Červenec 2014

Liar II. 14/?

29. července 2014 v 21:06 | Camelia

+18 náznaky!!

Sledoval jsem, jak její záda mizí v noci, a cítil opojnou chuť vítězství. Rty mě ještě pálily od jejích polibků. Bylo těžké přestat na to myslet a ještě těžší bylo zastavit to, než to došlo dál. Její chuť mi na jazyku zůstávala dlouho, jako droga, kterou nemůžete úplně vymazat z těla. Rozhodně to nevypadalo, že by na mě zapomněla. Spíš se mi zdálo, že pořád doufá, jak sama řekla, že se pro ni vrátím.

Liar II. 13/?

25. července 2014 v 21:57 | Camelia

Gaara seděl v předsíni a upíral na mě tvrdý pohled. Byl to on, kdo zavolal moje jméno. Kdo mě málem chytil při… polkla jsem při představě, co by se stalo, kdyby na mě nezavolal. Horká červeň se mi nahrnula až do tváří. Styděla jsem se, styděla jsem se především za to, že jsem celou tu dobu na něj ani nepomyslila. Že mě to vůbec netrápilo.

Camelia o... Osobní VS neosobní blogy

21. července 2014 v 16:30 | Camelia |  Camelia o

Osobní či neosobní blog? Toť otázka!

Liar II. 12/?

9. července 2014 v 11:50 | Camelia

Tak, je tu další dílek :) +15

Doufám, že mi Matsuri dala správnou adresu. Nechtěl bych se zase vracet přes půlku města. Stačil však jeden pohled do restaurace a našel ji okamžitě.

Liar II. 11/?

8. července 2014 v 13:07 | Camelia

+15 (menší sexuální napětí)

Bože, stačilo tak málo, abych řekla ano. Stačilo tak maličko, aby nějaká moje děsivá část vyhrála. Problém byl, že mě více mrzelo, že jsem ho odmítla, než těšilo, že jsem byla dost silná a vydržela ty pocity, které mě ovládaly, když se na mě podíval. Ty oči jakoby mi viděly až do duše a četly ve mně jako v otevřené knize. Děsilo mě to i vzrušovalo zároveň a to byla jedna z věcí, které by se neměly dít.

Liar II. 10/?

7. července 2014 v 21:15 | Camelia

Dělalo mu velký problém se nesmát, když viděl její šokovaný výraz a v očích hrůzu. A musel sám sebe pochválit. Věděl, že její děs nepramenil ani tak ze strachu, že by jí mohl něco udělat, že by jí mohl fyzicky ublížit, jako spíše ze strachu, že by nemusela být tak silná, aby vydržela být tou správnou čistou, milující a věrnou přítelkyní.
Nemělo by ho to tak těšit, ale nedokázal si pomoct.

Camelia o... Kurai Tsubaki

3. července 2014 v 21:13 | Camelia |  Camelia o

Stáhnout v .pdf

heslo: my-world-my-life

Kurai Tsubaki. Jen při tom názvu ve mě vznikají různé a někdy zcela protipolné emoce. Je to jeden z nápadů, který jsem tak nějak vyprodukovala na naší dovolené na Kosu (při pohledu na jednoho moc hezkého Poláka btw :D), což bylo tak před... 3 lety tuším. Od té doby se toho hodně změnilo, ale musím uznat, že tato povídka byla určitě jedním z mála zlomovách bodů ve vývoji tohoto blogu i mě samotné.

DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)