Duben 2016

Running through Paris VII.

20. dubna 2016 v 16:54 | Camelia


Další ráno jsem vstala skoro s hodinovou rezervou, kdyby mě náhodou opět postihlo něco nečekaného. V tomhle městě jsem tedy upřímně čekala i padající trakaře, takže nevím, co dalšího by mě mělo překvapit, ale jistě se něco najde. To bych totiž nebyla já, aby byl můj život klidný. Pro všechny případy jsem si s sebou zabalila i pepřák.
Bylo čtvrt na sedm, když jsem opouštěla dům. Otec byl již v práci a matka odešla těsně přede mnou. Hanabi ještě nevstala, takže jsem měla klid. Na cestu i na lehkou snídani - sklenici kupovaného pomerančového džusu konkurenční značky. Tu naši tu neprodávali, byla pouze regionální. Pro jistotu jsem vyřadila ony inkriminované vločky ze svého jídelníčku. Přinejhorším si něco koupím cestou.

Klidná hladina...

20. dubna 2016 v 14:52 | Camelia |  TTKM
Milí moji, zlatí čtenáři,

jistě jste si všimli, že můj bloček nějak poslední dobou stojí a již dlouho jeho vody nezkalil žádný pořádný článek nebo povídka.

Částečně mě to mrzí, no, z větší části mě to mrzí, jenže pravda je, že nějak nemám čas na psaní povídek. Taky už to není, co to bývalo. Nejde o to, že by mi chyběli čtenáři (i když chybí), nejde ani o to, že NH komunita se trochu smrskla, ale spíš jde o to, že nějak ztrácím ke psaní chuť.

A problém byl na světě...

7. dubna 2016 v 19:17 | Camelia
"Ty už jdeš?"
Ztuhnu. Hlavně se tam nedívej, nedívej se tam! Běží mi hlavou, když se pomalu otáčím. Pozdě. Její čokoládově hnědé, bezelstně upřímné oči si mě okamžitě najdou a já se zas jednou cítím jako totální kretén.
Polknu. "Jo. Máma na mě čeká."
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)