Liar 29/?

29. března 2014 v 18:00 | Camelia

Tak je to tady.. Poslední díl. Krátký, bohužel, ale nemělo smysl to natahovat. Užíte si ho, jako mě to bavilo ho psát. Nicméně nevylučuju, že pokračování už nebude.. >:3 Jsme zvědavá na kritiku. Není to příliš uspěchané? Jestli jo, přepíšu :)

Nervózně pomrkával po hodinkách. Bylo pozdě. Před dvěma hodinami tu měla být, alespoň podle toho, jak se domluvili. Povzdechl si. Nepřijde. Už podruhé během dvou týdnů odložila jejich domluvenou schůzku, po třetí slíbila, že dorazí, ale nedělal si plané naděje.
Rozsvítil. Jeho pohled padl na romanticky prostřený stůl s vonnými svíčkami.


Pohádali se už několikrát, ale nikdy neměl pocit, že je to napořád. Tentokrát to bylo jiné. Šel se jí hned další den omluvit, že na to neměl právo. Ptal se, jestli by mu prominula. Řekla mu, že ano a jejich volný vztah dál pokračoval. Sex byl samozřejmě stále dobrý, ale měl pocit, že už si nejsou tak blízko, jak bývali. Jakoby se od něho snažila odizolovat, jako by se od jeho sama vzdalovala. Nedokázal potlačit vlnu lítosti, která se v něm vzedmula.
Zhasnul svíčky a sklidil nádobí do polic. Třeba měla nějaký dobrý důvod proč nepřijít, pomyslel si, s hrnečkem kávy si sedl ke stolu a uvažoval. Měl na ni ještě čekat? Nevěděl.
"Naruto!" uslyšel známý hlas za dveřmi. Překvapilo ho, když ji uslyšel, ale nespěchal. On na ni čekal dvě hodiny, tak jí dvě minuty navíc nezabijou.
Otevřel. Usmála se a v tu chvíli všechen vztek, který na ni měl, vyprchal.
Jak je to možné? Proč se na ni nedokáže zlobit? Odpověď mu šeptalo jeho podvědomí už celé týdny, ale nechtěl ji poslouchat.
Vešla dovnitř a posadila se ke stolu. Beze slova jí nalil kávu, ale z poloviny do ní přidal mléko. Věděl, že nemá ráda černou.
"Promiň, že jsem nedorazila v čas."
"To je dobrý," odvětil a v duchu nad sebou zakroutil hlavou.
"Naruto… Musíme si promluvit."
"Já s tebou chci taky mluvit," souhlasně přikývl.
Hinata pokývala hlavou. A oba současně tomu druhému řekli, že se asi zamilovali.
"Ty první," pousmála se na něj. Opravdu jí chtěl říct, že je do ní asi zamilovaný. Že má o ni starost. Že je prostě úžasná a že s ní chce být napořád, ale v tu chvíli prostě… nemohl.
Uzumaki Naruto, známý sukničkář, něco nemohl říct!
"Ne, ty začni." Strach se do něj pevně zahryznul. Je zamilovaná? Ale to přece dávno ví, že je do něj zamilovaná, leda že by…
"Myslím, že… myslím, že bychom měli zůstat jen přátelé." Dech se mu zadrhl v hrdle. Jen přátelé? "Jako bez výhod?" zeptal se pro jistotu. Přikývla, než pokračovala. "Vždycky na tebe budu vzpomínat, ale vím, že už nemá cenu doufat. A Gaara je ke mně tak milý… Chci tomu prostě dát šanci."
Strnul. "Gaara?"
Stydlivě se usmála a tváře jí zčervenaly. "Ano."
Jak… Co… Proč…? V hlavě měl náhlý zmatek. Jistě, trávili teď spolu spoustu času, když jí pomáhal připravovat překvapení pro Sakuřino dítě. Kdyby se s ní nepohádal, možná by to navrhla jemu. Podíval se na ni a zářila nadšením, ale i obavami. Čekala, co řekne.
