Únor 2015

Fairy from the silver lake 5/?

25. února 2015 v 1:03 | Camelia
Po čtyřech dnech strávených v přírodě, kde jsme si všichni odpočinuli, tedy, všichni až na mě, jsme měli odjet domů. Zpět do toho města plného… stresů. Ale pardon, většina lidí by spíš řekla "vstříc novému světu, vstříc novým zážitkům, starým známým lidem" a já doplňuji: "a dalším testům". Zbývalo jen naložit posledních pár věcí a hurá domů! Jojo, byl jsem z toho hrozně moc nadšenej.

Running through Paris VI.

23. února 2015 v 2:23 | Camelia

Bylo o tak dva, roky zpátky. Táhlo mi na šestnáct a matka mě poslala pro pomeranče. Pro pomeranče, zrovna když mi v televizi běžel další a extrémně napínavý díl moji oblíbené kriminálky. Zuřila jsem. To by je zabilo počkat pět minut? Za pět minut to skončí! Ale ne, to by nešlo, prostě to museli mít hned. Viděla jsem rudě a pospíchala, abych se stačila vrátit alespoň na to rozuzlení. Chvátala jsem tak moc, že jsem si nevšimla, že nejsem sama a téměř narazila do jednoho muže, tehdy ještě spíš chlapce, ale i tak byl o něco vyšší než já.

Lay č. 20 - Purpleblue radiancy

22. února 2015 v 10:25 | Camelia |  Laye blogu
Tak vám přináším další lay nazvaný Fialovomodrý jas (třyp, záře, něco v tom smyslu). Páni, už je to dlouho, co jsem naposledy měnila lay. Skoro jsem vyšla ze cviku, takže tahle jednoduchá krasotinka mi dala pořádně zabrat. Navíc jsem ani neměla žádnou představu, nic. Prostě prázdno, takže jen jeden den jsem hledala a zkoušela a měnila pořád dokola.
Naštěstí tu mám svoji chiméru (zdravím), která mi poslala inspiraci.
Chtěla jsem to původně jen trošku poupravit (asi jste si všimli, že odmítám kopírovat laye :D Řekla bych, že jsem na to moc hrdá, takže se většinou jen více či méně inspiruju - whatever, už zase melu mimo téma :D) ale byly tu hned dva problémy - jednak to bylo v html, což já neumím, a jednak to moc dobře neumí ani blog a tohle byl lay na web. Takže jsem si stvořila něco v tom stylu. Svého, osobitého, zkrátka mého :)


No, tak co říkáte na novou éru layů? Líbí se vám tenhle styl?
Kolik byste mu dali hvězdiček? Neruší vás ty gify?
***
Za komentáře a názozy budu šťastná jako blecha ^^ :)

Camelia o... Narutovi

19. února 2015 v 19:48 | Camelia |  Camelia o
Tak, máme tu další článek po dlouhé době z této úvahové série. Tentokrát je na přání, přesněji na prosbu v komentáři od Anonyma (pod tímto článkem), abych se vyjádřila k Narutovi. A já si řekla, že klidně můžu, i když sem stejně nechodí moc lidí, kteří by to četli. No, to už zase pomalu miřím jiným směrem, než bych původně chtěla, takže zpět k věci.

Otázka důvěry [část V.]

8. února 2015 v 14:50 | Camelia

Narovnala si sukni a podívala se naposledy do skleněných dveří naleštěných tak, až vypadaly jako zrcadlo. Byla nervózní, i když nevěděla proč.
"Ona a být nervózní? Nah, nenechte se zmást!" To by jistě řekla Misaki, kdyby tu s ní byla. Musela by se smát, a pak by obě vešly do vnitř, jako by to nic nebylo. Jenže tentokrát byla sama.

Minulá přítomnost

7. února 2015 v 8:12 | Camelia/MayFy-e

Nic není skutečné, nic není pravé,
a nikdo neví už co má být správné.

Toman a lesní pana

5. února 2015 v 8:38 | Camelia/MayFy-e
+15 (já vím, to už jste tu dlouho neviděli :D) básnička od MaFy-e; POZOR: Výskyt sprostých, spisovnou čestinou řečených "vulgárních" slov!
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)