Liar II. 19/?

24. srpna 2014 v 19:30 | Camelia

+18 :DD

V rychlosti jsem zapadla k Tourovi do bytu. Věděla jsem, že bych měla přestat být paranoidní, ale tentokrát mě někdo opravdu sledoval. A co víc, byl to klon a přehengovaný. Kdybych včas zapnula Byakugan, mohla jsem se třeba dozvědět něco víc, ale překvapil mě. Přesto jsem stačila, těsně před tím, než ho zasáhl můj Juuken, zahlédnout něco známého. Jakoby ta čakra patřila…


Ale to je nesmysl. Určitě to je nesmysl.
"Touro?" zvolala jsem. "Touro?"
Ale očividně byl apartmán prázdný. Pokrčila jsem nad tím rameny. Bylo to trochu trapné, ale dostala jsem chuť se osprchovat. Mohla bych počkat, to je pravda, ale protože jsem nevěděla kde je a za jak dlouho se vrátí…
Zavřela jsem dveře do koupelny, vysvlékla se a otočila kohoutkem. Neměla jsem s sebou žádné mýdlo, tak jsem si půjčila jeho. Snad se nebude zlobit. Doufala jsem v to. Sice jsme se ještě neznali tak dlouho, jak bych normálně čekala s tímto vpádem do osobního života, ale po tom, co se dnes v knihovně stalo, bych řekla, že to není zas takový prohřešek.
Přejela jsem si rukama s mýdlem od čelisti k ramenu a při prvních bublinkách mě zahalila jeho vůně.
Zavřela jsem oči a nechala tu představu ovládnout mé tělo. Tourovy ruce, které pomalu přejížděly po mých ňadrech, jemně mi je pro masírovaly a pak s něhou umyly moje boky záda, nohy a…
"Agh," vydechla jsem a zaklonila nad tím pocitem hlavu do zadu a jednu nohu zvedla výš, abych…
"Můžu ti s něčím pomoct?" uslyšela jsem. Překvapeně jsem otevřela oči a do tváří se mi nahrnula krev. Pokusila jsem se v rychlosti zakrýt rukama, ale dřív, než jsem stačila pohyb dokončit, mi je chytil a odtáhl od těla. Rudla jsem pod jeho zkoumavým pohledem a hlavou mi probleskla myšlenka, že je to stejné, jako kdysi s Narutem.
"Ty jsi prostě nádherná," vydechl. Překvapilo mě, s jakou rychlostí se natáhl pro sprchu a zatímco ji jednou rukou přidržoval, druhou něžně - stejně, jako jsem si to vysnila - ze mě umýval mýdlo.
Spolupracovala jsem a nechala se do těch pocitů úplně ponořit. Nepřemýšlela jsem. Nešlo to. Měla jsem pocit, že můj mozek zkratoval a odmítal naskočit.
Chvěla jsem se touhou, když vypnul vodu, sprchu pověsil na své místo a prudce si mě přitáhl k sobě. Jeho rty našly ty mé bez jakékoliv nejistoty. Věděla jsem, stejně jako on, že mu promočím oblečení, ale ani jeden z nás nezdál, že by se staral.
Odtáhl se a sáhl pro ručník.
Zvedla jsem ruce a nechala ho, aby ho kolem mě obmotal, ale očividně mu to moc nešlo, tak jsem mu pomohla a otočila se. Okraj ručníku zastrčil za horní šev, ale jeho ruka z mého těla nezmizela. Našla si škvírku mezi jednotlivými vrstvami látky. Zaklonila jsem hlavu a ucítila jeho pevnou hruď pod svými zády. Neřešila jsem, jestli jsem se já natiskla na něj, nebo on šel ke mně, prostě tak byl a jeho ruce mě stále hladily a laskaly po břichu až k okraji mých prsou, ale nikdy ne tam, kde jsem ho chtěla.
Bylo to skoro až smyslné mučení.
Zasténala jsem a vztáhla ruce, abych je mohla zabořit do jeho vlasů. Podlomila se mi kolena, když jednou rukou odhrnul mé vlasy z mé šíje, pokračoval dál a hladil mě po paži, a jeho rty, bože, ty rty, mě začaly zasypávat něžnými polibky od mé klíční kosti až k rameni. Nedokázala jsem být zticha, ani rovně stát. Musela jsem se opřít o jeho tělo a cosi, co mě šťouchlo do beder, mi připomnělo, co všechno můžu mít.
"Přesuňme se na postel," vydala jsem se sebe šeptem. Neodpověděl, jen mě dál líbal. Začínala jsem si myslet, že mě třeba neslyšel, nebo že mě třeba ignoruje, ale vzápětí jsem se ocitla v jeho náručí. Musela jsem prostě vyjeknout.
Zasmál se a na tom, jak se na mě díval, bylo něco známého. Jako na způsobu jeho držení těla, nebo řeči.
Ale pak mě doslova hodil na svou postel a já zapomněla na všechno. Jakoby moje myšlenky opět odmítly poslouchat.
Přisál se na údolí mezi mými prsy. Jeho dotyky, všechno co dělal, bylo tak milující, tak jemné a současně jsem věděla, jak moc mě chce. Cítila jsem ho. A to mě nechávalo ještě více na pospas svým pocitům, než skutečnost, že to, co cítím, zdaleka přesahuje veškeré moej představy a teorie, jaké bude náš druhý sex. Bála jsem se, že až vyprchá prvotní adrenalin, bude to třeba jiné, ale mýlila jsem se. Z nějakého důvodu mi dokonce ani tohle nepřipadalo jako čirý sex. Bylo to spíš… milování. Dlouhé milování, jako by se mi chtěl omluvit, nebo jako milování dlouho ztracených milenců. Ale to se mi muselo jen zdát, protože nebylo možné, abych ho kdykoliv předtím potkala.
Jeho rty mířily výš, k mým rtům, a já si nemohla pomoci, ale musela jsem mu polibky oplácet. Byl úžasný. Lepší než Naruto, nebo možná stejný, jen více procítěný. Možná opravdu nikdy není žádný sex tak dobrý, jako s člověkem, který oplácí vaší lásku.
Nebo jsem tomu alespoň začínala věřit, když jsme oba upocení zalezli pod peřinu a po pár minutách vzájemného líbání a líných úsměvů usnuli.