Úsměv ho stál všechny síly. "To je dobře."
Rozsvítila se jako žárovka. "Vážně si to myslíš?" Přikývl.
Nadšeně se mu hodila kolem krku a objala ho. Do očí se mu začaly tlačit slzy. Týdny se přemlouval, že k ní nic necítí, ale teď, když ji mohl ztratit, uvědomil si, že nikdy nechce, aby odešla.
Bolelo to. Jenže co by s ním měla za život? Spal s polovinou Konohy. Jak by se asi cítila, kdyby znala těch sedmdesát dva dívek? Kdyby zjistila, že s mnohými se osobně zná? Že některé jsou její spolužačky?
Nechtěl, aby se za něj musela stydět.
Byl tak strašně hloupý!
Ale on o ni musí bojovat. Protože on se nikdy nevzdává!
Hinata mu dala malou pusu na tvář. "Sbohem, Naruto." Otočila se ke dveřím a chtěla odejít. Měl by ji nechat jít, ale nedokázal to. Na poslední chvíli ji chytil za ruku a strhnul ji do svého objetí.
"Nechoď," zašeptal. Cítil, jak ztuhla. "Nechoď ode mě pryč. Nevím, jak se to stalo, ale záleží mi na tobě. Nejsem si jistý, co to je láska, ale jsi mi hodně blízká. Nemůžu… Nechci tě ztratit."
"Naruto," vyjekla a vymotala se z mého objetí. Její tvář byla plná překvapení a údivu. A pak se rozbrečela.
"To mě nemůžeš nechat jít? Jsi tak strašný sobec! Tak dlouho jsem čekala, tak dlouho jsem doufala… A ty mi to řekneš teď?"
Zíral na ni, neschopen vlastního slova. Proč se rozčílila? Nerozuměl tomu. Řekla přece, že ho vždycky milovala. Že na to tak dlouho čekala, tak proč teď reaguje takhle?
Podívala se na něj s lítostí a bolestí. Pak se otočila, rychle se obula, popadla mikinu a vyběhla ven.
Zamrkal. Co teď bude dělat? Má jít za ní? Nějaká jeho část mu říkala, že ano, ale ny to byl příliš zbabělý.
Sobecký. Vážně je sobecký?
Cítil se najednou zle. Ty ženy, co je odmítl, co je odhodil, cítili se taky takhle špatně?
"Jo, a ještě něco!" křikla za ním. Byl příliš překvapen, než aby dokázal reagovat. "Milovala jsem toho Naruta, co byl milý, hodný, staral se o své přátelé a ke všem se choval hezky. Ne toho, který si hraje na někoho, kým není!"
"Ale já takový jsem!"
Její opovržlivý pohled se mu zabodl přímo do hrudi. "Až přestaneš lhát sám sobě, pak si možná promluvíme. Do té doby už tě nechci vidět. Za půl hodiny odcházím s Gaarou do Suny. Chce mě naučit nějaké nové techniky a bude dobré, když poznám jinou zemi. Chtěla jsem se jenom rozloučit. Sbohem."
"Sbohem," zašeptal. Smutek ho zahalil jako šedý závoj vdovu. Právě ztratil jediného člověka, který ho kdy miloval. Jediného, na kterém mu záleželo více než na ostatních, který byl pro něj výjimečný.
Až teď si uvědomoval, co měl přímo před nosem.
Jenže už bylo pozdě.
Proto jste mi dával pořád tak důležité lekce o chování k ženám? Pomyslel si, když se mu před očima mihl obrázek Kakashiho-senseie. Asi by nebyl nadšený, kam se dostal. Co by mu řekl?
Ty jsi přece Uzumaki Naruto. Mistr v překvapování lidí, ne?
Tvář mu zvlnil úsměv. Už dlouho jsem nebyl na návštěvě v Suně, pomyslel si. Bylo na čase si pobalit a využít pár starýc kontaktů. Konec konců, slíbil Mebuki, že se ještě uvidí, ne?

