Liar II. 2/?

9. května 2014 v 21:59 | Camelia

Podrbal se na hlavě a v duchu proklel horko, které všude panovalo. Doslova měl pocit, že se uvaří. Neforemní oblek, který si zakoupil v obchodě, na něj byl příliš složitý a nenápadný. Ačkoliv lehký vánek kolem určitých partií s radostí uvítal. Oproti bezvětří panujícím v okolí to byla příjemná změna. Neměnilo to však nic na stále rostoucí chuti se otočit a zamířit zpět do milované Konohy.
No tak! Přestaň!


V duchu si připomněl, proč sem šel. Nemůžeš se prostě jen tak otočit. Nemůžeš to vzdát.
Byl odhodlán získat ji zpátky.
Upravil si nepohodlný turban na hlavě a zhluboka se nadechl suchého horkého vzduchu. Znal cestu jako vlastní boty a věděl, že brzy dojde do místa, odkud bude mít Písečnou vesnici jako na dlani.
Rty se mu roztáhly do potměšilého úsměvu.
Nemohl se dočkat, až uvidí její překvapený výraz. Až jí dojde, o koho jde. Až jí získá zpět.
A nepochyboval, že by se mu to nepodařilo.
Mohla si říkat, co chtěla, ale sex nelhal. Milovala ho. A on to věděl, což byla ta nejnebezpečnější kombinace, kterou si mohla představit.
Ještě nevěděl, jak přesně to udělá, ale byl si jistý, jak celé tohle skončí. Hinata bude jeho. Jenom jeho. Tak to koneckonců bylo celou tu dobu.
Než sis to bravurně pokydal.
Povzdechl si. Možná by jí měl nechat být. Trpěla pro něj už dost. Možná by jí prostě měl nechat žít svůj život…
Ale on věděl, že bez ní nebude schopen existovat. Zamiloval se.
Doteď se mu to zdálo jako čirý sen. Fata morgana. Přízrak.
Ale byla to pravda.
Miloval ji.
Se supěním dospěl až na vrch duny a před ním se objevilo hlavní město země Větru. Vysoké kopule s malými okny a úzké uličky se nemohli zdaleka vyrovnat malebnosti Vesnice skryté v listí, ovšem neměl na výběr. Musel jít tam, kde bylo jeho srdce.
Kdyby věděl, že se do Hyuuga Hinaty zamiluje, nejspíš by ji tehdy, tu noc, kdy mu vrazila facku, nechal jít. Nic, vůbec nic, ho tehdy nemohlo zničit. Ale teď se mu věci vymkly z rukou. Naprosto.
Bál se. Ty neznámé pocity ho děsily. Děsilo ho, jak moc byl na ní závislý, jak moc ji potřeboval k tomu, aby mohl fungovat. Už si ani nesnažil nalhávat, že to je jen přátelství. Chyběla mu a on ji chtěl. Hrozně moc ji chtěl. Chtěl cítit její hebkou kůži, chtěl vidět její narůžovělé tváře. Chtěl, aby tu byla s ním.
Musel jí získat zpět. Věděl, že když to nezvládne, jeho svět se rozpadne jako hrad z karet.
Tohle znamená mít rád? Tahle závislost?
Potřepal hlavou a vydal se přímo k mohutné bráně. Na takovéhle myšlenky bude mít času spoustu.
"Prokažte se!" nařídil mu ninja s čelenkou písečné a podezřele si ho měřil. Naruto však nepochyboval, že ho nepozná. Dal si velmi dobrou práci s tím, zamaskovat cokoliv, co by ho mělo prozradit - kromě očí. Chtěl, aby to bylo to, co ho prozradí. A chtěl, aby ho odhalila ona.
Vytáhl průkaz a předal ho ninjovi, který si ho prohlídl.
"Hm, hm… cestovatel… bez trvalého bydliště… hm…"
Naruto poslušně čekal, až mu kartu vrátil. "Jděte."
Prošel kolem něj a za černý šál skryl úsměv. Byl rád, že si obarvil vlasy. Zrzavá byla zajímavá zkušenost, ale sotva tahle super důležitá mise skončí, vrátí se zpátky ke své přirozené barvě - o tom nehodlal debatovat.
Zamířil ke středu města a přemýšlel co dál. Prozatím se soustředil na to, dostat se do vesnice. Teď, když byl tu, musel vymyslet, jak se dostat k Hinatě co nejblíž.
To chtělo informace.
