Říjen 2015

Fairy from the silver lake 23/?

27. října 2015 v 23:16 | Camelia

Otevřel jsem ho. Pět dní po návratu jsem ho konečně odpečetil a otevřel. Po boku mi při tom stál Sasuke. Můj vztek do té doby již vyprchal, v momentě, když jsem se však pokoušel něco přečíst, se však vrátil zpět.
Pracovali jsme na tom už tři dny téměř v kuse, jenže jazyk, kterým to bylo napsáno, nedával smysl. Jakože vůbec. Neměl jsem tušení, co bych měl udělat, a jediný, kdo by mi mohl poradit, tu nebyl. Četl jsem knihy, studoval jiné svitky, starověké nepřeložené texty. Všechno. A hledal jsem zmínku, jakýkoliv náznak, který by měl s tímto pergamenem něco společného. Jenže všechno se zdálo naprosto marné.

Layout č. 23 - My world, my life

25. října 2015 v 18:16 | Camelia |  Laye blogu
Ahojte, moji milý a rozmilý,
poslední dobou vás sem moc nechodí a já se upřímně nedivím, neb to tu hrozně flákám. Jsem ale ve třeťáku a je toho na mě nějak moc. Navíc se mi zdá, že Naruto komunita už není, co bývala. Lidé odcházejí, tak to prostě je a lhala bych, kdybych si občas neposteskla nad zlatými věky mého blogu. Co se ale dá dělat. Kdo by také chtěl číst moje nudné úvahy, že? Dokonce jsem ani nestihla vydat nějaký článek ke čtvrtým narozeninám tohoto blogu (tolik k mým velkým plánům) a abych se teda úplně nemusela propadnout hanbou, přináším vám alespoň nový layout.

Možná je trochu smutný, ale mě se docela líbí. Co vám?


Camelia o... tom, nechat ho jít.

10. října 2015 v 15:55 | Camelia |  Camelia o
Dnešní článek bude asi trochu jiný, než obvykle na jaký jste zvyklí. Je to tak trochu moje... vyplakání. Chce-li se vám do toho, směle čtěte. Nejste-li na to zvědaví, prostě jen opusťtě můj blog a dělejte, že jsem nic nevydala.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)