-Konce mi nikdy nešli a stále mám pocit, že mi nejdou :( Ale bude mi tu chybět. Doufám, že vás taky a že mě za tehle "konec" nepotrestáte méně komentáři. Určitě se ptáte, proč jsem tak dlouho nic nevydala, když jsem měla v plánu s tím seknout takhle krátce a jasně? Nedokázala jsem snést pomyšlení, že to skutečně bude poslední díl. Tahle povídka... mě bude navždy provázet jako povídka, která mi pomohla se vyhoupnout s návštěvností i komenty. Děkuju lidi. Ale i kdybych s ní nepokračovala, nebojte. Nějaká ta ERA, vám určitě ještě nepíšu :P KOMENTÁŘE SE POČÍTAJÍ! Pokud jich bude dost, napíšu i druhou sérii.. Možná :D Zatím se mějte! :) -

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mizuki Mizuki | 29. března 2014 v 18:29 | Reagovat

Hm ... je to tak zvláštní. Takový ... jiný. Ne, není to špatné, píšeš to, co chceš, ale vážně mi to přijde uspěchané ... až moc. Vážně jsem si myslela, že to skončí jinak ... ale, jestli jsi to tak chtěla, tak mi to vůbec nevadí. Konec konců, ty jsi autor. Piš to, co tě baví. A ten design je hezký, ale chybí mi to menu ale jinač je dobrý :))

2 liar liar | 29. března 2014 v 19:08 | Reagovat

Ahojky budu upřímná čekala sem trochu něco jiného, to ale nemění nic na tom že se mi tato povídka velice líbila a bude se mi po ní stýskat :( ale nic mi nebrání číst si ji znova a znova :D a doufám že zase bude vycházet nějaká další povídka moc ráda čtu ty od tebe

3 miamoravia miamoravia | 29. března 2014 v 19:10 | Reagovat

Konec je sice uspěchaný, je velice nečekaný, a to je na tom to zajímavý :D
Doufám, že začneš psát druhou sérii nebo jinou naruhina povídku <3

4 matsumoto matsumoto | 29. března 2014 v 19:19 | Reagovat

Povídka byla celkově úžasná :3 ale konec se mi moc nelíbil:( Gaara a Hinata se podle mě moc k sobě nehodí, ale povídku si určitě přečtu znova :D a znova :D Těším se na další naruhina ;)

5 Pisces Pisces | 29. března 2014 v 19:55 | Reagovat

No páni to bylo sakra nečekaný xD Povídka byla fakt sadomaso úžasná, doufám že v tomto psacím duchu budeš dále pokračovat ;). Ráda si jí znova spolu s Kurai no Tsubaki pročtu (už asi po 4 :D). Jak se Naruto těší na rámen, tak já se těším na další povídku (nechci buzerovat, ale ať to prosím netrvá 2 týdny než nějakou vydáš, tenhle blog je jediný s originálními naruhina povídkami který znám <3 ) Doufám, že se dokopeš k 2 sérii Lháře, nebo začneš dopisovat Fairy from the Silver lake. Mě osobně je jedno jaký to je příběh, hlavně že to bude naruhina <3
Tvoje poctivá čtenářka Pisces :)

6 tyna tyna | 29. března 2014 v 20:09 | Reagovat

tahle povídka je prostě nej...!!!!!!:D
takže doufám, že bude i druhá série :D

7 Milka Milka | 29. března 2014 v 20:14 | Reagovat

Sugoi, prosím pokračuj i s druhou sérií :DDDD

8 ~Nana-chan ~Nana-chan | Web | 29. března 2014 v 20:45 | Reagovat

Si robíš zo mňa prdel? takto to ukončiť? Akože aj ja mám rada takéto konce, ale akože, dúfam, že spravíš druhú sériu, lebo toto bolo skôr dielo k pokračovaniu, nie ku koncu!

9 shizuko-chan shizuko-chan | E-mail | 29. března 2014 v 22:23 | Reagovat

Cože ?! :O proč to musí takhle skončit ?! :( myslela jsem že to skončí naruhina a ne gaahina.... Měla by si to nějak napravit aby to skončilo naruhina..... :( jinak celkem kawai díl...

