Ikite Iru Bunshin no Jutsu 5 - Hinata

15. července 2016 v 17:41 | Camelia

Naruto věděl, že dříve nebo později jeho originál zjistí, proč chce tak moc chodit ven, a měl poněkud špatné svědomí z toho, jak mu lhal. Věděl ale, že Naruto by jeho pravý důvod nechápal. Byl zaslepený Sakurou, aniž by si všiml dívky, která se kolem něj motala až podezřele často. Jak ji mohl nevidět? Vždyť to bylo jasné jako facka!
Vyskočil na zídku vedoucí kolem vyhlídky na hlavy Hokagů, které se majestátně tyčily nad Konohou na druhé straně údolí, a přemýšlel nad tou dívkou, kterou podle všeho Naruto znal, ale neviděl v ní nic mimořádného. On naopak v ní viděl všechno.


Byla milá, byla hezká, byla příjemná. Uměla poslouchat a on ji opravdu opravdu chtěl poznat. Dokonce tak moc, že riskoval hádku s Narutem. To všechno jen kvůli té holce, kterou jednoho večera potkal.
Byl by lhal sám sobě, kdyby se snažil přesvědčit, že ona není ten jediný důvod, kvůli kterému přesvědčoval Naruta, aby mohl jít ven. Chtěl ji prostě znovu vidět. Co udělá pak, to nevěděl.
Štěstěna při něm ale ten den stála, neboť netrvalo to dlouho, a ať to nazvete osudem, či náhodou, okolnosti způsobily, že ji skutečně potkal.
Vypadala stejně, jako si jí pamatoval. To, jak ji ale vnímal, se změnilo. Byla pro něj teď ještě zajímavější.
"Ahoj," oslovil ji. Miloval ten rudý nádech jejích tváří a současně se cítil jako by zrazoval svého nejlepšího přítele. Někoho, s kým byl v podstatě jedno tělo.
"Ahoj," odpověděla nejistě.
"Kam máš namířeno?"
"Ne-Nevím. J-jen se tak procházím," zamumlala v odpověď čím dál červenější.
"Bude ti vadit, když se přidám?" Zavrtěla hlavou. "Fajn."
A ticho, v jakém pokračovali procházkou parkem, mimořádně nebylo nepříjemné. Dokonce se mu zdálo, že po chvíli se i ona dívka uvolnila (což mu připomnělo, že stále neznal její jméno; bylo mu trapné se na to ptát Naruta). Sebral odvahu a zeptal se.
"Poslyš, co vlastně tvoje jméno znamená?"
Dívka se na něj trochu poplašeně a trochu překvapeně podívala, až začal panikařit, že udělal něco špatně. Pak ale přeci jen odpověděla. "Myslím, že Hinata znamená 'na slunci'."
"Aha," hlesl. Hinata. Zajímavé jméno. To si budu pamatovat.
"Proč se ptáš?" Dokázal postřehnout záblesk strachu v jejích očích.
"Jen tak," pokrčil rameny, "zajímalo mě to."
Nic na to neřekla, a jak cesta ubíhala, postupně začali potkávat stále méně a méně lidí, až nakonec docela osaměli.
"Hinato, víš, no," bože, nebuď takový zrádce, nebuď takový zrádce, "říkal jsem si, jestli bys nechtěla třeba… někdy někam zajít, víš?"
Vytřeštila na něj oči. "Z-Za-zajít?"
Sakra.
"No víš, hm, jen tak jako přátelé jsem myslel. Ale nic, byl to hloupej nápad. Zapomeň na to."
"Ne ne," řekla rychle a vzhlédla k němu s tak krásným něžným úsměvem, až měl pocit, že se rozpustí blahem. "Jen mě to překvapilo. Půjdu moc ráda, Naruto-kun."
A když se konečně ten večer loučili, měl pocit, že se vznáší a současně padá do hlubin pekelných, ale bylo mu to upřímně jedno. Viděl ji, znal její jméno a věděl, že se mu líbí, i když by asi neměla. V moment, kdy otevíral dveře od Narutova, respektive od svého bytu, byl si jistý, že ji bude muset vidět znovu.
"Kdes byl, tak dlouho?"
Naruto seděl v křesle a tvář mu ozařovala lampička. Klon si vůbec nevšiml, že se venku už slunce chýlilo k západu. Vypadalo to skoro jako scéna z nějakého filmu, kdy muž přijde domů a čeká na něj jeho žena. Naruto měl dokonce i podobně zarputilí podezřívavý výraz.
"Čemu se zase směješ?" zavrčel, ale klon si nemohl pomoci. Představa Naruta jako ženy byla celkem vtipná. Věděl však, že Naruto by se jeho vtipu nezasmál.
"Ničemu."
"Jasně, to ti tak věřím," ironicky prohlásil jeho originál, "a teď když mě omluvíš, půjdu si konečně-"
"Ichariku už má zavřeno."
Naruto nasadil výray, jako by mu právě někdo oznámil, že umřel.
"COŽE?!"
"Slyšel jsi mě."
Na to se Naruto rozbrečel. "Proč? Jak to? Copak mě nikdo nemá rád?!" Po pár minutách usilovného pláče se klon rozhodl, že jediné, co HO uklidní, bude miska ramenu.
S povzdechem vytáhl tedy všechno, co bylo třeba, a teprve, až když vůně uhodila Naruta do nosu, přestal dělat scénu a po pár miskách dokonce i, naštěstí, zapomněl na to, že mu vlastně nikdy neodpověděl, co venku dělal tak dlouho.
Když už oba leželi ve své nové, nově povlečené posteli, klon však stejně neodkázal usnout. Hlavou se mu honila Hinata. Vypadala jako fajn holka. A byla docela i hezká. Musel zjistit, co je mezi ní a Narutem.
"Hele…"
"No?" zamručel rozespale.
"Když jsem byl venku potkal jsem takovou jednu holku s bilýma očima."
Na to se Naruto trochu zavrtěl. "Myslíš Hinatu?"
"Jak já to mám vědět?" protočil Naruto č.2 očima a doufal, že on sám je naprosto hrozný v lhaní, ale i poznávání lži, "já jí přece neznám."
"Takové modré vlasy? Průměrná výška? Řekla ti 'Naruto-kun'?"
"Jo," potvrdil a byl rád za tmu, jinak by určitě bylo poznat, že se mu to oslovení docela líbilo. "Co je mezi váma?"
Místností se rozezněl smích. "Mezi mnou a Hinatou?" A další smích. "Mezi námi nic není!"
"Nic?"
"Ne. Je v celku podivná. Pořád koktá, rudne, omdlívá…" Klon myslel, že mu spadne brada až na zem. To to vážně Naruto neví? "Ale vypadá jako docela milá holka. Nikdy proti mně nic neměla a občas mi pomohla. Ale moc se nebavíme."
"A…ha…" řekl nakonec, když nevěděl, co by přesně měl říct. Možná se mu to jen zdálo? Naruto by přece musel poznat, že je do něj ta holka zamilovaná. Ale jestli to tak skutečně není, pak ji bude mít rád i jen jako kamarádku.
Tak moment, zarazil se. Děláš to jen a výslovně jen proto, abys poznal Narutovi přátele. Nezapomínej, že máte být stejní! A Naruto má přece rád Sakuru… Ačkoliv nerozumím tomu proč. Z toho, co jsem pochopil, je na něj akorát tak hnusná. Ale co já vím. Možná na ní přeci jen něco je.

