Březen 2016

Vzpomínka na jednu narozeninovou oslavu

18. března 2016 v 23:23 | Camelia
Nechápu, co na tom všichni vidí, vrtím hlavou a sleduji svůj odraz ve dvojité vrstvě skleněného okna. Venku panuje tma a opilé hlasy dovnitř doléhají jako ozvěna nepovedené písničky hrající z něčího mobilu. V ruce držím jakési neidentifikovatelné pití, kterému všichni říkají houba. Nevím, co přesně v tom je, ale předpokládám, že alkohol. Je mi horko. Mnohem větší, než které by mělo být, a to i vzhledem ke kamnům na druhé straně místnosti.
Už po desáté za poslední hodinu se podívám na display mobilu. Raději ho nosím u sebe, od chvíle, co byl jeden mobil zašlápnut a druhý polit pivem. Zdá se mi to jako hrozně dlouhá doba.
Napiju se.
Všichni kolem mě se očividně dobře baví a já tu sedím, sama v rohu. Určitě musím z pohledu ostatních vypadat hrozně osaměle. A možná i sem. Nejsem si tím úplně jistá. Za to asi může ten alkohol.
Vážně. Nechápu, co s tím všichni mají.
Napiju se podruhé a s potěšením zjistím, že jsem právě dopila další kelímek, takže si můžu nalít džus, který jsem objevila zastrčený za dalšími flaškami piva a vodky. Dovnitř vtrhne pár ožralých, které jsem v životě neviděla.
"Čaaaaauuuuu, my se jj-ještě neznáme!"
"Neznáme no," odpovídám a říkám si, jak moc zoufale musím vypadat, když se se mnou chce bavit někdo jako je tenhle chudinka. Nedokážu si představit, kolik toho v sobě musí mít. A to byl ještě relativně střízlivý, když jsem přišla.
"Jsem Vašek, těším mě."
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)