10 MIa MIa | 29. března 2014 v 22:27 | Reagovat

Ach nemám slov... (zase) :D úžasný a uspěchaný to troch bylo, ale v tom se zlepšíš :) Chci druhou serii!

11 Tenten Tenten | 29. března 2014 v 22:28 | Reagovat

Já nechci konec této povídky! Jsem na ní závislá! Chci 2 serii! :D

12 Sumiko Sumiko | 29. března 2014 v 22:32 | Reagovat

No...hmmm...wow...Tak to jsem nečekala. Taky souhlasím s Mizuki, je to takové uspěchané, ale tak když bude ta (možná) 2serie tak to bude fajn. Dokážeš mile překvapit Cam. No těším se na další tvé povídky :)

13 Amnezie Amnezie | 29. března 2014 v 22:33 | Reagovat

Hmm... nevím jestli mám být nadčená za další díl nebo smutná, že to skončilo gaahina :/ upřímě jsem z toho zklamaná... ale nic proti tvému psaní :)

14 hin hin | 29. března 2014 v 22:44 | Reagovat

Tak co říct? Díl? Dobrý. Gaahina? Myslím že hodně lidí to sklamalo. Uspěchaný? Ano, ale v tom se zlepšíš. 2 serie? Kéž by byla... ale doufám, že bude :)

15 noname noname | 29. března 2014 v 22:48 | Reagovat

Doufám, že napíšeš víc takových povídek :) ale musí skončit jako Naruhina!!! Protože tyto konce nenávidím! Nic proti tobě jen mě to zamrzelo :/ :)

16 Anna Anna | 29. března 2014 v 22:52 | Reagovat

Nooo wow... uspěchaný díl to trochu byl. Jinak gaahina? A že mu dá hinata šanci?? Fakt nemám slov... Každopádně chci druhou serii protože takto končit nesmí!

17 Judy Judy | 29. března 2014 v 23:18 | Reagovat

Hej tento díl byl masakr! :D vůbec jsem to nečekala :D gaahina to prostě nejde dohromady :D upřímě která holka by chodila s klukem který nemá obočí? XD Nic proti gaarovi nemám, jen v anime vypadá každý dobře i kdyby měl 100 očí XD

18 Ema Ema | 30. března 2014 v 9:51 | Reagovat

Moc pěkně napsané :) jen ten konec se mi vůbec nelíbí... Jinak to ujde. :)

19 momo momo | 30. března 2014 v 12:04 | Reagovat

Poslední díl… Ty jo ani si to nedokážu představit, že už tu opravdu je poslední díl… proto doufám, že bude 2 serie :D :) ale to záleží jenom na tobě :) ;). Jinak nevím proč, ale mě to uspěchaný nepřipadalo asi si to budu muset přečíst znovu :D. Jinak konec se mi teda moc nelíbil… Myslela jsem, že se Naruto pochlapí a uvědomí jsi co má za štěstí… Je stejně slepí, jak v anime. Proto pevně doufám, že uděláš 2 sérii a tam to bude mít konec, který všechny potěší . :D :) Jinak souhlasím s Judy, ta to totálně zabila XDD

20 Toushiro-chan Toushiro-chan | 30. března 2014 v 13:00 | Reagovat

Na můj vkus byla povídka úžasná, ale konec se mi do ní moc nehodil, v nějakým asi 18 dílu jsi psala, že to dopadne dobře a nějak se nestalo :(
Ale nevadí snad to v druhý sérii napravíš :D

21 Akahori Henitai-Hell Akahori Henitai-Hell | 30. března 2014 v 14:19 | Reagovat

To je celkem fajn konec. :)

22 didi didi | 30. března 2014 v 16:01 | Reagovat

Hmm.. a jo dobrý ikdyž konec mohl by být lepší :)

