Březen 2015

Camelia o... Vás

26. března 2015 v 17:12 | Camelia |  Camelia o

Drazí, milí, rozmilí,

už je to docela dávno, co jsem uvažovala, že až Naruto skončí, skončím s blogem (dobře, ne až tak dávno a, ehm, tedy, alespoň z blogem v této podobě). Hodně lidí mě tehdy od toho zrazovalo. Slibovali, že budou číst pořád dál a tak podobně, což mě uklidnilo na duši. Rozumějte, věděla jsem, že slibují něco, co zřejmě nesplní, ale mělo to kýžený efekt - vydržela jsem, a jak se teď rozhlížím po tomto svém virtuálním světě, zjišťuji, že nás tu moc nezbylo.

Fairy from the silver lake 9/?

17. března 2015 v 21:19 | Camelia

Musím si to pamatovat, byla moje první myšlenka z polospánku. Natáhl jsem se pro tužku. Musím si to zapsat dříve, než na to zapomenu. Ale prudký pohyb rozhodně neprospěl mému tělu. Zaúpěl jsem a vyčerpaně se svezl zpět do postele.
Bože, moje hlava. Co jsem to včera vyváděl?!

Fairy from the silver lake 8/?

16. března 2015 v 3:15 | Camelia

Byl jsem zase na tom místě. Nevím proč ani nevím, jak to vlastně vím. Nic nebylo stejné. Dokonce jsem nebyl ani v té budově, ale venku v nějaké obrovské zahradě. Neptejte se mě jak, prostě jsem tam byl.

Fairy from the silver lake 7/?

14. března 2015 v 17:55 | Camelia

"Hej, Naruto, vzbuď se!"
"Cože?" napřímil jsem se prudce na posteli. Venku se už smrákalo, a tak mi docela dlouho trvalo, než jsem rozšifroval obličej sedící přede mnou.
"Musíš mě budit teď? Měl jsem takovej krásnej sen."

Fairy from the silver lake 6/?

8. března 2015 v 10:13 | Camelia


Byla mi zima. To bylo to první, co jsem si uvědomil. Nepříjemná zima. Otevřel jsem oči, abych našel něco, čím se zahřát. To, co jsem však uviděl, mi naprosto vyrazilo dech.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)