Prosinec 2015

Tak tedy se omlouvám...

31. prosince 2015 v 16:03 | Camelia |  TTKM
Ach jé je. Stydím se, stydím velice.
Už tak dlouho žádný článek! Ani k Vánocům jsem vám nepopřála! *stydí se stále více a více* Pravda je, že vás sem už nechodí tolik, co dříve, ale přesto... přání je slušnost. Promiňte mi to.

Tak alespoň doufám, že jste měli bohatého Ježíška a přeji vám všechno nej, ať jste v novém roce 2016 a ať překonáte všechny překážky, které Vám další rok postaví do cesty s grácii a hrdostí.

Děkuji Vám, že jste tu se mnou oslavili dalšího Silvestra :) Tak si to dneska pěkně užijte!!!

Fairy from the silver lake 24/?

8. prosince 2015 v 8:52 | Camelia


Probuzení nebylo zrovna příjemné. Hlava mi třeštila a srdce mi bušilo. Cítil jsem se slabý. Přesto jsem vstal, popadl do ruky svitek a najednou…. Najednou jsem to chápal. Najednou jsem to viděl.
"Je to mapa!" vydechl jsem překvapeně. Nevěděl jsem sice přesně, proč je to důležité, ale věděl jsem, že ať vede kamkoliv, musím se tam dostat.

Tam, kde sny nikdy nekončí - layout pro Morriardy

5. prosince 2015 v 17:01 | Camelia |  Laye na objednávku
Jedna velmi milá slečna mě skoro už před měsícem poprosila o layout. A já, přiznám se bez mučení, jsem na něj vůbec neměla čas. Věřte mi, že třeťák není sranda. Hrnou se na mě testy (jen v pondělí 3 nebo dokonce 4? Nevím už), do toho moji kostlivci mají chuť chodit na procházky ze své skříně a... je toho na mě prostě moc. Hlavně teď, když všichni učitelé mají touhu nám dát snad všechny testy za celé čtvrtletí.

To je asi hádám taky tak trrchu má upřímná výmluva, proč už tu není tolik povídek, co bývalo. Taky už je tolik nečtete a mě už to také začíná trochu pouštět.... No, uvidíme, jak do budoucna. Teď zpět k věci.

Tenhle pátek jsem ale měla trochu klidnější, a tak bych vám ráda představila layout pro Morriardy. Nastaven byl včera a prohlédnout si ho v reálu můžete tu.


Čas: 7 hodin
Požadavky: Zanechat obrázek (kočka s rybou)
Moje spokojenost: 85%
Spokojenost objednávajícího:...? Vyjádři se, pokud přečteš ^^

Nestačila jsem tam dát svoji "ochranou známku", přesto prosím NEKOPÍRUJTE!!!
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)