23 Dany Dany | 30. března 2014 v 16:04 | Reagovat

Bylo to celkem fajn ;) jen gaahina nemusím :/ příště to naprav :))

24 Lee Lee | 30. března 2014 v 17:38 | Reagovat

Poslední díl?? To ani náhodou! Chci druhou serii! Musí to přece skončit šťastně :D

25 Oro-san Oro-san | 30. března 2014 v 17:43 | Reagovat

Uspěchaný? Tak půl na půl :) Jinak nechci aby to skončilo GaaHina to by mě potom dlooouho pronásledovalo... Moc, moc prosím napiš druhou serii. :) Viš, že tato povídka je dost populární :D

26 Narutokunhinatasan Narutokunhinatasan | 30. března 2014 v 18:17 | Reagovat

No tak na to žes na to měla 2 týdny to je bez urážky odfláklý, Gaahina mi moc dohromady nejde, doufám, že si to 2 sérií spravíš na naruhina <3 Jinak série celkově byla luxusní :D

27 Naruhina lover .....<3 Naruhina lover .....<3 | 30. března 2014 v 20:25 | Reagovat

Tak celkově povídka moc provedená, procítěná :), ale ten konec no zkrátka nečekaný :D, prosím oprav si to druhou sérií ;)

28 Suzie Suzie | 30. března 2014 v 21:11 | Reagovat

Gaahina???? Tohle jsem 2x něčekala.... Doufám, že napíšeš 2 sérii :D Povídka byla hezká, hlavně ero <3  :3

29 Faith Faith | 31. března 2014 v 13:16 | Reagovat

Hah, uspěchané a to vážně vcelku dost mladá. Jestli je to čekané nemůžu soudit a víš moc dobře proč :)
Ale jinak jako konec, že zůstane sám je vcelku zajímavej :) mě se líbí ale tak já jsem na realistický konce nikoliv přehnaný happyendy za každou cenu :)

30 naruhinafanfiction naruhinafanfiction | 31. března 2014 v 14:41 | Reagovat

Uspěchané sice ano, ale je to realistické a to se mi na tom líbí :D Né každý konec musí být šťastný, podle mně si to Naruto i zasloužil, hlavní je že Hinata bude šťastná <3 Ale na druhou sérii si počkám,)

31 Proč ne? Proč ne? | 31. března 2014 v 16:25 | Reagovat

Souhlasím s Pisces, je to nečekaný a sadomaso xD. Dokopej se k 2 sérii!!! :DD

32 Anti Narusaku Anti Narusaku | 31. března 2014 v 16:46 | Reagovat

Gaara a Hinata? Nějak jsi od bočila od naruhina. 2 sérii to naprav! :D

33 Howrse Howrse | 1. dubna 2014 v 23:11 | Reagovat

2 sérii please :D

34 Haineko Haineko | 3. dubna 2014 v 18:21 | Reagovat

Konec??? Veliká škoda, tahle povídka je jak droga :D Chci další sérii!!! Konec je nečekaný a je dokonalý, díky tomuhle konce bude dobře navazovat 2 série :3

35 Mestekova Mestekova | 4. dubna 2014 v 16:02 | Reagovat

Jůů Gaahina, nečekala :D

36 Lorenea Lorenea | 16. dubna 2014 v 16:17 | Reagovat

Celu poviedku som prečítala  za niekoľko hodín :')) úžasne napísané :' )

37 fanda fanda | 18. srpna 2014 v 10:15 | Reagovat

Gaara no to néééé. Jak můžeš ? T se nemělo stát :(

38 Kainen Kainen | E-mail | 8. září 2014 v 17:55 | Reagovat

další... ...další... ... SEM S TÍM HURÁ NAPIŠ DALŠÍ DÍL!!!!!!!! je to divné je to jiné a je to nejlepší tvoje povídka Liar je prostě nejlepší. Mám ji ze všech FF co jsem kdy četl nejradši je to prostě něco úžasného (nemohla by si napsat taky nějakou FF na Minata a Kushinu???) předem dík Kainen :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)