Listopad 2014

Žánr - DRAMA

28. listopadu 2014 v 21:40 | Camelia

.:SÉRIE:.Liar II.

28. listopadu 2014 v 21:39 | Camelia |  L

DÍLY: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22

Typ: Série
Stav: Dopsáno
Hlavní postavy: Naruto, Hinata, Gaara, Matsuri
Vedlejší postavy: téměř nejsou
Psáno: Ich formou; Hin/Naru
Inspirace: no, spíš bych řekla důvod sepsání: chtěli jste to :D
Děj:
Hinata odešla od Naruta. Ale co se dělo pak? To zjistíte ^^


Running through Paris III.

28. listopadu 2014 v 20:13 | Camelia

Ježe ráno mě tedy rozhodně nečekala žádná snídaně snů, ani sladké probuzení pro princezny jako třeba snídaně do postele, jen prostě obyčejný budík. Přehodila jsem si přes hlavu polštář, abych ho neslyšela, ale k ničemu mi to nebylo. Spíš mě to ještě probudilo, než uspalo.

Epitaf na zázrak - část osmá

21. listopadu 2014 v 22:58 | Camelia
Zadoufal jsem, že to stihnu, nebo že mi cestou aspoň někde ponechá střevíček, heh. Že bych začal věřit na pohádky? Mohl bych? Mohla by tohle být jedna hezká pohádka s happyendem "...a pokud nezemřeli, tak tam žijí dodnes"? Nebo něco na ten způsob? Šlo by to? Nevím, nevím vůbec nic. Kromě toho, že jí nenechám řídit auto nebo nedej bože jet hromadnou dopravou. To by jí snad nenapadlo. Nebo jo?
Otevřel jsem dveře. Pohled mi okamžitě padl na ní. Stála tam zaražená zrovna uprostřed kroku. Chodila. Nejspíš jak šelma v kleci. Stále byla zodpovědná. Schoval jsem lehké pousmání. Rozhodila rukama v rozsáhlém a poněkud varovném gestu. Byla hodně naštvaná a zoufalá. Jak jinak si vysvětlit to její hodně podrážděné a podbarvené "Co chceš?" Rád bych jí na to odpověděl, že jí, ale asi by z toho nebyla nadšená a mohla by mě kopnout i tam, kam to nechci.
"Svezu tě." Poznamenal jsem prostě a "ne" neberu jako odpověď. I kdybych jí do toho jejího blbýho hotelu musel cestou cestu nést.
"A to jako proč?!" Její hlas se opět zvedal do nebeských výšin. Co bys řekla? Mám o tebe strach, jednoduché.
"Pila jsi." Poukázal jsem na ten fakt, že devět z deseti policajtů by jí nedoporučovalo pít. Ne, jí by to doporučili všichni v domnění, že jí tak snáz sbalej.
Znovu rozhodila rukama. "A co jako?" Jako kdybych byl to poslední hovno na planetě. Nebo jím byla ona. Pořád se viděla tak dole? Snad ne!
"Poslouchej se na chvíli." Kam se poděla tvoje hrdost? Proč se tak schazuješ?
"Co je tobě do toho, jestli pojedu autem s jednim panákem v krvi nebo ne? A i kdyby pořád můžu jet autobusem nebo tramvají!" Sakra! Tak jí to napadlo. Nemohl jsem její oděv nepřejet pohledem. Ty božské šaty co jí tak těsně obepínaly a zvýrazňovaly její křivky... Ne, nemohla jet hromadnou. Vrhli by se na ní jako psi na maso. V žádném případě!
"Hromadnou dopravou tě nepustím!" Na to ani nemysli, holka, to tě tam opravdu radši donesu, než abych riskoval, že se na tebe někdo jen podívá!

Škola

17. listopadu 2014 v 18:58 | Camelia


Epitaf na zázrak

17. listopadu 2014 v 12:26 | Camelia

DÍLY:
osmý, devátý, desátý, jedenáctý, dvanáctý,
třináctý, patnáctý, šestnáctý, sedmnáctý,
osmnáctý, devatenáctý, dvacátý

Typ: Série
Žánr: Romantika, drama
Stav: Rozepsáno
Psáno: Ich formou
Autorka: Faith
Děj: Příběh jedné zrzky, zamilované do svého ex. Co se ovšem stane, pokud seznovu potkají? To si přečtěte. Podle mě naprosto skvěle sepsané s řádnou dávkou sarkasmu a ironie, a současně je v tom něco, co vás nutí číst dál a téměř nedýchat, prožívat jejich emoce, jako kdyby jste to byli vy sami.

Prostě doporučuju!

Cesta za štěstím - 07 - Očekávej neočekávatelné

6. listopadu 2014 v 1:34 | Camelia

Skutečně zamířil za Sasukem, celou cestu ale měl v hlavě jiné myšlenky. Kyuubi ho brzy dohnal a neslyšeně se k němu připojil. Tušil, co má Naruto v plánu a věděl, že bude hodně lidí, kterým to zlomí srdce.
"Nedělej to," zkusil ho přesvědčit, ale když se na něj Naruto podíval, viděl, že už je rozhodnutý. "Tsunade tě prohlásí za nepřítele Konohy, jestli to uděláš."

Cesta za štěstím - 06 - Přípravy

3. listopadu 2014 v 7:59 | Camelia

Bylo přesně šest, když čekala na Naruta před jeho domem. Nervózně prsty mnula lem trička. Cítila, že porada, na kterou je dnes Tsunade pozvala, bude zásadní.
"Ahoj," hlesl sotva se vynořil z bytu. I poslední zbytky naděje se z ní rázem vypařily. Naruto vypadal zdrchaně. Snažil se to sice maskovat úsměvem, ale její vycvičené oči poznaly, že je unavený a skleslý.

Cesta za štěstím - 05 - Plány

1. listopadu 2014 v 20:34 | Camelia
Hinata se opírala o Naruta a pomalým krokem s propletenými prsty šli po hlavní ulici Konohy. Bylo čtvrt na tři ráno, není proto divu, že i většina ulic byly jako vymetené a větru nic nebránilo, aby se proháněl po Konoze.
Naruto i Hinata byli unavení. Měli za sebou perný den a skutečnost, že taktak zachránili Sasukemu život je oba vyčerpala. Kyuubi, který šel vedle nich, také nevypadal nejlépe. Připomínal náměsíčného nebo spíše opilého člověka; motaly se mu nohy a nejednou se zdálo, že do něčeho narazí. Naštěstí se všemu vždy na poslední chvíli vyhnul.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)