Únor 2014

Život na konci první část: Smrt

25. února 2014 v 21:32 | Camelia


Dívám se okolo, hlava se mi motá a krev mi buší v hlavě. Slyším hlasy. Co říkají? Nevím. Nerozumím jim. Zní, jako kdyby byly za silnou skleněnou deskou. Hlava mi duní. Všude, kam se podívám, je bílo. Cítím svůj splašený tep, nepravidelné nádechy. Skrz onu zeď ke mně pronikne pach desinfekce a mě napadne jedno jediné slovo: Nemocnice. Mou mysl zaplaví chaos.

Liar 23/?

25. února 2014 v 7:26 | Camelia

+18!!! :D

Odmítla mě. Vážně mě odmítla.
Nebylo snadné hrát, že mu to nevadí. A vůbec nebylo snadné přijít na důvod.
Může mít přece spousty žen, tak proč by mu mělo záležet, jestli souhlasila?

Lay na objednávku č. 2 - Dark and energy

23. února 2014 v 10:44 | Camelia |  Laye na objednávku
Sedím si tak pěkně na asku a najednou vidím více než jednu otázku (která se automaticky posílá). Tak kliknu a hle, co má očka nevidí! Nějaká mladá dáma z přezdívkou 9 a 3/4 o lay. Její zpráva mě mátla, ale nakonec jsem se přes to přelouskala a něco stvořila. Jsem ráda, že se to líbí :)


Nastaveno najdete TU :) Kometnáře potěší ^^

Chceš spolupracovat?

22. února 2014 v 11:02 | Camelia

V tomto článku nabízím možnost spolupráce na několika úrovních. Začneme od té, která vyžaduje nejméně vlastní práce:

Pravidla blogu

22. února 2014 v 10:55 | Camelia

Nahlaš mi chybu

22. února 2014 v 10:52 | Camelia

V tomto článku máte prostor mě informovat o nefuknčích odkazech, chybách a jiných "errors".
Každému pisálkovi děkuju, pozvedává úroveň mého blogu a usnadňuje mi práci s hledáním překlepů :)
Díky!

Liar 22/?

21. února 2014 v 15:58 | Camelia

Bylo ode mě špatné si užívat ho trápit? Asi ano, ale stálo mi to za to.
Nové přátelství s Ino se nakonec ukázalo, jako ne tak docela zbytečné. Věděla všechno o všech a tak mi také včas sdělila zajímavou věc. Naruto ji zaplatil pět dní v lázních, aby se na tuhle svatbu dostal.
Otázkou zůstávalo proč.

Lay č.15 - Springtime in my heart

20. února 2014 v 18:13 | Camelia |  Laye blogu
Tak, je tu další layoutová změna. Tentokrát do zelena.
Snažila jsem se vystihnout jarní pohodu, nový život, sluníčko svítící přes čerstvé mladé listy dubů a stromů, první zpěv ptáčků po zimě, krásné východy slunce a začátek nových vztahů.
Jednou větou: Snažila jsem se vystihnout Naději.
Doufám, že se mi to povedlo a Vám se lay líbil. Trval mi asi 5 hodin i s nastavením, což je poměrně dost, ale až na pár detailů jsem spokojená~
Co vy?

Liar 21/?

19. února 2014 v 21:38 | Camelia

Svatba, jak podivná sešlost. Nechápu, jak někdo může chtít slavit to, že ztrácí svobodu. Jistě, je tu ta všemocná a všemi opěvovaná Láska, ale ta přece není všechno…

Liar 20/?

17. února 2014 v 13:38 | Camelia

Už teď vím, že to byla chyba. Chyba, za kterou budu platit až do konce života. Neměla jsem za ním chodit. Neměla jsem nechat moji lásku ovládat mou mysl a činy. Ale stalo se.
Pěkně sis holka zavařila, ta věta krásně vystihovala všechny moje myšlenky, když jsem už oblečená seděla na kraji jeho postele a pozorovala, jak mělce oddechuje.

Camelia o... Tom, proč jsem se dala na ero

15. února 2014 v 8:50 | Camelia |  Camelia o
Dnešní díl bude o otázce, na kterou se mě hodně z vás v minulých komentářích ptalo. Snad vás má odpověď ostatatečně uspokojí (a doufám, že pouze způsobem, jakým je touha po informacích... :P)!

Fairy from the silver lake 2/?

14. února 2014 v 21:35 | Camelia

V mysli jsem v tu chvíli neměl nic jiného než ji. Na tu vzdálenost se nedala příliš dobře poznat, ale i tak ve mně její krása probouzela pocit neskutečna.
Vznášela se nad hladinou, jako by se jí snad ani nedotýkala. Měla dlouhé šaty splývající s vodní hladinou a celá její pokožka i šaty zářily studeným měsíčním světem jako by byli utkané z Měsíčních paprsků.

Liar 19/?

13. února 2014 v 22:16 | Camelia

Nikdy si nemyslel, že mu čas bude utíkat tak strašně pomalu.
Bylo to teprve pár týdnů. Jen pouhých pár týdnů od toho překvapení Hinatou. Od té doby ji neviděl, ani o ní neslyšel, přesto si úplně živě všechno pamatoval, jakoby to bylo včera.
"Tak co bude?" uslyšel vedle sebe podrážděný hlas. Otočil se a chvíli mu trvalo, než se vzpamatoval. Vedle něj seděla hezká malá brunetka a tmavýma očima ho propalovala skrz naskrz. Ruce založené v tichém protestu.

Camelia o... Návštěvnosti.

10. února 2014 v 17:48 | Camelia |  Camelia o
Je tu další "díl" mých myšlenek a je mi jasné, že byste tu raději viděli opravdový, nefalšovaný díl. Bohužel jsem neměla čas ho zatím napsat. Celý včerejček jsem dělala děják (Nana a To-cosi-ze-skypu (:P) dosvědčí), takže prostě nebyl čas a zítra píšu dvě písemky, ale když se to brzy naučím, ještě zkusím něco napsat ;)
A teď už opravdu k tématu...

Liar 18/?

8. února 2014 v 20:41 | Camelia

+18 :D Zase...

Cítila jsem, jak mi prsty něžně odhrnuje vlasy z tváře. Bylo to moc příjemné. Tak příjemné, že touha na něj pohlédnout mě málem překonala.
Přemýšlela jsem o tom všem, co se stalo. Tohle vůbec nebylo podle plánu. V tuhle dobu už jsem měla být pryč, zahrabaná ve své měkké posteli s klidným srdcem a klidem v duši. Měla jsem začít nový život. Novou nepopsanou stránku, ale zatím to vypadalo, že jsem jen psala volné pokračování.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)