-Minulý díl vydán přesně před 364 dny :D Tak jsem si řekla, že když jsou tu prázdniny, možná bych měla alespoň něco napsat. Sice to není ta slíbená +18 (beta zdržuje), ale třeba to tu trochu oprášit ne? Snad jsem ještě pořád nezapomněla psát...
KOMENTY MĚ POTĚŠÍ!! :)-

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Norerian Norerian | 19. července 2016 v 14:39 | Reagovat

taky rádsa píšu, klidně pokračuj, narazila jsem na tebe náhodou, někdy můžem popsat spolu když budeš chtít =) . koukám, že jsi taky dost přemýšlivý typ =D tak budu ráda když se ozveš na můj mail, zajímá mě nadpřirozeno a fantasy =) sanctuvia@seznam.cz

2 Camelia Camelia | E-mail | Web | 20. července 2016 v 8:30 | Reagovat

[1]: To je samozřejmě tvoje věc, že ráda píšeš a jsem ráda, že jsi přišla. A klidně budu už tím šestým rokem pokračovat no, když jsem konečně dostala svolení od dívky, co se tu poprvé objevila a ani se nevyjádřila, jak se jí povídka líbí :D Bohužel, musím ti sdělit, že takhle nefunguju. Většinou spoluautorské nepíšu a už vůbec ne nadpřirozené a fantasy. Ovšem, pokud mě něco takového napadne, určitě se ti ozvu :) Děkuji za komentář, třeba příště se i dozvím něco k povídce :D Snad se ti líbila.

3 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 20. července 2016 v 17:43 | Reagovat

Eh... GOMENE Cami-chan. Normálně bych se teď vymlouvala, že jsem neměla čas... ale, no jsem líná psát komentáře. :D Takže se vážně omlouvám. :3
A povídka? No nádhera. Tupost original Naruta mě nepřestává fascinovat. (Možná to bude zapříčiněno tím, že miluje Sakuru, a cokoliv s ní spojené mi přijde tupé a suché). :D Za to Naruto2 má dávku inteligence. Aspoň mi to tak příjde. :) Líbí se mi ta nesmělost mezi Hin a Narutem2. Jak se poznávají a tak. Je to sladké.. :3 :D Děkujíí za dílek. :3 :*
PS.:Pokračuj, pokračuj. Ty na to máš holka!!! :3 Těším se na další. :3 :*

4 Camelia Camelia | E-mail | Web | 20. července 2016 v 21:45 | Reagovat

[3]: V pořádku, já taky moc nestíhám :D To jsem ráda, že se ti líbí! A děkuju za podporu, dnes vyjde další dílek. Snad. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)