Květen 2014

Liar II. 6/?

30. května 2014 v 23:29 | Camelia

Potřeboval ji vidět. Byl to týden od té doby, co se ji náhodou sledoval. Neměl problémy s tím k ní trefit. Neměl problémy najít ten dům. Cesta k němu byla jedna z mála, jaké si zapamatoval.
Čekal na ni dlouho, ale nevyšla ven. Snažil se zabránit tomu, aby ho to mrzelo. Moc se mu to nedařilo. Celé jeho nitro plálo touhou, potřebou. Nikdy si nemyslel, že by něco takového mohl cítit. Nikdy ho nenapadlo, že tohle je láska.
Je to láska?

Liar II. 5/?

25. května 2014 v 11:49 | Camelia

Muselo se mi to zdát. Muselo. Nebylo přece možné, aby tu také byl. Nedává to smysl. A ještě navíc, aby mě špehoval? Uzumaki Naruto?
Hah, to těžko.
Ten totiž právě teď má určitě v posteli další zářez. Jakéže to vlastně bylo číslo? 76? To znamená, že už má po mě alespoň 77 žen. No, bravo, Hinato, stala ses přesně tím, čím jsi nikdy být nechtěla.
Další v řadě.

Liar II. 4/?

20. května 2014 v 18:55 | Camelia

Věděl, že to byl risk, ale musel ji vidět. A šance, že ho zavede za Hinatou, byla pořád větší, než šance, že by ji v tomhle obrovském cizím městě našel sám. Byl tu snad čtyřikrát v životě a ještě navíc po většinou jen dát Gaarovi nějaké listy a pak zase zpět. Kdyby tu nebyla Hinata, už dávno by byl zase doma. To horké podnebí a sucho ho neuvěřitelně štvalo.
Proto ta náhoda, že se potkat zrovna s tou mladou dívkou, mu neuvěřitelně zvedla náladu. Jestli skutečně měla za úkol provést tu samou Hyuuga Hinatu, jakou znal, po Suně…

Liar II. 3/?

17. května 2014 v 8:28 | Camelia

Stála jsem ve skromné kuchyňce a připravovala si snídani. Jablka jsem nakrájela na kroužky a položila je na talíř k pečivu. V hrnci se mi už vařila voda na čaj.
Odklopila jsem poklici. Vyvalila se z něj pára, která mě zahalila do příjemného oblaku skořicové vůně a citronů. Zhluboka jsem ji vdechla. Skořice a citrusy. Tak příjemnou vůni jsem ještě nezažila.

Cesta za štěstím - 02 - Hrozba

11. května 2014 v 9:29 | Camelia

"Sasuke? Už jsi přemýšlel nad tím, kde budeš bydlet?" zeptala se Hinata. Opět skákali po stromech a snažili se dohnat čas, ale zase nijak extra nepospíchali. Byli už přeci skoro doma.
"Hm, ještě ani moc ne," přiznal Uchiha zamyšleně.
"A co staré domy klanu Uchiha?"

Liar II. 2/?

9. května 2014 v 21:59 | Camelia

Podrbal se na hlavě a v duchu proklel horko, které všude panovalo. Doslova měl pocit, že se uvaří. Neforemní oblek, který si zakoupil v obchodě, na něj byl příliš složitý a nenápadný. Ačkoliv lehký vánek kolem určitých partií s radostí uvítal. Oproti bezvětří panujícím v okolí to byla příjemná změna. Neměnilo to však nic na stále rostoucí chuti se otočit a zamířit zpět do milované Konohy.
No tak! Přestaň!
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)