Zaváhal jen na chvilku, než vklouzl do jedné z potemnělých hospůdek a se zkušenostmi ninji se velmi snadno vmísil do největšího chuchvalce.
"Můžu si přisednout?" optal se docela sympatických pánů. Vzájemně se na sebe podívali, jakoby se domlouvali, nakonec ale přikývli. Sedl si, objednal si a v klidu jedl, zatímco čekal, až přijde otázka, kterou věděl, že vysloví.
"Kdo seš?" zeptal se ten, který očividně měl ve skupince nejsilnější postavení. Naruto se sám pro sebe pousmál. Moc dlouho jim to teda netrvalo…
"Ále," mávl nad tím rukou, "jen chlápek jako vy, co hledá práci a nějaký to dobrodružství."
"Tak to vítej," pousmál se na něj nejmladší u stolu, kterému teprve začínali rašit vousy, a oči ještě neztratily dětský lesk.
"Zpomal, Mishiru, nechceme našeho nového přítele hned vyděsit."
"Ale to je v pořádku. Vždyť co? Všichni jsme tu na tom stejně, ne?" Potvrzení mu přišlo v podobě souhlasného mumlání. "Spíš vy mi povězte, kde se tu dá dobře najíst, napít a kde sehnat nějakou tu prácičku."
"Jó, chlape," povzdechl si další ze skupinky. Měl na sobě podivné kresby, ze kterých Naruto usoudil, že by mohli mít společného něco málo s liniemi, které má na masce Kankuro. "Tos nepřišel v nejlepší chvíli."
"Proč?" zeptal se a tentokrát zájem nemusel předstírat.
"Ale, to ti zpropadení ninjové. Všechnu práci dělaj za nás a správnej řemeslník pomalu ani nemá k čemu ruku přiložit. No nemám pravdu?"
Všichni podpořili jeho slova jednotným zamručením. Jen Naruto mlčel. Tento výrok zamíchal jeho myšlení o těchto lidech a současně v něm vzbudil vinu.
Ninjové? Nikdy jsem nezažil lidi, kteří by si na nás stěžovali z takových důvodů…
"Tak když už nic, co alespoň nějaká zábava? Jaký jsou tady u vás ženský? Slyšel jsem, že mají dost obdařený…"
"Ženský stojí za starou bačkoru!" zahulákal kdosi ze zadní části hospody.
"Jo!" přidali se sborem všichni a náhle hospůdka ožila zoufalými vzdechy, nadávkami a hořkými stížnostmi, jak se každý chtěl podělit o svůj příběh. Jen Mishiru se tvářil zvláštně. Jako by nevěděl, zda má něco říct, či raději mlčet. Naruto ho upřeně pozoroval a čekal. Nakonec však kluk promluvil.
"Až na tu novou."
"Jakou novou?" zabručel muž naproti, který jako jediný kromě Naruta měl reálnou šanci šepot hocha v nastávajícím hluku slyšet.
Mishiru zrudnul jako zralá paprika. "Tu… Kazekageho."
Stařec vyplivl saké, kterým se začal dusit, a tekutina mu stékala po vousech. Když opět nabral dech, utřel si rukávem rty a znalecky přikývl. "Máš vkus, mladej, to se cení."
Je moje! Pracky pryč!
"Jo jo ta.. jak se jmenuje…" přemýšlel další.
"Hinata! Hyuuga Hinata!"
"To je ono!"
Naruto si poposednul. "Ta je dobrá?"
Dostalo se mu jen souhlasu. "A nevíte, jak jim to s Kazekagem klape?"
Statný muž v čele, který na Naruta promluvil, jako první se rozesmál. "První den a hned tak vysoko, co? Nemáš šanci, tak uklidni svýho kamaráda a dej si odchod."
"Myslíte?"
Záblesk v jeho očích a tón, s jakým otázku vyslovil, utišil veškerý hluk a náhle panovalo hrobové ticho. Ucítil zvrácené uspokojení.
Já ti dám mě urážet! Nepochybuju o tom, že bych tu tvojí natvrdlou palici dokázal jedním šmahem odseknout! I když pochybuju, že by to změnilo inteligenci tvého těla…
"Dobrá, jestli do 4 měsíců dokážeš Kazekagemu jeho holku přebrat, přísahám, a to je slib pravýho mužskýho, že ti postavím dům hodný Kageho."
Čtyři měsíce… to je víc, než jsem plánoval…
Zazubil se. "Platí!"

