Červen 2014

Cesta za štěstím 04 - Zaplať

29. června 2014 v 20:31 | Camelia

V půlce cesty Naruto s Hinatou přibrali Kyuubiho.
"Kudy?" zakřičel zadýchaně Naruto a sotva na něj pohlédl. Kyuubi zabočil doprava a Hinata s Narutem ho následovali. Bylo jim jasné, že to nemůžou stihnout, přesto však byli zklamaní, když ulička zela prázdnotou.

Cesta za štěstím - 03 - Vztahy jsou křehké

27. června 2014 v 19:59 | Camelia

Sotva se za Tsunade zaklaply dveře, Naruto se okamžitě natáhl k Hinatě pro jeden polibek a když se přidala, jeho tělo reagovalo okamžitě. Tiše zasténal a odtáhl se, ale jenom tak, aby si mohl opřít čelo o její.
"Pane bože, Hinato," zašeptal,"tohle mi nedělej. Víš, jak jsem se vyděsil, když mi řekla, že máš jít na operační sál?" Zajela mu prsty do vlasů a vychutnávala si jejich hebkost a nepoddajnost.

Liar II. 9/?

25. června 2014 v 22:11 | Camelia

Dnes byl ten den, kdy se ti dva měli sejít. Mohla bych klidně ještě spát, místo toho, abych v šest hodiny ráno seděla před Matsurinim domem v převleku a tiše čekala na lavičce, až vyjde, ale protože jsem neslyšela, na jakém místě a čase se shodli, neměla jsem příliš na výběr.
Upřímně, připadala si trochu podle, když jsem tohle celé dělala. Nikdy jsem neměla ve zvyku sledovat cizí lidi, ale to je přece zanedbatelné, ne? Přeci jenom, možná jsem tou, které se chtějí zbavit. Není tedy pozorování až tak špatné.
Skousla jsem si ret.

Liar II. 8/?

19. června 2014 v 22:03 | Camelia

Nemohl uvěřit, že se prozradil. Vždyť si dával takový pozor, aby ho nikdo neviděl! Ale ne, ona tamtudy prostě musela jít. Nemohla si vybrat jeden z těch dalších x vchodů. To by prostě nešlo. Matsuri zkrátka musela jít tím samým vchodem, za kterým se schovával.

Jak to se mnou vlastně je...

17. června 2014 v 20:42 | Camelia |  TTKM
Ahojte!
Já vím, já vím, je to dlouho, co jsem se neozvala. Skoro 14 dní, tuším. No, na svou obhajobu můžu říct, že jsem teď toho měla hodně. Což zajisté není dost dobrá výmluva, ale rozhodně je to pravda. A pokud chcete věděl, co se mi v životě dělo (což jsem moc často nezveřejňuju :D Nemám potřebu být utěšována od lidí, které mám sice ráda (ano, myslím tím vás xD), ale ani mě neznají a řekla bych, že kdybychom se potkali na ulici, nejspíš by jste nevěřili, že jsem to já :D). Takže kdo chce, ať následuje pod perex do "krátkého" deníku :), kdo nechce, shrnu to.

JSEM ZPÁTKY!


Liar II. 7/?

8. června 2014 v 14:08 | Camelia
Knihovna byla kolem hodiny před zavřením prázdná a tichá. Celým velkým prostorem se nesly jen mé kroky. Poslední návštěvník odešel již před půl hodinou, ale stejně bylo mojí povinností znovu celou knihovnu projít a zkontrolovat, jestli tu nikdo nezůstal a jestli není něco mimo své místo.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)