Jak to se mnou vlastně je...

17. června 2014 v 20:42 | Camelia |  TTKM
Ahojte!
Já vím, já vím, je to dlouho, co jsem se neozvala. Skoro 14 dní, tuším. No, na svou obhajobu můžu říct, že jsem teď toho měla hodně. Což zajisté není dost dobrá výmluva, ale rozhodně je to pravda. A pokud chcete věděl, co se mi v životě dělo (což jsem moc často nezveřejňuju :D Nemám potřebu být utěšována od lidí, které mám sice ráda (ano, myslím tím vás xD), ale ani mě neznají a řekla bych, že kdybychom se potkali na ulici, nejspíš by jste nevěřili, že jsem to já :D). Takže kdo chce, ať následuje pod perex do "krátkého" deníku :), kdo nechce, shrnu to.

JSEM ZPÁTKY!


Hahah :D Ty jsi ale zvědavec :D Ale jestli se ti do toho chce, prosím ;)
Upřímně, stalo se toho tolik, že už ani nevím, kdy PŘESNĚ se co stalo :D Nejdůležitejší asi je, že mám uzavřenou klasifikaci. Jediné, co mi ještě straší, je projekt z dějepisu. Ano, poslední den před vysvědčením nám dali místo sportovního dne přednášku o první světové válce. Inteligentní, že? Půlka moji třídy už mi řekla, že tam nepůjdou. Druhá půlka se tváří otráveně jen to slyší. Asi by mi to vadilo, kdybych to nedělala kvůli jedničce z dějáku. Ta fúrie mi to pěkně zkazila. Dostala jsem od ní 4, 2, 2, 2, 1 z velkých písemek. A ta čtyřka byla proto, že jsem psali TŘI testy na pravěk v JEDNU hodinu. Všechny o celkové váze 4. Velmi inteligentní, že?
Matikářka mi dala 2+ s tím, že jsem sice aktivní a hrozně všemu chci rozumět a hrozně mě má ráda, ale tu jedničku mi prostě dát nemohla. Totéž z Aj, což mi štve, protože si myslím, že jsem lepší, než lidi, kterým dala jednučku a ta 4, kterou jsem dostala byla pěkně neférová. Jako sorry, ale 1 z první části a 5 z druhý neznamená 4!!!
Takže jsou to moje první dvojky na konci roku. Dvě (což je nejvíc, co jsem KDY měla), možná tři. To se dozvím zítra. Tak uvidíme, na co jsem to napsala.
Zamiloval se do mě kamarád, ale nechce mi to říct. Vím to už dlouho, jen.. nah, je snažší dělat, že to nevidím. Jednoho kamaráda jsem už odmítla - teď je šťastně randící - ale tenhle kluk je úplně jiný než on. A upřímně. Občas mi pije krev tak, že kdybych měla větší sílu, rozmáčku ho. K jeho štěstí ji nemám.
Bolí mě, že moje nejlepší kamarádka se ode mě odtáhla a nemluví se mnou. I když spíš by bylo přesnější, že mi jí ukradli jiní. Snažím se si říkat, že to není nic tak strašného, ale občas mi to vážně vadí. Není to od ní fér.
Odchází nám dlaší dvě holky pryč. Z 31 nás už bude jenom 25. Smutné, že? Překvapivě mi to nevadí. Jsem ráda za ně - že jsou za tím, co je bude víc bavit, a za sebe, protože čím méně lidí ve třídě je, tím lépe spolu můžete vycházet (nebo takéé hůře, no, ale raději beru v potaz jen tu první možnost).
Mám dilema, jak s klavírem. Nechci chodit na komořinu, takže nevím, jak to vymyslím. Odchází nám všichni dobří učitelé, takže se trochu bojím, co bude dál. Hlavně tělocvikář mě mrzí. S ním ty hodiny byly o něco náročnější, než na základce, ale mnohem větší sranda.
Taky se pomalu rozhoduju, z čeho budu maturovat a zatím to vypadá na bižuli. Sama nevím, k čemu mi to bude, ale baví mě to. Tak uvidíme, v co se to vyvrbí.

Co se týče povídek... jsem na mrvém bodě. Vůbec se mi do nich nechce. Hrozně mě těší, že komentů je už 26 (opět jste mě trochu naštvali, když jich tam bylo ještě před dvě dny 18), ale.. nah, je to těžký psát, když máte hlavu plnou JISBON! :3 Povídky na ně jsou vážně dobrý :) A nápaditý. Mám pár oblíbených autorů, ale stále ještě hledám. Koneckonců, přečetla jsem jich zatím asi jen 70, a skoro 2000 mi ještě zbývají :D Děsivě vysoké číslo, že?
A to vůbec nepočítám s povídkami s "ratingem" T, K a K+!!

Na DA jsem našla pár hezkých obrázků a vážně dobrých autorů. Možná změním lay, ale tenhle jednodušší styl se mi vážně začal líbit. Možná ho budu používat častěji - a možná pořád :)

Začínám víc kreslit a hraju si s myšlenkou, že zkomixuju všechny svoje příběhy. Ale zatím si s ní pouze hraju. Bude to těžká dřina. Ale ten nápad se mi líbí.

A tak trochu si říkám, že bych vás, čtenáře, ráda poznala víc a pomalu se mi v hlavě formuje jeden takový nápad... ale zatím je jen ve stavu zrodu. Navíc si na něj připadám ještě docela mladá (a zranitelná), takže zatím nic.

