Klidná hladina...

20. dubna 2016 v 14:52 | Camelia |  TTKM
Milí moji, zlatí čtenáři,

jistě jste si všimli, že můj bloček nějak poslední dobou stojí a již dlouho jeho vody nezkalil žádný pořádný článek nebo povídka.

Částečně mě to mrzí, no, z větší části mě to mrzí, jenže pravda je, že nějak nemám čas na psaní povídek. Taky už to není, co to bývalo. Nejde o to, že by mi chyběli čtenáři (i když chybí), nejde ani o to, že NH komunita se trochu smrskla, ale spíš jde o to, že nějak ztrácím ke psaní chuť.Neberte to tak, že bych neměla nápady! Kdepak! Těch by bylo spouuuustu. Ale spíš se na to dívejte tak, že můj život zase začíná točit kolem reálného světa a reálných lidi, a realné (dost reálné) školy.

Posledních pár dní (asi tak 5) jsem nemocná, takže jsem měla docela čas nad tím přemýšlet. A zjistila jsem, že vždycky se najde něco, co mi v psaní zabrání - úkoly, učení, kamarádi, rodina... A v neposlední řadě také já samotná.

Musím se totiž přiznat, že nesnáším nedodělané příběhy. Opravdu mi příšerně pijou krev. A uvědomila jsem si, že nejsem schopná po třeba půl roce sednout a sepsat ten příběh stejně, jako předtím. A pak vznikají komplikace, přepisy, nelogická spojení, chyby v návaznosti... Zkrátka to jde do kopru. A tak když večer přijdu domů a mimořádně mám chvilku, nechci 20 minut psát, abych to celé zase musela další den mazat a prostě si řeknu, že čas přijde jindy.

Jenže nějak nepřichází :D

Tak uvidíme. Měla bych se dneska učit, abych si zítra mohla dopsat test, ale výčitky mi nedají, a tak dnes alespoň trochu doplním nějaké odkazy, trochu to tu zrenovuju a tak.

Doufám, že se máte dobře a POZOR NA VIRY! Ten můj je nějaký obzvlášť odolný...

Zdar a sílu
Cam
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kočičí oči Kočičí oči | 8. května 2016 v 10:55 | Reagovat

Tak ono je to pochopitelné, věci se v životě občas mění a člověk má období, kdy si žije více "interně" - jakože čistě sám pro sebe a nevěnuje třeba tolik pozornosti realitě. A pak, jak sama říkáš, jsou tu naopak ta období, kdy má člověk chuť žít a prožívat věci na vlastní kůži. Tomu se prostě neubráníme... Tak přeju hodně štěstí s čímkoli, do čeho se budeš pouštět, ale stále se budu těšit na další články a tak.

2 Camelia Camelia | E-mail | Web | 8. května 2016 v 15:24 | Reagovat

[1]: Děkuju za podporu :) Jsem ráda, že o ještě stále někdo čte :D Napadlo mě to tu trochu předělat - na víc osobnější blog, ale na druhou stranu mě to také trochu děsí.... Uvidíme, kam se to vyvine ;) I tobě hodně štěstí!

3 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 23. května 2016 v 20:12 | Reagovat

Jo s těmi viry máš pravdu, poslední dobou se s tím roztrhl pytel. Známá si kvůli zavirovanému facebookovému účtu si jej musela zrušit. Prostě na nic neklikat a nelézt tam, kde by se to jimi mohlo hemžit víc než jinde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)