Březen 2014

Liar 29/?

29. března 2014 v 18:00 | Camelia

Tak je to tady.. Poslední díl. Krátký, bohužel, ale nemělo smysl to natahovat. Užíte si ho, jako mě to bavilo ho psát. Nicméně nevylučuju, že pokračování už nebude.. >:3 Jsme zvědavá na kritiku. Není to příliš uspěchané? Jestli jo, přepíšu :)

Nervózně pomrkával po hodinkách. Bylo pozdě. Před dvěma hodinami tu měla být, alespoň podle toho, jak se domluvili. Povzdechl si. Nepřijde. Už podruhé během dvou týdnů odložila jejich domluvenou schůzku, po třetí slíbila, že dorazí, ale nedělal si plané naděje.
Rozsvítil. Jeho pohled padl na romanticky prostřený stůl s vonnými svíčkami.

Lay č. 17 - Green dark

23. března 2014 v 13:35 | Camelia |  Laye blogu
Nový lay, úplně nový vzhled a úplně nová povídka :D
Kterou ale ještě nevydám :P
Pravda je, že jsem chtěla zkusit něco.. nového, co tu ještě nebylo. Tak jsem zkombilovala "profesionální" se svým obvyklým stylem. Trochu se mi zdá prázdné to pozadí stránky, kde je text, alespoň vím, co příště vylepšit. Jsem zvědavá na vaše názory!
Textury: http://sirius-sdz.deviantart.com/
Font: Harisoon
Čas: asi 9 hodin i s nastavením :)

Doufám, že se vám zobrazuje správně :)

Camelia o... Kouření

22. března 2014 v 11:16 | Camelia |  Camelia o
Tak, je tu pro mnohé dlouho očekávaný článek, ve kterém se budu věnovat kouření.

Liar 28/?

19. března 2014 v 18:41 | Camelia

Od Narutových narozenin jsme se nějak začali pravidelně vídat. Ani jeden z nás neměl co na práci a sex byl skvělý zabiják času.
Navíc Naruto vždycky vymyslel nějakou věc, kterou bychom to ozvláštnili - ať už to bylo místo nebo způsob. Už jsme to dělali zepředu, zezadu, vsedě, v dalších pozicích, které bych snad ani nebyla schopná vymyslet, a samozřejmě několikrát vleže. Osobně jsem zatím asi nedávala přednost ničemu. S Narutem bylo zkrátka všechno úžasné.

Liar 27/?

15. března 2014 v 23:00 | Camelia

+18!! Mělo to vyjít na 10.10... nevadí , mno.. :D

Bylo desátého října. S Hinatou se od toho malého nedorozumění už neviděli, i když se její chování zdálo trochu neadekvátní situaci, ve které byli, nedokázal se zbavit pocitu, že si to možná zasloužil.

Lay č. 16 - The Purple beast inside of me

15. března 2014 v 21:40 | Camelia |  Laye blogu
No, k tomuhle lay snad jen dodám, že jsem ho dělala kvůli Faith, která si stěžovala na "příliš světlou a slaďárnu", což mě mrzí, protože se to nebude asi líbit Naně-chan, ale nemůžete se prostě zavděčit všem, ne? :)

Doufám, že se líbí. Nastavit to bylo peklo, dělala jsem to skoro celý den O_o Komenty jakovždy potěší :)

Liar 26/?

13. března 2014 v 18:37 | Camelia

+18
Ráno, když jsem se probudila, cítila jsem se hezky. Mnohem lépe, než den předtím. Vzpomněla jsem si na svého ex a schválně jsem mu neříkala jménem. Byl už jen pojem.
Ironií osudu bylo, že se se mnou rozešel kvůli sexu, který mám právě teď úplně skvělý.
Uvažovala jsem o myšlence, že Naruta nechám spát. Zasloužil si odpočinek po včerejším výkonu. Když jsem se ale podívala na hodiny, zaúpěla jsem.

Liar 25/?

10. března 2014 v 20:43 | Camelia

+18!!! Zvrhlíci :PP

Ucítil, jak ho kousla do lalůčku, a celé jeho tělo se napjalo.
"Řekla bych, že jo," šeptala. Vnímal jasně, jak se mu jen z těch slov a z jejích prsou, které na své nahé hrudi cítil skoro až bolestivě jasně, znovu postavil.
Jen jeden pohled mu stačil, aby věděl, že to taky ucítila.

Lay na objednávky č. 3 - Old pink and memories

9. března 2014 v 12:50 | Camelia |  Laye na objednávku
Magika na můj blog chodí už... já nevím, dost dlouho. Pár layoutů jsem jí už také dělala, ale tímhle jsem se snažila se překonat.Obrázek jsme samozřejmě nekreslila. Autorkou je Nina Mertanen, ktérá má vážně skvělé fotky :)
Když jsem tenhle lay doděla, skoro mě až bylo líto ho opustit. Tak moc se mi líbil, že myšlenka se ho vzdát mě bolela, ale když jsem četla odpověď Magiky a její nadšení z laye.. co bych pro ni neudělala, že? ;o) :*Doufám, že si to holky necháte delší dobu, než jak tomu bylo u laye na objednávku č.2 - Dark and energy, protože jsem s si na něm opravdu dala záležet.

BTW jen tak pro zajímavost: Autorka DERIN lay č. 2 vyměnila v zásadě ze dne na den, čímž si u mě vysloužila malé bezvývnamné mínus protože to se prostě nesluší. Takže jestli to čteš, příště mě prosím varuj, že moji 5-ti hodinovou práci hodláš vyměnit během dvou dnů za přednastavení blogu. Díky.

Liar 24/?

8. března 2014 v 18:32 | Camelia

+18!!!

Políbil mě do vlasů a až teď mi došlo, na co jsem kývla. Bylo to hloupé, neměla jsem se vracet zpět, když jsem si dala takovou práci s tím celý svůj starý život nahradit novým, ale pravda asi byla taková, že jsem to nedokázala. Protože jsem se zase vrátila k němu.
Odtrhla jsem se a pozorně se na něj zadívala.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)