v nastávajícím tichu zdálo jako rána s děla. Nadskočila jsem. Bylo s podivem, že jsem zase usnula. Po tom, co se včera stalo. Zdá se, že jeho dobrotivost není nevyčerpatelná a stále měl v ruce zbraň a taky byl mnohem silnější, než já. Kdyby po mě něco chtěl, mohl si o to kdykoliv říct. Nemohla bych mu odmlouvat. Budu muset být mnohem opatrnější.

Výtah

2. října 2016 v 15:03 | Camelia

Výtahy - ty plechové skříňky visící jen na několika ocelových lanech, ve mně nikdy nevzbuzovaly přílišnou důvěřivost. Spíš naopak. Schody se mi vždycky zdály bezpečnější, a navíc také pomáhaly spalovat nějaké ty kalorie, které jsem, buďme upřímní, spálit potřebovala.
"Kolik je to už minut?" zeptala jsem se.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)