Duben 2015

Obzor

28. dubna 2015 v 20:49 | Camelia
Dnes vám tu ukážu svojí rychlokresbičku :)

Sakura - ŽJA

26. dubna 2015 v 15:55 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Vzpomínáte si ještě na moji (nedokončenou) povídku Život jedné aristokratky?
Takhle nějak jsem si tam představovala Sakuru, ale až do dneška jsem na to zapomněla :D Tak snad se bude moje prácička líbit ;) A dejte mi vědět, co si o tom myslíte! ^^

Fairy from the silver lake 14/?

23. dubna 2015 v 17:16 | Camelia


Moje intenzivní výuka se táhla už několik dní a musím vám přiznat, že jsem vážně byl rád, za den volna.

Africká Růženka

20. dubna 2015 v 7:34 | Camelia |  Galerie mých výtvorů
Nevím, jak mě to před těmi dvěma roky napadlo, možná před rokem a půl, tohle byla docela mladá práce. Upřímně, mám v akvarelech ještě sakra velké mezery. Asi bych se tomu měla začít trošku víc věnovat :D

Tak, pro dnešek změna - vodovky, tuš černá + bílá, rudka :)

Ninja (kainen)

19. dubna 2015 v 18:09 | Camelia
Nedávno jsem dotala koment s.. no, né úplně prosbou, ale spíš otázkou, zda bych neudělala něco na přání. A protože jsem si uvědomila, že mi zoufale chybí náměty, souhlasila jsem. Doufám, že kainenovi jeho ninja bude líbit. Měla jsem trochu problém s tím, jak pochopit "středně dlouhé vlasy" a tak dodobně a ten plášť mi bohužel moc nevyšel, ale snaha byla. Tak jsem zvědavá na vaše komentáře :)


Fairy from the silver lake 13/?

19. dubna 2015 v 9:55 | Camelia

Ráno pro mě bylo jako sprcha ledové vody (jestli jste nikdy nezažili, musíte zkusit, abyste pochopili) a jestli ještě někdy budu tvrdit, že jsem mrtvý, pak mě opravdu zabijte, protože tak zničený jsem snad v životě nebyl, a to i přes to, že se mi pro jednou nezdál žádný na hlavu padlý sen.

Fairy from the silver lake 12/?

18. dubna 2015 v 18:32 | Camelia

"Jsme tady," uslyšel jsem a trhl jsem sebou, jak mě probudil neznámý hlas. Všechno mě bolelo a na vnitřní straně lokte mi pulzovalo v místě, odkud jsem ne zrovna šetrně vytáhl kapačku. Svaly na krku mi protestovaly od nepohodlného spánku v sedu, ale všechno bylo zapomenuto v moment, kdy jsem vylezl z auta.

Naruto

16. dubna 2015 v 15:23 | Camelia |  Galerie mých výtvorů

Ani nechtějte vědět jak starý obrázek Naruta :DD Ale jsem na něj pyšná. BEZ PŘEDLOHY!!! Prostě jsem si tak malovala a najednou "Aha, on to vypadá jak Naruto :D Tak jsem dodělala vlasy, fousky a voalá! Tu to je :) Komenty potěší ;)

Sedm kamenů

14. dubna 2015 v 19:16 | Camelia
Ne, nekreslila jsem šutry :D Název článku je zvolený podle jména knížky (mojí), kterou jsem nikdy nenapsala, ale k níž jsme si nakreslila postavy :) Tužka, dva roky zpět.
Ano, já vím, zas tam stojí jako Y :D No jo, co se dá dělat. Předělávat to už nebudu :D

A ještě něco - pokud chcete vidět v originální velikosti (caa 700 x 400) klikněte na brázek pravým a zobrazit obrázek :) Je to sice složitější, ale prohlédnete si více detailů. Jen můj tip ;)

Fairy from the silver lake 11/?

13. dubna 2015 v 1:10 | Camelia
Ocitl jsem se v té místnosti, kterou jsem znal ze svého prvního snu. Od dveří k trůnu se táhl červený koberec a celé to tu vypadalo nějak slavnostněji. Nebyl jsem překvapený, když jsem si zaslechl dívčí hlasy a uviděl dvanáct dívek vcházet. Co mě však překvapilo, byl jejich vzhled. Ty sporé oděvy a poloprůhledné šály byly pryč, místo toho měly na sobě všechny dlouhé šaty různých střihů a barev a všechny vypadaly starší. Dospělejší. Došlo mi, že mezi dneškem a mým posledním sněním muselo již uběhnout pár let.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)