Duben 2015

Obzor

28. dubna 2015 v 20:49 | Camelia
Dnes vám tu ukážu svojí rychlokresbičku :)

Sakura - ŽJA

26. dubna 2015 v 15:55 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Vzpomínáte si ještě na moji (nedokončenou) povídku Život jedné aristokratky?
Takhle nějak jsem si tam představovala Sakuru, ale až do dneška jsem na to zapomněla :D Tak snad se bude moje prácička líbit ;) A dejte mi vědět, co si o tom myslíte! ^^

Fairy from the silver lake 14/?

23. dubna 2015 v 17:16 | Camelia


Moje intenzivní výuka se táhla už několik dní a musím vám přiznat, že jsem vážně byl rád, za den volna.

Africká Růženka

20. dubna 2015 v 7:34 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Nevím, jak mě to před těmi dvěma roky napadlo, možná před rokem a půl, tohle byla docela mladá práce. Upřímně, mám v akvarelech ještě sakra velké mezery. Asi bych se tomu měla začít trošku víc věnovat :D

Tak, pro dnešek změna - vodovky, tuš černá + bílá, rudka :)

Ninja (kainen)

19. dubna 2015 v 18:09 | Camelia
Nedávno jsem dotala koment s.. no, né úplně prosbou, ale spíš otázkou, zda bych neudělala něco na přání. A protože jsem si uvědomila, že mi zoufale chybí náměty, souhlasila jsem. Doufám, že kainenovi jeho ninja bude líbit. Měla jsem trochu problém s tím, jak pochopit "středně dlouhé vlasy" a tak dodobně a ten plášť mi bohužel moc nevyšel, ale snaha byla. Tak jsem zvědavá na vaše komentáře :)


Fairy from the silver lake 13/?

19. dubna 2015 v 9:55 | Camelia

Ráno pro mě bylo jako sprcha ledové vody (jestli jste nikdy nezažili, musíte zkusit, abyste pochopili) a jestli ještě někdy budu tvrdit, že jsem mrtvý, pak mě opravdu zabijte, protože tak zničený jsem snad v životě nebyl, a to i přes to, že se mi pro jednou nezdál žádný na hlavu padlý sen.

Fairy from the silver lake 12/?

18. dubna 2015 v 18:32 | Camelia

"Jsme tady," uslyšel jsem a trhl jsem sebou, jak mě probudil neznámý hlas. Všechno mě bolelo a na vnitřní straně lokte mi pulzovalo v místě, odkud jsem ne zrovna šetrně vytáhl kapačku. Svaly na krku mi protestovaly od nepohodlného spánku v sedu, ale všechno bylo zapomenuto v moment, kdy jsem vylezl z auta.

Naruto

16. dubna 2015 v 15:23 | Camelia |  Galerie mých výtvorů

Ani nechtějte vědět jak starý obrázek Naruta :DD Ale jsem na něj pyšná. BEZ PŘEDLOHY!!! Prostě jsem si tak malovala a najednou "Aha, on to vypadá jak Naruto :D Tak jsem dodělala vlasy, fousky a voalá! Tu to je :) Komenty potěší ;)

Sedm kamenů

14. dubna 2015 v 19:16 | Camelia
Ne, nekreslila jsem šutry :D Název článku je zvolený podle jména knížky (mojí), kterou jsem nikdy nenapsala, ale k níž jsme si nakreslila postavy :) Tužka, dva roky zpět.
Ano, já vím, zas tam stojí jako Y :D No jo, co se dá dělat. Předělávat to už nebudu :D

A ještě něco - pokud chcete vidět v originální velikosti (caa 700 x 400) klikněte na brázek pravým a zobrazit obrázek :) Je to sice složitější, ale prohlédnete si více detailů. Jen můj tip ;)

Fairy from the silver lake 11/?

13. dubna 2015 v 1:10 | Camelia
Ocitl jsem se v té místnosti, kterou jsem znal ze svého prvního snu. Od dveří k trůnu se táhl červený koberec a celé to tu vypadalo nějak slavnostněji. Nebyl jsem překvapený, když jsem si zaslechl dívčí hlasy a uviděl dvanáct dívek vcházet. Co mě však překvapilo, byl jejich vzhled. Ty sporé oděvy a poloprůhledné šály byly pryč, místo toho měly na sobě všechny dlouhé šaty různých střihů a barev a všechny vypadaly starší. Dospělejší. Došlo mi, že mezi dneškem a mým posledním sněním muselo již uběhnout pár let.

Camelia o... Kopírování povídek

12. dubna 2015 v 7:34 | Camelia |  Camelia o
Milý zlatí rozmilí, už jsem trošku vychladla, a proto jsem se rozhodla vydat takové pozamyšlení se nad tím, jak můžou být někteří blogeři drzí.

Zase tužka

11. dubna 2015 v 15:35 | Camelia

Fairy from the silver lake 10/?

10. dubna 2015 v 20:35 | Camelia


Cítil jsem se jinak.
Už jsem nebyl ten kluk, který se včera ráno probudil v posteli svého kolejního bytečku. Nevěřil jsem té myšlence, která mě napadala. Že mě to změní. Racionální částí své bytosti jsem tomu nevěřil. To přece nešlo, ne? A i když jsem to podvědomě věděl, dokonce jsem s tím počítal, cítit se skutečně jinak a uvědomit si, že jste se změnili během momentu, tak drobného ve srovnání s vaším životem, se zdálo téměř surrealistické. Ale bylo to tak.

Rebel

7. dubna 2015 v 20:40 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Slíbený starý obrázek mé oblíbené postavy Jamese Blacka. V bratrovo podání to měl být nafoukaný vypatlaný pitomec... Řekněme, že má představivost si pohrála v cela jiné rebelské rovině :D
Naprosto jedinečný pro mě (z hlediska mé srdcové záležitosti, samozřejmě :D) tím, že to byl můj histricky snad první jakž takž povedený pokus o vyjádření charakteru z postoje (nestál jak solný sloup, rozumějme :D).

Flákač & Shakespeare

6. dubna 2015 v 16:26 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Ahojte,

já vím, měla bych si asi pohnout a konečně vydat nějakou povídku :D Třeba slíbené RTP nebo Vílu, jenže... Zabte mě, ale za celé prádzniny jsem nenapsala ani čárku z povídek na Naruta :D Já vím, jsem hrozná! *nevinně zírá na příhodný název článku*, echm.

Nicméně, abyste neřekli, že na vás uplně kašlu, musím se přiznat, že jsem měla chuť si něco nakreslit. Poslední doubou jsem se tomu začala více věnovat (no, asi tak poslední dva roky :D Ale poslední rok ještě víc a pořád s sebou tahám tisíc papírů a tužek :D To jsem já :p). Uklidňuje mě to. Takže jsem prostě využila nějaký ten čas a kreslila. Navíc jsem v PC objevila složku se svými výtvory, tak jsem si řekla, že bych se taky mohla pochlubit :D Takže vám představuji po dlouhé době náhled do mého archivu :)
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)