Srpen 2014

Liar II. 20/?

25. srpna 2014 v 14:00 | Camelia

+18!! VÁÁÁÁÁŽNĚ :D No kidding, guys!

Když jsem ráno vstal, uvědomil jsem si teplé tělo vedle mého a v hlavě se mi vynořily vzpomínky na minulou noc.
Nemohl jsem se necítit spokojeně. Měl jsem ženu, po které jsem toužil. Můj plán vyšel a dokonce všechno klapalo jak má.

Liar II. 19/?

24. srpna 2014 v 19:30 | Camelia

+18 :DD

V rychlosti jsem zapadla k Tourovi do bytu. Věděla jsem, že bych měla přestat být paranoidní, ale tentokrát mě někdo opravdu sledoval. A co víc, byl to klon a přehengovaný. Kdybych včas zapnula Byakugan, mohla jsem se třeba dozvědět něco víc, ale překvapil mě. Přesto jsem stačila, těsně před tím, než ho zasáhl můj Juuken, zahlédnout něco známého. Jakoby ta čakra patřila…

Liar II. 18/?

22. srpna 2014 v 21:07 | Camelia

Nedokázal uvěřit svému štěstí. Vážně byla právě Hinata u něj v bytě? A chtěla jejich "vztahu" dát šanci? Krev mu v těle doslova vřela a to tak, že byl opravdu šťastný, když mu řekla, aby šel první.
Poznal na ní sice, že něco bylo v nepořádku - znal jí dost dlouho na to, aby si to uvědomil, a, přiznejme si to, Hinata nikdy nebyla zrovna dobrá lhářka -, ale v tu chvíli neměl zrovna prioritu ve zjišťování, co se stalo.
Pustil na sebe vlažnou vodu hned, jak ze sebe téměř jedním tahem sundal veškeré oblečení a s úlevou vypustil ven zadržovaný vzduch spolu se známým napětím, které se v něm hromadilo. Nebyl si jistý, jestli ho nemohla slyšet, ale nezáleželo mu na tom.

Spamy, reklamy a vaše odpovědi

18. srpna 2014 v 21:48 | Camelia
Chcete, abych se podívala na váš blog? Chcete mi nabídnout SB, soutěž nebo něco úplně jiného? Či si snad jen prostě chcete můj blog zaspamovat tisícerem nesmyslných komentářů? Tak fajn! Ale jenom sem, nebo budu zakazovat přístupy!
P.S.: Sem vkládejte i reakce na moje komenty na vašich blozích :) Děkuju ^^

Chceš ohodnotit blog?

18. srpna 2014 v 21:32 | Camelia
Víte,
jednou jsem asi tak dva roky zpět brouzdala po internetu a zjistila jsem, že pár blogerek provozovalo jakési "hodnocení blogů". Nejdřív jsem nechápala, proč to dělají... Vždyť přece kdo se chce dobrovolně přihlásit, aby slyšel od někoho, o kom neví vůbec a zhola nic (kromě toho, že to je holka a píše povídky např.), kritiku?
A pak mi došlo, že je to nejspíš reklama, ale nikdy jsem se do žádné podobné akce nezapojila.
Včera, nebo už možná předevčírem, mi do mého článku "Zanechte mi zprávu" napsal paweru s prosbou, zda bych neohodnotila jeho layout. A tak jsem si řekla... Když už jsem v tom, proč ne?
A tak píšu tenhle článek :)
Nevím, jestli se někdo přihlásí. Popravdě, já sama jsem do toho nikdy nešla, ale třeba se to někomu zalíbí :)

Lay č. 19 - Code: Mafia (pink)

18. srpna 2014 v 12:04 | Camelia |  Laye blogu
Drazí a vážení, asi jste si všimli, že jsem změnila layout (hloupý začátek, já vím) a řeknu vám, že nastavit to, bylo celkem peklo. Několikrát jsem ho musela předělávat a přenastavovat, protože něco na blog.cz prostě nejde nastavit (když nepoužíváte html a ani tak něco nejde). Takže po ČTYŘDENNÍM válčení, vám tu přináším v pořadí 19 layout.