A víc mě nenapadá, co dodat.

JAK SE MÁTE VY? CO VÁM VYCHÁZÍ NA VYSVĚDČENÍ?
MÁTE NĚJAKÉ PLÁNY NA PRÁZDNINY? pište do komentů :) Ráda si je přečtu ^^
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ratatouille Ratatouille | 18. června 2014 v 19:20 | Reagovat

Ahoj Cam :) som rada že už máš to tažké za sebou..... Ja sa mám dobre.... na vysvedčený to vyzerá nádejne a dúfam že sa to už nepokazí :D  
Páči sa mi tvoj nápad zkomixovať všetky tvoje poviedky(no ako by vyzeral Liar :D nad tým sa mi mozok zastavuje) ale určite by to zabralo veľa času :) a hlavne ak by si mala chuť a čas a všetko k tomu potrebné, mohla by si dokončiť Liar, atmosféra je tam taká hustá, že by sa dala krájať :D tak sa teším a očakávam aj iné poviedky :) snád že až sa začnú prázniny tak sa tvoj život upokojí a ty budeš mať trošku viac času na nás, tvojich fanúšikov :) a nemusím sa vobec báť že by počet čítajúcich klesal... skor sa mi zdá že sa zvýšil :)
no.... to je asi všetko čo som mala na srdci... prajem veľa štastia na dokončenie známok :)

2 Sumiko Sumiko | 18. června 2014 v 19:26 | Reagovat

Jak vidím, tak si školu zvládla, to jsem ráda. :)
Jak se mám? Poslední dobou mrtvolně. Nic se mi nechce dělat :D Ale to zas přejde.
Vysvědčení? Tak úspěšně jsem prošla do mého posledního ročníku (čvrťák), netěším se, bude to těžký a bude to otrava, a to mě nebaví. Co mi vychází ti neřeknu, jsem ráda že žiju. :D
a Plány? :D Tak to nemám žádné, asi poflakování a odpočívání na sluníčku, doufám, že budou pěkné mraky. :D Asi takhle to tak nějak vidím. :D

3 Sumiko Sumiko | 18. června 2014 v 19:32 | Reagovat

Jo a zapomněla jsem se zmínit, co se týče povídek, budu ráda, když budeš zase pokračovat. Chtělo by to další dílky těch tvých úžasných povídek. :3

4 Faith Faith | 18. června 2014 v 19:37 | Reagovat

Bohové, to si z toho děláš hotovej deníček, děvče :P
Nu, když se ti chce brát ti to nebudu :) nechceš zas udělat nějakej anonymní dotazník? ten se mi líbil :P

5 Cam Cam | 18. června 2014 v 20:01 | Reagovat

[4]: Drahá Stará Chiméro, uhodlas :D Nechci xD Mám omezený počet - 5 - a nechci ho plýtvat zbytečně :) Ale možná udělám nějakou anketku.. uvidíme :D A áno, chce se mi :D Jednou za čas neuškodí, mno ne?

[2]:Děkuji. Páni, čtvrťák?! Možná bych se měla začít zajímat, kolik je vlastně mým čtenářům :DD

[1]: Děkuju. Pokračování určitě bude :)

6 Chiméra Chiméra | 18. června 2014 v 20:15 | Reagovat

[5]:Mám se snad na ní přejmenovat? :D Mohla bych co? :D Myslíš že by mi to slušelo? :P

7 Cam Cam | 18. června 2014 v 21:39 | Reagovat

[6]: Áno a Áno.

8 Amnezie Amnezie | 19. června 2014 v 18:27 | Reagovat

Páni, pěkně jses nám rozepsala :D :) Proto zkusím odpovědět všechny tvé dotazy :D Mám se fajn, škola končí, takže budu mít konečně klid od učení :D Vysvětšení? jo dobrý nemůžu si stěžovat a co mi vychází? To bys chtěla vědět! XD hold nejsme všichni na učení dobří, ikdyž se snažíme :/ Ohledně prázdnin budu mít brigádu a na tu se mooc těším :) a pak festák, takže pohoda :)

9 momo momo | 19. června 2014 v 18:51 | Reagovat

Pěkná slohovka :D Ohledně těch kluků tě chápu zažila jsem něco podobného :D a teď jsme spolu od prváku asi tak… rok? Asi :D a na známky si nestěžuj bud ráda, že to učení ti jde. 25??!! Promiň, ale 25???!!  :DD nás je ve třídě 16!! Co já bych dala, kdyby nás bylo 25… :,D
Bižule jo? Máš ráda přírodu? :) já upřímně moc (nechápu lidi co odhazují odpadky, když mají před sebou koš a obecně si špiní zem na které žijí, ale to jsem odbočila :D)
Zkomixování tvých povídek, to by se hned zvedla popularita na o tvém blogu :D hlavně, kdybys zkomixovala Liar XD Holka ty se nezdáš :DD
Mladá a zranitelná? Ted si polož otázku, jestli si po psaní povídky Liar stále MLADÁ A ZRANITELNÁ :D Ne já tě chápu, radši být anonymní :)
Jinak se mám dobře nic mi nechybí :) Koně mi hodně zveselují život :) Vysvědčení? Co si budeme nalhávat, PROŠLA JSEM DO DALŠÍHO ROČNÍKU no nejsem dobrá? XDD Plánů na prázdniny je to by se sem, už ani nevešlo :D :)
Díky za dotazy ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)