Září 2014

Co je nového?

26. září 2014 v 22:29 | Camelia |  TTKM
Ahojte,

já vím, já vím, než začnete nadávat, řeknu vám, že se sama za sebe taky stydím. Už skoro dva týdný žádný článek. Jenže začala škola, úkoly, olympiády a různé akce, takže jsem ráda za každou volnou minutu, kterou můžu věnovat vám (nebo celkově internetu). V ponděl přijíždím domů v pět, v úterý ve čtvrt na sedum, ve středu v půl sedmý, ve čtvrtek ve čtyři a v pátek v půl šestý, takže žádný med. Navíc mě dusí z M a Nj, kterou jsem stačila přes léto zapomenout.... Rovnoběžky, skloňování a passiv jsou ta největší zla. Věřte mi.
Tenhle článek jsem ale nechtěla napsat jen proto, že mě nenapadá, co jiného psát. Kdepak. I když pravda je, že to má taky určitý podíl. Ne, že by se v mém životě nic nedělo, ale nemyslím si, že by vás to zajímalo, protože... většina z vás chce stejně jenom povídky, TÁÁÁÁKŽE BYCH NA VÁS MĚLA PROSBU.

Klikněte prosím na C.Č. a dole v anketě si vyberte, jakou další povídku byste chtěli.

Liar II. 22/22

16. září 2014 v 16:01 | Camelia

Vešel jsem do dveří a úsměv mi zmrzl na rtech, sotva jsem ji uviděl. Seděla v kuchyni, na židli a dívala se na něco v rukách. Na kus papíru a… v duchu jsem zaúpěl. Věděl jsem, co to bylo.
Vzhlédla, v jejím obličeji byl šok. Už znala pravdu. Ty úžasné bílé oči se na mě vytřeštěně dívaly. Zatoužil jsem po tom ji obejmout a už nepustit, utišit ji.

Soutěž č.1

14. září 2014 v 11:41 | Camelia |  Souteže
Po mírné pauze, jak jsem slíbila, přicházejí novinky! Takže… POPRVÉ ZA TŘI ROKY VYHLAŠUJI SOUTĚŽ! Dlouho jsem nad tímto nápadem přemýšlela, ale za pozoruhodných okolností jsem jednak nevěděla, v čem by se mělo soutěžit, a ani o co. A teprve včera mě to napadlo.

ZADÁNÍ PRVNÍ SOUTĚŽE ZNÍ: Napište alternativní konec/epilog Lháře!

O čem taky jiném, když jsem především pisatelský blog? *schválně neřekla povídkový*

Liar II. 21/?

13. září 2014 v 15:31 | Camelia

Seděla na schodech a pozorovala okolní ulice. Bylo pozdní poledne, v knihovně bylo už skoro půl měsíce zavřeno kvůli rekonstrukci, a tak neměla, co dělat. Touro začal pracovat s jistými "známými", jak je sám nazval. Brzy se jí doneslo, že to byli ti, se kterými se o ní vsadil. Pravda byla, že jí to ani nevadilo. Poznala, že jeho láska k ní není vázaná jen na nějakou hloupou sázku a uvědomovala si, jak silné city k němu cítí, i když uplynul teprve půl rok, co se potkali v uličkách knihovny, ale mrzelo ji, že už není přes den s ní. Chyběl jí.

Camelia o... Co mě na Vás štve

7. září 2014 v 17:03 | Camelia |  Camelia o
Ano, lidi, čtete název článku dobře. Skutečně jsem ho pojmenovala "Co mě na vás štve". A víte proč? Protože jsem právě teď opravdu zklamaná.

Already over

1. září 2014 v 19:11 | Camelia
You never go. You're always here…suffocating me!
Under my skin. I cannot run away
Fading slowly…

V očích tě pálí slzy. Chce se ti brečet a současně vztekat, ale v hloubi duše víš, že se jen snažíš něco dělat. Tvůj svět se bortí, padá na tebe a ty to jen sleduješ, protože nevíš, jak to zastavit. Odmítáš všechnu pomoc, přestože ji zoufale potřebuješ, a v tvém nitru zavládne lítost.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)