-No... trochu jiný způsob. Upřímně, začátek mě bavil, ale konec už tak moc né :D Navíc jste mě opravdu nepotěšily s počtem komentářů, takže jsem to takhle hezky zaplácala slovy xD Tož... dočkám se alespoň těch 24 komentářů? Prosím?
*pokud ne, další díl ne-bu-de :P-

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Sumiko | 24. srpna 2014 v 19:40 | Reagovat

:3 Ode mě máš velké plus, nečekala jsem, že další dílek bude takhle brzo. :3 A ještě takhle skvělý. :3 Arigato :3 Těším se na další :3

2 Satuka Satuka | 24. srpna 2014 v 20:31 | Reagovat

Mně se to líbí, sice z toho jde poznat,že jsi to nepsala s takovou chutí, zápalem jako jindy,ale stejně je to dobrý :)

3 E. Haruko (Helenká:3) E. Haruko (Helenká:3) | 24. srpna 2014 v 20:49 | Reagovat

Nádherné:)

4 Hinata Hinata | 24. srpna 2014 v 21:08 | Reagovat

Velmi krásné!

5 liar liar | 24. srpna 2014 v 21:50 | Reagovat

díl je dobrý a autorka neoblomná

6 tyna tyna | 25. srpna 2014 v 12:01 | Reagovat

moc pěkný dílek!!!! :D těším se na další :3

7 matsumoto matsumoto | 25. srpna 2014 v 12:03 | Reagovat

Dobrý, dobrý ;)

8 Toshiro-chan Toshiro-chan | 25. srpna 2014 v 12:12 | Reagovat

:3

9 Emi Emi | 25. srpna 2014 v 13:03 | Reagovat

Božíí :3

10 hoho hoho | E-mail | 25. srpna 2014 v 15:59 | Reagovat

super proste super :-) len sa netesim na koniec tejto serie a chcel som sa opytat ci budes pokracovat vo FF aj po skonceni naruta

11 tourohina-fan tourohina-fan | 28. srpna 2014 v 12:53 | Reagovat

Chce to čas až si toho všimnou všichni bude to 50 komentářů :D
Skvělí díl. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)