Shrnutí roku 2014!

1. ledna 2015 v 20:20 | Camelia
Tak, přátelé a čtenáři, je to opět za námi a z ačíná nám rok 2015. Během toho roku se toho na mém blogu stalo hodně, i když si toho zpětně moc nepamatuju. A tak mě napadlo, že je možná na místě si to připomenout. A jak to udělat co nejsnadněji? Po měsících... a povídkách. Přeci jen, pořád jsem nejvíce zaměřená na povídky.
Takže pojďme na to.


LEDEN
V lednu tohoto roku začala vycházet zásadní povídka pro můj blog - Liar. Původně měla být samozřejmě úplně jinak, žádné ero, ale měla úspěch, což mi opět trochu pozvedlo sebevědomí, protože jsem ji zřejmě napsala dost dobře na to, aby Vás bavila. Byla jsem taky na lyžáku (bože, to je dávno) a vydala jsem epilog Kurai Tsubaki a vyšel také můj článek Camelia o... Komentech. - pokud si někdo chcete osvěžit, co jsem tam psala, stačí kliknout ^^

ÚNOR
A přesouváme se dál, do měsíce února. Stále ještě jsem dopisovala první sérii Lháře, který měl naprosto neuvěřitelný počet komentářů! Byla jsem z toho úplně paf, vám řeknu. Tohle totiž bylo jedno z nejúspěšnějšíc vrcholů blogu, ano, bylo. Toho úspěšné období opět skončilo, bohužel. Ale o tom, proč asi skončilo se budu věnovat v nějakém článku z Camelia o... což mi připomíná, že z tohoto cyklu mých keců byly v únoru vydány dva články - o Návštěvnosti a o Tom, proč jsem se dala na ero. Kromě toho po dlouuuhé době vyšel druhý díl Fairy from the silver lake, jejíž pokračování jste se dočkali až v prosinci :D Já vím, já vím, stydím se :D A také vyšel první díl Život na konci, k jehož dopsání jsem se (opět) ještě nedostala.

BŘEZEN
Třetí měsíc v roce se zapsal do mé hlavy především tím, že se mi porařilo udělat lay na objednávku, co kterého jsem se sama naprosto zamilovala. Byl to tento lay č. 3 a doteď jsem sama na sebe pyšná. Stejně jako na poslední díl lháře, který měl neuvěřitelných 38 komentářů! Bože lidi, kde jste teď?

DUBEN
Byl spolu s říjnem nejslabší měsíc. Vydala jsem pouze 5 článků, dva z nich však byly důležitější a tím byly: jednička Lháře II, první díl Cesty za štěstím.

KVĚTEN
V něm jsem pokraočvala v psaní Lháře II. Opravdu mě naštvalo, že ačkoliv její pokraočvání bylo pro těch 38 lidí, kteří si o něj řekli, postupně vás bylo stále méně a méně, ale v tomto měsíci jsem i tak byla s vaší odezvou velmi spokojená. Kromě toho vyšel druhý díl Cesty za štěstím.

ČERVEN
A už jsme v polovině roku.. Páni, to jsem nebyla zas tak pilná, jak jsem si myslela. Vydávala jsem opět jen Cestu a Lháře II. Jediné, co si do teď budu ale vyčítat je, že jsem si odmítla nechat dát za dva z dějepisu, takže jsem se pustila do jednoho projektu a neučila jsem se moc na poslední testy z M a Aj, z nichž jsem dostala za 3, takže nakonec jsem měla místo jedné dvojky z D dvě z Aj a z M. I když ta dvojka z matiky mě naštvala mnohem víc, protože učitelka nedržela slovo, ale to je jiný příběh. Zas a znovu.

ČERVENEC
Konečně prázdniny. No, trošku jsem se během nich flákala, ale tak, máte si přece hlavně odpočinout. Samozřejmě jsem pokračovala ve Lháři II. a kromě toho vyšlo Camelia o... Kurai Tsubaki, v níž lze, historicky poprvé na mém blogu, najít odkaz na stažení v pdf :)

SRPEN
Se opět nese ve stylu Lháře. Co mě však překvapuje je zjištění, že tenhle layout je tu už od 18. srpna! Jmenuje se Code: Mafia. Možná už je tak trochu na čase ho změnit, co? :D Ale opravdu na mě sedí... tak z 98% :) A v ruku v ruce s tímhle layem také došlo k malým úpravám v menu a tak celkově v rekonstrukci. Chtěla jsem také zařadit všechny články, ale to už jsem nestačila.

