Camelia o... Kurai Tsubaki

3. července 2014 v 21:13 | Camelia |  Camelia o

Stáhnout v .pdf

heslo: my-world-my-life

Kurai Tsubaki. Jen při tom názvu ve mě vznikají různé a někdy zcela protipolné emoce. Je to jeden z nápadů, který jsem tak nějak vyprodukovala na naší dovolené na Kosu (při pohledu na jednoho moc hezkého Poláka btw :D), což bylo tak před... 3 lety tuším. Od té doby se toho hodně změnilo, ale musím uznat, že tato povídka byla určitě jedním z mála zlomovách bodů ve vývoji tohoto blogu i mě samotné.Původní plán byl zcela odlišný. Měla to být krátka povídka maximálně o 12 dílech, jak je u mě zvykem, protáhlo se to.
Kurai tsubaki (v překladu temná kamelie) ale vždycky bude moje srdcovka.
Původně zde vůbec nemělo jít o znásilnění. Naruto ji měl od únosce zachránit. Pak jsem ale začala přemýšlet, jaké by to asi bylo.
Vím, že je to divné, možná špatné, ale občas chci (nebo spíš by mě zajímalo), jaký by svět byl, kdyby s emi něco takového stalo. Dívali by se na mě spolužáci jinak? Chovali by se ke mně zhnuseně, nebo naopak lépe? A proč se vlastně kolem toho tolik nadělá?
Ty všechny otázky se mi během téhle povídky míhali hlavou.
Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo. Doufám, že se vám povídka líbila, i když, pravda, byla trochu deprimující. Pro mě osobně byl její nějvětší přínos v tom, že jsem poprvé byť pouze pocitově popisovala věci kolem sexu.
Je mi celkem jasné, že bez ní bych se nikdy k povídce jako je Liar nedostala.

Závěrem chci poděkovat E.Haruko (Helence) za pomoc s korekturou :) Díky í si také nově budete moci mojí povídku stáhnout ve formátu pdf. Zdá se mi to dobré, hlavně proto, že nesnáším, když mám rozečtený příběh a nikde není wi-fi, takže si ho dočíst nemůžu. Vy si ho prostě stáhnete a můžete číst :) Tento nápad měla také Kata-chan, z blue-lover.blog.cz, avšak mě tato myšlenka napadla dávno před tím, než jsem to na jejím blogu nelazla.
Až se vrátím, chtěla bych dodělat doplnění blogu (viz rozcestních lháře) a převést hotové pvídky (pokud to půjde) do pdf. Zatím se loučím :) Uvidíme se za pár dní!

Cam
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Sumiko | 3. července 2014 v 22:03 | Reagovat

Jsem ráda, že si to můžu i stáhnout, i když to čtu pořád do kola, nikdy mě to nepřestane bavit. :3

2 Tash Tash | 4. července 2014 v 8:09 | Reagovat

Jéé, sice už jí mám dávno ve složce v dokumentech (:P), ale je prostě hezké vidět, jaks dala do kupy celý projekt. :) Věřím, že jednou se FFky přehoupnou v opravdové knížky. :) A to by se kecalka Tash nenechala ujít, že jo. ;) Takže hodně štěstí a jen tak dál! *palec nahoru*

3 Amnezie Amnezie | 4. července 2014 v 9:55 | Reagovat

Ta povídka byla jedna z nejlepších které jsem četla :) hodně procítěná :3 a stahování povídek je dost dobrý nápad :) upřímně by mě to nenapadlo :D

4 Endasaku Haruko (Helenká:3) Endasaku Haruko (Helenká:3) | 8. července 2014 v 12:00 | Reagovat

Není zaco děkovat:).

5 Kata-chan Kata-chan | Web | 14. července 2014 v 17:38 | Reagovat

:D Proč cítíš potřebu zmínit, že tě to napadlo první? :D Podle mně je to úplně jedno ;)
Jinak, převádění do pdfka vůbec není těžký, věř mi ;) Taky jsem myslela, že to bude něco složitého, ale v podstatě stačí zvolit formát, ve kterém chceš dokument uložit, jako PDF - normálně je tam nastavený dokument word. A jde to i celkem rychle :) a vyhrát si s tím designem je zábava :3

6 Cam Cam | 14. července 2014 v 23:02 | Reagovat

[5]: Proto, aby ses necítila ublíženě, jako nekteří, kteří se cítí mít na své myšlenky autorská práva ;) Jen pojistka, nechci se hádat :)
No, mě to ve wordu dělat nejde. Nevím v čem je chyba, ale i když se mi to uloží, specifické fonty (které já mám stažené z různých webů), se neuloží a v příjemcově počítači se tyto fonty nahradí jinými - takže výsledek vůbec nevypadá tak, jak jsem zamýšlela. Takže musím mít program, který mi do toho vloží i ty fonty, což ale zase trvá strašně dlouho.
Jo, to je :)
P.S.: Mám to brát tak, že si zpátky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)