Červenec 2015

Tohle není deník 5

31. července 2015 v 18:09 | Camelia


VŽDYCKY se snažila vytěsnit fakt, že se jí někdo líbí z hlavy. Protože když to neudělala, chovala se nemožně. A navíc… u něj by neměla šanci.
Jejich scénka dopadla dobře. Obzvlášť byla nervózní z části, kterou Helča, jakožto hlavní organizátorka - režisérka řekněme, označila slovy: "Prostě přijdeš, dáš mu pusu a děti a odejdeš." Ale snažila se to vytěsnit z hlavy - o nic přece nešlo. Dát mu pusu na tvář, i když to žádnému klukovi nedala už věčnost a nikdy klukovi, který se jí líbil, ale to je opět jiná část příběhu. Ten fakt, že dopadlo všechno dobře, se ale nedalo říct o její hlavě. Měla pocit, že každá její myšlenka se začíná točit kolem něj. Děsilo ji to. Nechtěla to. Neuměla se s tím vyrovnat. Ale ještě to bylo zvládnutelné. Ještě dokázala ignorovat, že se jí líbí.

Tohle není deník 4

31. července 2015 v 4:26 | Camelia


Dlouho se pak neozval. Dokonce tak dlouho, že se na něj začali vyptávat její rodiče v autě. Ideální způsob, jak někoho donutit k odpovědi.
"A ten tvůj.. Jirka. Už mu ani moc nevoláš, co?"
Pokrčila rameny. Co na to může říct? Bratr na ni hodil pohled, který jasně varoval, že má v plánu to vykecat. "Oni se totiž…"
"Prostě mě naštval," skočila mu rychle do řeči, než stačil něco dopovědět, a hodila po něm vražedný pohled, na který odpověděl uličnickým úsměvem od ucha k uchu. Děkovala v tu chvíli bohu, že to před jejími rodiči nemusí říkat. Většinou se u těchto témat cítila tak trapně a současně byla připravena se hájit, pokud by zkritizovali cokoliv z toho, co udělala.

Tohle není deník 3

30. července 2015 v 12:04 | Camelia


Už když byla malá, měla slabost pro jednoho kluka. Byl to totální kretén a nesnášel jí. Ona dělala, že ho nesnáší taky, protože jí ubližoval, ale současně se jí líbil a celé dny snila o tom, jaké by to bylo, kdyby si přestal hrát na toho kreténa a zamiloval se do ní. Kdyby v něm našla spřízněnou duši. Kdyby vlastně nebyl takový kretén…

Tohle není deník 2

29. července 2015 v 12:03 | Camelia

Hodina chemie jí bavila. Měla alespoň důvod, proč nechat myšlenky na to být a nezabývat se nepříjemnými pocity, které to v ní rozvířilo. Bála se snad toho, že do ní Lucka viděla? Co v ní přesně vyvolalo tu reakci; připravenost na to utéct nebo se bránit. Proč jí v krvi proudila slabá dávka adrenalinu. Proč se zatraceně bála?
Na to neměla odpověď.

Tohle není deník 1

28. července 2015 v 3:31 | Camelia
Dívala se z okna. Výhled nebyl nic moc, ale to jí bylo jedno. Ztratila se. Ztratila se v jiné galaxii. Věděla, že by měla dávat pozor, snažila se donutit. Bude jí to chybět, až budou psát písemku a ona nebude mít tušení, zda to vůbec probírali (no, očividně jo, kdy to by to bylo v testu, ale to je detail). Navíc neměla učebnici, takže si to bude muset od někoho opsat, ale nedokázala se soustředit. Nešlo to.
Byla…

Tohle není deník

26. července 2015 v 23:14 | Camelia

DÍLY: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, ?

Je naivní myslet si, že existuje někdo, komu nikdy nebylo ublíženo. Kdo nikdy nebyl zraněn. Přesto se však musím ptát… Jsou mezi námi tací?
Občas slyším slova. Krutá slova, která dokážou vyrvat srdce. Přemýšlím, jak je vůbec mohli dotyční vypustit z úst. Jediná věc, která je povětšinou zachrání před mým odsouzením, je myšlenka, že jsou možná ty zářné výjimky z pravidla. Lidé, kteří prostě nevědí; nemají tušení, co způsobují. Když si však uvědomím, že občas ty ubližující slova sama říkám, začínám si myslet, že prostě musí přijít něco, co nám připomene, abychom si uvědomili, jaké to je.

Zrazená III - Na čem záleží?

18. července 2015 v 22:33 | Camelia

Pamatovala si každý detail toho, co se stalo. Itachiho pohled, nečekané zachvění země a pak pád, během kterého jako by se čas zastavil.

Ikite Iru Bunshin no Jutsu 4 - Matrace

16. července 2015 v 22:58 | Camelia

"Tak vzhůru!" zavelel Naruto a energicky vyrazil směrem ke dveřím. Jeho klon jen protočil očima.
"Počkej chvíli, vždyť nemůžeme jít oba jako Naruto, ne?"
"Proč ne?" zeptal se Naruto. "Prostě jim řekneme, že jsi můj klon a šlus."


Constantine #2 portrét

4. července 2015 v 17:35 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
uhel, 2015, Matt Rayn (jako John Constantine)
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)