Září 2015

Fairy from the silver lake 23/?

28. září 2015 v 11:51 | Camelia


Raději jsem čekal, než se začne slunce chýlit k západu - to je vždy hodina, kdy se nejsnáze vmísíte do ulic, protože všichni jsou na cestě domů. Přemýšlel jsem, jestli bych skutečně měl jít pěšky. Madara už mě nejspíš hledá, ale jakou mám šanci mu uniknout v taxiku?

Camelia o... sobectví, poruchách a nařknutí z toho, jak jsem hnusná, aneb hrajme si na bohy!

25. září 2015 v 20:43 | Camelia |  Camelia o

Milý a vážení,
tohle podle všeho nejspíš bude řazeno mezi ty "hnusné" články, často odsuzované podobně jako tzv. "rasistické". Možná mě po přečtení toho článku nazvete divnou, blbou, nechápavou krávou, sobeckou p*čou... A víte co? Mě je to jedno. Mám právo na vyjádření svého názoru. Takže jestli vás to zaujalo, čtěte dál a klidně si mě urážejte, klidně diskutujte. Je to můj názor a budu si snažit si ho obhájit - jinak řečeno, nemám strach z toho se s vámi hádat a říkám to dopředu.

Nuže, a o čemže to mluvím? Článek se bude týkat všech dys-poruch, které se poslední dobou objevují dle mě až pozoruhodně často (a shodou okolností se mi to možná i bude trochu hodit do TT, uvidíme).

Fairy from the silver lake 22/?

13. září 2015 v 9:46 | Camelia

Ráno jsem byl jako na trní. Špatně se mi spalo - jednak kvůli horku, jednak kvůli matraci, a jednak proto, že jsem měl hlavu plnou Madary, rodičů, Jiayiry a toho, co všechno je vsázce.
Až do teď jsem si vlastně úplně neuvědomil, jak moc je to nebezpečné. Jdu proti člověku, který má všechno - informace, peníze, lidi… A já mám co? Jen přátelé, kteří kvůli mně dost možná umřou.
Ta myšlenka mě děsila.

Nenechej dívku v baru čekat....

6. září 2015 v 11:21 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Další úhlový pokus - a opět mu "stála" modelem úžasná Angelica Celaya aneb pro mě navždy prostě Zed. -> @AngelicaCelaya. Ach jak se mi po Constantinovi stýská....

No jo... na rukách ještě budu zamakat, když ony jsou tak malý...!!!

Uhel - bílý, černý; guma; černá čtvrka A4.
Čas: 2 hod.

Back to school aneb "duchaplný" článek...

1. září 2015 v 20:35 | Camelia |  TTKM
Ahojte!


Měla jsem původně v plánu napsat dlouhý a pěkný článek o tom, co asi všechny docházkou povinné strašilo už pár dní. Chtěla jsme vám sem hodit návod na pár DIY obalů na sešity, rozvrh hodin, který jsem vám vyrobila jako dárek, abyste hned první den měli nějaké překvápko ;) Nebo anketu, jestli náhodou nechcete třeba natočit video, kde bych vám představila pár svých learning hacks, jak se říká, nebo taky "know-how" případně úplně česky: jak na to. To mě opravdu zajímá, ale... No, zpět k tématu.

Prostě jsem na to neměla čas a náladu, takže jsem se zmohla jen na tenhle článek, vlastně o ničem, s tím, že uvidím, jak to bude vypadat po tomto týdnu a více info budu vědět, až si naplánuju nějak týden a uvidíme, co se s tím dá dělat.

Takže tímto se poroučím, přeji vám všem hodně štěstí do dalšího roku, ať je to pokud možno stejně těžké, jako byl ten minulý (ten můj je... ehm, zabijácký rozvrh + koníčky... no.... Mám co dělat lidi), ale o tom až později.

Naposledy tedy: ZDAR A SÍLU, mějte se krásně a pokusím se najít dost psychických sil na blízké shledání!
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)