- Další díl pozdě, já vím ( i když je o něco delší). Nezlobte se, ale neměla jsem na blog náladu. Jednak jsem byla týden pryč a na psaní nebyl vůbec čas a jednak chci začít se svým životem něco dělat a blog představuje to, co chci, aby bylo pasé. Dost si pohrávám s myšlenkou, že skončím, ale na druhou stranu by mi to chybělo. Právě teď se tedy snažím skloubit všechno dohromady - blog, realitu, povídky a v neposlední řadě školu. To je ten důvod, mimoriavo. A druhý je ten, že čím déle nevydávám, tím více komentářů dostávám, prootže i ty lidi, kteří předtím byli líní, ho nakonec raději napíšou, než aby další díl nedostali. Prostá politika, přátelé. Takže -> KOMENTÁŘE! :)-

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Sumiko | 9. května 2014 v 22:19 | Reagovat

Povídka je úžasná, o tom žádná. :) Spíš si mě překvapila tím dodatkem na konci.  Co se týče toho, že si dlouho nenapsala nic, tak nějak chápu. Vlastně tak jakože tě chápu co se týče toho života alias Realita. :D Jen doufám, že to "ukončení blogu" bylo jen chvilkové, protože by byla škoda, tak skvělé stránky jako je tahle. Bylo by mi to líto, a taky máš tu skvělé povídky, které se nenajdou skoro nikde. A to mám prozkoumané snad všechny stránky s tímhle tématem. :) Takže jak píšu snad všude, BUDU STRAŠNĚ MOC RÁDA, KDYŽ ZASE NAPÍŠEŠ POKRAČOVÁNÍ. :3 :)

2 Matsumoto Matsumoto | 9. května 2014 v 22:25 | Reagovat

Díl byl luxusní:) Ten konec blogu by byla fakt škoda, ale chápu reálné problémy;) Těším se na pokráčko ;)

3 Mizuki Mizuki | 9. května 2014 v 22:52 | Reagovat

Wow, jako vážně famózní :)) Jojo, máš přirozený talent :)

4 Haineko Haineko | 9. května 2014 v 22:58 | Reagovat

Zrzavej Naruto? :D

5 miamoravia miamoravia | 9. května 2014 v 23:35 | Reagovat

Dík za vysvětlení.
Díl je pěkný<3

6 shizuko-chan shizuko-chan | E-mail | 10. května 2014 v 1:32 | Reagovat

Super díl jako vždy :33 chtělo by to rychle pokráčko :D protože chci vědět co se stane příště :D dávám ti 5 hvězdiček ^^

7 Hanatka-chan Hanatka-chan | 10. května 2014 v 2:25 | Reagovat

Moc se ti to povedlo 3:D Doufám v pokráčko :*)

8 Emi Emi | 10. května 2014 v 10:13 | Reagovat

Zrzavej Naruto? To ne to je moc. :D Bože to si snad ani nedokážu představit. Jinak super díl :D

9 Nikola Paříková Nikola Paříková | 10. května 2014 v 13:31 | Reagovat

Naruto, jsi to ty?:D. best xD

10 Naruto+Hinata=<3 Naruto+Hinata=<3 | 10. května 2014 v 16:04 | Reagovat

Nemám jako obvykle slov xD

11 Amnezie Amnezie | 10. května 2014 v 16:26 | Reagovat

Wow úžasné jako vždy :) „jen doufám , že dlouho nebude zrzoun“ protože si to vážně nedovedu představit :D. Jinak prosím neukončuj blog, byla by to velká škoda. Hodně by nám to chybělo :/ :)

