Asi jsem závislá

5. října 2014 v 19:43 | Camelia |  TTKM
Prosím, přečtěte si to :'(


No, přiznejte se! Koho název zaujal a donutil ho kliknout? :D Nebo moje zoufale znějící prosba?
Vážně. Slova a internet mají větší moc, než si možná skutečně uvědomujeme.
Ne ne, nebojte se, nejsem závidla na droze jako droze (ve smyslu crack, mariuana, koks, amfetamin, methanfetamin, bromidy, párášky na spaní, lysohlávky a já nevím, co se ještě dá fetovat), možná by to tak maximálně mohlo být umění, ke kterému odjakživa cítím vážnou náklonost.

Obrázek "ART IS MY DRUG" by quini mě vždycky zaujal
svojí barevností, propracovaností, námětem, celkovou stavbou.
Geniálně promyšleno, geniálně vytvořeno, zkrátka dílo hodné mého obdivu.

Jde totiž o to, že... se začínám obávat, že je ze mě internetový závislák. Blogový závislák. Závislák na Vás, na komentářích, na návštěvnosti, na pozornosti. Uvědomila jsem si, že celé své předchozích 3 roky jsem strávila na kompu a můj život mu utíká pod rukama.
Je mi hrozně líto blog rušit. Navíc, už když jsem ho zakládala jsem si řekla: NIKDY ho nepozastavím. Buď ho zruším, předám dál, nebo prostě budu pořád jeho adminka, a když se podívám, kolik času jsem do něj už vložila, říkám si, že... je to úžasné a hrozné zároveň.
Nežiju prostě ničím jiným, než internetem a školou a koníčky... Nechci být další z tuctů a současně nechci tenhle blog pozastavovat ani rušit.
Takže jsem došla k závěru: Budu si teď psát povídky pěkně pro sebe, občas něco přihodím, když se mi bude chtít, ale budu chodit na blog jenom o víkendu a na skype... možná častěji. To uvidím. Každopádně jsem nebudu lézt několikrát za den a sledovat, jestli nemám nové komentáře, kolik tu bylo lidí a k čemu jste se vyjádřili. Nechci být závislák moderní doby. Chci kreslit, cestovat, užívat si, dokud jsem mladá a ano, učit se. Takže to zatím berte tak, že je tu reálná možnost, že s blogem končím, ale než se definitivně rozhodnu, nechám si to ještě projít hlavou. Do té doby počítám dopíšu povídky /nebo se o to pokusím - pokud skončím, bude to můj poslední dárek Vám a ne, tohle není vtip/, které jste si odhlasovali, že je chcete (anketa imochodem dopadla dost těsně) a pak, jestli se vrátím, vám tu budu sázet jeden díl za druhým jak houby po dešti.
Nejsem naivní a je mi jasné, že ani vás nebaví jsem chodit a říkat si: "Kdy zase něco vydá? Už je to čekání trapný!"
Jenže já nejsem typ autroky, která něco napíše a nezáležíjí na tom, jak to vypadá, jak to na vás působí.
Chci v tom být dobrá, chci být dobrá ve svém žití, a toho dosáhnu jedině tak, že si uvědomím, co přesně od života chci a pudu za tím.
Já vím, že je ode mě sobecké chtít po Vás, abyste čekali na moje rozhodnutí, ale jestli tu budete, pokud se rozhodnu vrátit, budu moc šťastná a pokud přihodíte pod komentáře nějaký e-mail na Vás nebo skype, nebo něco, abych vás mohla kontaktovat o svém rozhodnutí, budu ráda.
Věřte mi, neplánovala jsem, že mě blog tak chytne. Že mě psaní tak chytne. Vždycky jsem si připadala ve hře se slovy děsně nemotorná... (což si teď zase připadám u klavíru a na výtvarce) takže je čas si dát na chvilku tvůrčí pauzu - a pak uvidíme.

Mějte se hezky, lidi! Snad se ještě uvidíme.

Vaše (doufá, že alespoň trochu "drahá"),
pubertálně zmatená, nejistá a trochu zděšená Camelia

P.S.: SOUTĚŽ STÁLE PLATÍ!!! TAKŽE KDO MÁ ZÁJEM, POŠLETE. Nedokázala bych jí zrušit ^^ Ani pozastavit, než se rozhodnu...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 RainbowCase RainbowCase | 5. října 2014 v 20:21 | Reagovat

o_o
Toto mi nerob, prosím.
Akože, vážne. Dnes som na teba narazila, práve dnes som čítala väčšinu tvojich článkov a zrazu toto?!
Camelia, prosím ťa. Prosím.
Neodchádzaj.
Nedávaj si pauzu.
Splň moje sebecké túžby.
Fuck... ;_;