ZÁŘÍ
Prvního září jsem vydala zase jednou za uherský rok něco, co nebylo ze světa Naruto. Možná si vzpomenete. Píseň Already over... Nic? :D Dobře. Odkaz tu, pokud byste si chtěla připomenout :) K téhle povídce mám vztah, což jste také možná trochu uhádli. Je věnovaná... někomu, komu budu na tomhle blodu říkat Sherlock. Bylo to pro mě dost citově chaotické období ve vztazích (já vím, o tomhle se moc nebavím :D Ale možná to dokážete občas trochu vypozorovat z mého blogu a z povídek - hlavně ti z vás, kdo mě lépe znáte, určitě si nemyslíte, že to je 100% fikce. Vždycky, opakuji, vždycky, je něco, co autor do psaní dává. Část svých emocí a představ. Uhádnout ale v čem to přesně je.. to už je skoro jak pro Mentalistu :D). Kromě toho byl však dokončen Lhář II.
Opravdu mě mrzí, že z původních 38 lidí se na konec série dostalo jen 16. To jsem tu druhou sérii tak pokazila?Byla jsem z toho docela zmatená, upřímně, ale tak, čas jde dál.
Když už jsme u času, dál byla vyhlášená první soutěž, která se ale moc neujala - Já vím, je to těžké. Také jsem ji zapomněla ukončit... ale myslím, že i vám to úplně vypadlo z hlavy :D Poslední článek tohoto měsíce byl 26. 9. s jistými změnami a hlasováním, jakou povídku chcete, abych psala dál. Vítězem se stala Otázka důvěry, Přežít přelstít přehrát a Cesta za štěstím. Všechny moje srdcovky :D Což mě potěšilo ^^

ŘÍJEN
Říjen... říjen byl pro mě těžký měsíc. Ne ani tak z hlediska blogu, jako spíš z toho, že nějak došlo k přeskládání mých priorit. Totiž, jak to říct pochopitelně... Zamilovala jsem se. Nebo si to alespoň myslím. Je to celé dost složité. Kromě toho jsem si také dala menší pauzu od vydávání - ne od psaní, všimněte si - a tak byl tenhle měsíc ve znamení Epitafu na zázrak od mé bety, mentorky (zdravím, stará chiméro), kterou asi možná budete znát pod jménem Faith. Vydala jsem také článek o nových pravidlech blogu, o tom, jak to tu bude fungovat a že si dávám pauzu. Nepovedlo se, jsem tu zase a zas tu oxiduju. Po mém návratu ale na můj blog zanevřelo spoustu lidí. Nevím, jestli prostě ještě nezjistili, že je v oběhu, nebo nepíšu dost čtivě, abych si je udržela, nebo prostě to není moje chyba - změnili se oni - na každý pád mi to ale tak trochu zlomilo srdce a do teď si nejsem jistá, jestli to je moje chyba nebo ne. A věřte mi, i když autor říká, že mu na komentářích nezáleží, pokud začnou klesat nějaká jeho část začne sama o sobě pochybovat. A to není příjemné.

LISTOPAD
Chýlíme se ke konci. Tenhle měsíc byl ve stylu Cesty za štěstím, kterou mám sice rozepsanou asi na 12 dílu dopředu, ale po dvou letech, kdy jen ležela ladem jsem byla tak otřesená, že jsem ji musela celou začít přepisovat a přepracovávat a vzhledem k tomu, že neměla zas až takový úspěch mě posupně také omrzela. Přesto bych ji však jednou chtěla dokončit. Možná. A když už jsme u toho, pokračoval Epitaf a uvítala jsem mezi námi nový spisovatelský přírůstek - MaFy-i. Tak vítej :)

PROSINEC
A konečně poslední měsíc v roce. Tentokrát začala vycházet stará povídka Víla ze stříbrného jezera (Fairy form the silver lake, kdyby někdo nepochopil :D), pokračovalo RTP, a přivítali jsme na scéně novou povídku Otázka důvěry - takový můj hokus pokus v povídkovém světě.

Tak to bylo shrnutí roku 2014, v němž jsem vydala 114 článků, dopsala 2 povídky a rozepsala 4 další (ano, já vím, jak skvělé bilance :D Dokdyže jsem říkala, že chci svoje povídky dopsat? :D Ano, správně, do konce Naruta... ehm... no,musím Vám říkat že jsem to nestihla?
Asi ne, co? :D

ALE TAK.... ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2015!

A vydržte to se mnou!

P.S.: Pokud jste se dostali až sem, tak Vám gratuluju. Vážně :D
_______________________________________
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 2. ledna 2015 v 17:45 | Reagovat

Nebudu ti lhát Cami-chan, poctivě jsem si to přečetla až po květen. :D A pak jsem to jenom proletěla. :3 :D :D Ale všichni víme, že si šikovná holka a že si toho za ten rok hodně zvládla. :3 Taky doufám, že i rok 2015 bude pro tebe skvělý, lepší než ty předešlé roky.:3 :D
A Sumi-chan ti přeje jen ten nejlepší šťastný nový rok. :3 :)

2 eKitsune eKitsune | Web | 3. ledna 2015 v 14:59 | Reagovat

Já jsem si to poctivě přečetla, ale zase tě teď zanedbávám na skypu, tak nevím, co je lepší :D
No, náhodou tě musím pochválit. Narozdíl od lidí, kteří na to kašlou (viz. já a Sumi-chan - mimochodem Sumi, ty mi nadáváš, že měsíc nic nevydám a pak nepřidáš jediný článek déle než to? Styď se! :DD) jsi fakt dobrá :)
No tak já tedy budu trpělivě vyčkávat na nové díly a povídky. Doufám, že v tomto roce nasbbíráš řadu noých čtenářů a ti starší tě neopustí :)

3 chiméra chiméra | 10. ledna 2015 v 11:05 | Reagovat

A hádej co :P mám pro tebe další várku epitafu ^^
A jinak souhlasím byl to velmi zajímavý rok, občas až moc, hah..doufám, že tenhle bude víc plodnej z tvé strany :P víš na co již dlouho od tebe čekám :D muhahah

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)