12 noname noname | 10. května 2014 v 16:27 | Reagovat

Vážně úžasné u toho jsem se opravdu pobavil :D

13 momo momo | 10. května 2014 v 17:00 | Reagovat

Díl byl úžasný :) a Naruto? No to, bych do něj opravdu neřekla :D už to není pravý blonďák, ale přebarvený, to je šílené! :D jsem zvědavá jak jí získá zpátky teda „pokud“ jí získá zpátky :D a poznámka na konci? Docela dost mě zasáhla. Tvůj blog navštěvuji pravidelně a těžko, bych hledala náhradu. Upřímně měla jsem taky blog a ještě dodnes lituju toho, že jsem si ho zrušila… Všechnu práci kterou jsem do něj vložila přišla vniveč, tak neudělej stejnou chybu jako já. :) Až budeš mít dopsané všechny povídky a nebo, až ti nikdo tvůj blog nebude navštěvovat, tak ho potom kromě za mě zruš :) ale do té doby ti to nedovoluju! :D Chci další díl! :3 :D

14 Tenten Tenten | 10. května 2014 v 17:05 | Reagovat

Ou to nemyslíš vážně?! Nauto a zrzoun?!! to je moc XD úžasný díl a doufám, že ho naše Hinata pozná, protože jeho oči všechno prozrazují a to by musela být opravdu mimo kdyby ho nepoznala :D Fakt hustý díl! :)) :D

15 Oro-san Oro-san | 10. května 2014 v 17:10 | Reagovat

Krásný díl :) a hlavně neukončuj blog! Byla by to velká škoda, když máš tolik fandů :D ale jestli to tak cítíš, že mám být ukončen... Záleží na tobě, je to tvůj blog :)

16 Proč ne? Proč ne? | 10. května 2014 v 18:38 | Reagovat

:D

17 Anonym Anonym | 10. května 2014 v 21:22 | Reagovat

[11]: Aby si si vedela predstaviť. :D  www.deviantart.com/art/Naruto-red-hair-296331670

18 Narutokunhinatasan Narutokunhinatasan | 10. května 2014 v 22:21 | Reagovat

Moc povedený <3

19 Amnezie Amnezie | 10. května 2014 v 22:26 | Reagovat

[17]: Oh - my - GOD! :D už vím proč má fantazie si to nechtěla představit! :D To kdybych potkala, tak bych se toho lekla XD díky za osvěžení mé fantazie :D

20 Suzie Suzie | 11. května 2014 v 16:47 | Reagovat

Moc pěkná sázka Naruto :D

21 Satuka Satuka | 11. května 2014 v 22:46 | Reagovat

Naruto jako zrzek,hmm,v tom případě se už nemůžu dočkat pokračování,hlavně ať má tu barvu pryč :-D Jinak skvělá povídka,píšeš úžasně :-)

22 Toushiro-chan Toushiro-chan | 12. května 2014 v 15:12 | Reagovat

The best story forever :D

23 Hinata Hinata | 12. května 2014 v 16:52 | Reagovat

krásně napsané:D

24 Nana-onee-san Nana-onee-san | 13. května 2014 v 17:23 | Reagovat

Až Hinata přijde na Narutovu sázku, tak to bude poloviční Sakura xD

25 Nanami-onee-chan Nanami-onee-chan | 13. května 2014 v 17:23 | Reagovat

Nějak tak xD

26 Rasengan no jutsu Rasengan no jutsu | 15. května 2014 v 14:42 | Reagovat

Nice :)))

27 Pisces Pisces | 17. května 2014 v 0:09 | Reagovat

Nádhera ;3

28 Hatake Kakashi269 Hatake Kakashi269 | 9. února 2018 v 21:40 | Reagovat

Dufam že ju nakonec ziska späť ako povedal'sex nikdy neklame,.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)