2 Rina Rina | Web | 5. října 2014 v 20:32 | Reagovat

Máš to na skypu. :P (P.S. Tash)... Z jakési nostalgie jsem ti tu chtěla napsat svůj nejkratší komentář v dějinách. :P A přeju Ti spousta naplno-prožitých dní! :)

3 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 5. října 2014 v 21:41 | Reagovat

Abych byla upřímná, hned co jsem si to přečetla jsem ti chtěla napsat dost ostře aby si neodcházela, měla jsem chuť tě k tomu dokopat stůj co stůj, chtěla jsem tě otravovat a spoustu dalších otravných věcí. Jenže jsem si něco uvědomila. Jednou jsme si psali o tobě a tvém blogu. Realita vs. blog. Popřemýšlela jsem a musím říct, že tě chápu.
Cam-chan, napíšu ti to ještě jednou, i když jsem ti to už napsala na skype. :)
Chápu tvé rozhodnutí, chci tě podporovat, aby si měla zase o něco víc zkušeností. Myslím, že se to projeví i na povídkách. Takže ti přeji spoustu zábavy, trapasů, romantiky, lásky, ale i vzteku a smutku. :3  Aby si měla dost materiálu na tvoje další povídky. :D Takže se nám hlavně brzo vrať se spousty nápady a napsanými povídkami. :3

4 eKitsune eKitsune | Web | 5. října 2014 v 22:05 | Reagovat

Ach ano, někdy to přijít muselo ;_;
Určitě to tady budu kontrolovat, jestli jsi něco nevydala nebo třeba jen nenapsala komentář. Budeme na tebe čekat, senpai. S otevřenou náručí, kdykoliv. Ale rozhodně si to ještě rozmysli, všishni jsme zvědaví na tvé povídky :3
Samozřejmě mě to mrzí, a to i zčásti proto, že jsi první blog, který sleduji nejen pro povídky, fotky atd. nebo z povinnosti. Opravdu jsi mě zaujala a jsem ráda že jsem na tebe narazila.
Mezitím se budeme se Sumi-chan vzájemně uspokojovat a utěšovat komentáři na našich blozích (a opovaž se mě zradit, Sumi! :D) a doufat, že jednou budeme mít aspoň z poloviny tolik čtenářů, jako ty.
Hodně štěstí do života!

5 miamoravia miamoravia | 6. října 2014 v 13:32 | Reagovat

Ach néé, je mi líto, že jsi došla k tomuhle závěru, ale chápu tě, přeju ti hodně štěstí ;)

6 Sumiko Shiroo Sumiko Shiroo | 6. října 2014 v 16:45 | Reagovat

[4]: Kit-chan to bych si nedovolila. :D Myslím, že by sis mě našla a nakopala mi, kdybych ti nepsala komentáře a tak. :D Jen Kit-chan :D Zní to divně to "vzájemně uspokojovat" :D Ale budu se snažit :3 :D

7 paweru paweru | E-mail | Web | 6. října 2014 v 16:54 | Reagovat

Tři roky spravovat blog tak to už je výkon.Smekám klobouk.
Taky si už říkám že trochu ten závislák jsem :D Těším se na tvé povídky až je dopíšeš.Jinak přeju vše dobré do života  at' se ti vede co nejlépe ;)

8 Omnira-Zdeněk Omnira-Zdeněk | 6. října 2014 v 21:50 | Reagovat

Nejhorší zpráva tohoto milénie, ne teĎ vážne jen desetiletí :/ snad si to rozmyslíš

9 narutokunhinatasan narutokunhinatasan | 7. října 2014 v 14:33 | Reagovat

Ach jo, a já si na tebe a na blog tak zvykla, kam budu chodit? :/

10 Omnira-Zdeněk Omnira-Zdeněk | 7. října 2014 v 23:19 | Reagovat

Inak tedy když si to rozmyslíš tak skype zdeněk.lorenc

11 Cam Cam | E-mail | Web | 12. října 2014 v 19:15 | Reagovat

[1]: No, promiň :) Už jsem zpět... skoro na 50% :) Doufám, že se tu ještě potkáme!

[2]: Díky za podporu, ale... uvědomila jsem si, že se nechci ani jednoho vzdát, takže musím najít něco mezi..

[3]: Díky, Sum-chan :)[4]: ah, strašně děkuju za vaši podporu a pochopení, holky. Doufám, že se potkáme v Praze :) I když je to dosti na rychlo :)

[7]: Ah, paweru, paweru, ty pro mě máš vždycky něco na posílení ega :D Ale ne, vážně. Díky :)

[8]: No... myslím, že tu byly už i horší zprávy, ale děkuju :) Bohužel, skype mi nějak nepomohlo, protože mi tam vylezlo asi 30 lidí toho jména, takže doufám, že sem jednou přijdeš a zjistíš, že jsem zpět :)

[9]: No vidíš, už jsem zpět ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)