O autorce

15. srpna 2014 v 23:02 | Camelia
Vážený čtenáři,


pokud si zabrouzdal myší na horní roh mé stránky a kliknul, nejspíše tě zajímalo něco o té holce, která se skrývá za písmenky. Pravda je, že tě nechci zklamat, ale ani nevím, co bych ti měla napsat. Jsem úplně normální holka, mám mladšího bratra a oba jsme jistí způsobem švihlý. Moji rodiče nedávno oslavili 16té výročí svatby a rozhodně to nevypadá, že by se chystali rozvádět. Již šestým rokem chodím na gymnázium a je to docela fuška, takže občas prostě na blog nemám čás (a někdy ani náladu), proto nečekejte, že by moje aktivita byla nějak extra pravidelná. Prostě si vydávám kdy chci a jak chci, i když samozřejmě velkou částí mojí chutě do blogu tvoříte vy, čtenáři. Bez vás bych už nejspíš dávno ztratila nervy :D

Liar II. 17/?

14. srpna 2014 v 10:38 | Camelia

Cesta po schodech byla delší a namáhavější než obvykle. Vůbec se jí nechtělo oznámit, že si našla někoho jiného. Doteď vlastně ani nepřemýšlela, co mu řekne! A její odhodlání se začínalo smršťovat v malý smoteček v jejím nitru. Jediný důvod, proč se neotočila a nedala na Tourovu radu to ještě před tím utajit, byl fakt, že cítila Tourovy oči, jak ji doprovázejí až k poslednímu schodu. A jak se tak dívala na dveře, za kterými prožila tři měsíce svého života, uvědomila si, že to Gaarovi dluží, za všechno, co pro ni udělal, a byla by zbabělcem, kdyby si vybrala tu jednodušší cestu jen proto, že se bojí čelit svým rozhodnutím.

Epitaf na zázrak - část čtvrtá

14. srpna 2014 v 0:16 | Camelia
Téměř bez dechu jsem sledoval jak se opět otočila k baru a objednala si panáka. To mě překvapilo. Evidentně jí moje přítomnost zaskočila víc, než dávala najevo. Co jsem si pamatoval, tak pila jenom když jí bylo dobře. Nikoliv na depku. Ale čertví co všechno zatím prožila, když se dostala až sem. Tohle bylo to poslední místo, kde jsem si myslel, že jí najdu. Východní smetánka a ona tu mezi nima proplouvala jako ryba ve vodě. Podle toho vtipného staříka tu nebyla poprvé a evidentně tu už nějaký dojem udělala. Nedokázal jsem říct jaký. Před pár lety bych měl pár nápadů, ale teď jak jsem jí tak pozoroval. Změnila se. Ztvrdla a zchladla. Což mě mrzelo. Dalo mi práci nechat roztát ten led, co si postavila okolo svého srdce. Teď jsou její bariéry nepochybně silnější a větší. Pociťoval jsem za to vinu. To já jí přeci opustil. To potom musela přestat věřit lidem úplně. Zlobil jsem se na ní, že tohle ze sebe udělala kvůli rozchodu s debilem jako jsem já. To bylo špatné. Na druhou stranu jsem byl naštvanej na sebe, že jsem to dopustil, že jsem jí opustil?... Vidět jí takhle... bylo zvláštní a... nerozuměl jsem svým pocitům.

Pozor - žárlivostí se dá i shořet

12. srpna 2014 v 9:57 | Camelia
+18 jazyk, varuju vás předem

Pláč ustal. Už nemám slzy, které bych mohl prolít. Za okny se míhá krajina, ale moje oči vidí jen změť barev. V krvi mi plave droga, vím to. Netrápí mě to. Nic to nestojí, a když přijde průvodčí, stejně, co by se mnou dělal? Vyhodil mě z vlaku? Uprostřed noci?
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)