Liar 9/?

26. ledna 2014 v 21:17 | Camelia

Áno, pokračujeme. Tentokrát +15 :D

Místnost plnily přerývavé výdechy.
Naruto ležel vedle upoceného těla své světlovlasé známé, zíral do tmy a nedokázal z hlavy vyhnat Hinatin výraz absolutního odevzdání.


"Páni, dneska to bylo něco. Snad nejlepší sex, co jsem kdy měla." Vzdychla Mabui a otočila na něj hlavu se svýma velkýma zelenýma očima. Ano, už si zapamatoval její jméno.
"Hm," zamručel cosi neregistrovatelného a vstal dřív, než se k němu mohla přitulit. Nechtěl jí říkat, že celou dobu si přestavoval, že v posteli je místo ní jistá podobně vyvinutá žena s tmavými dlouhými vlasy.
Postel se divně prohnula a pak zase narovnala, jak jeho váha zmizela.
Venku už byla úplná tma i tak si stoupl k oknu. Na nahém zpoceném těle ho lechtal sotva znatelný vánek, který profukoval přes špatně těsnící okno.
Nijak se nesnažil se zakrývat. Stejně ho celého už i víc než viděla, takže to nemělo smysl.
Přemýšlel nad Hinatou a uvědomoval si, že je to poprvé, co myslel po celou dobu sexu na někoho jiného, než koho měl zrovna v posteli.
Uslyšel kroky a šustění látky. Mabui si stoupla vedle něj od dekoltu níž zabalená do prostěradla.
"Tobě se to nelíbilo?" zeptala se váhavě. Naruto na chvíli nevěděl, co jí odpovědět. Líbilo se mu to? Ano. Byla to ona, kterou tu chtěl dneska mít? Ne.
Zaťal zuby, pak se uvolnil a sotva znatelně povzdechl si.
"Jasně, že líbilo!"
A vyčaroval na tváři velmi přesvědčivý úsměv, který sice nemohla vidět, ale tón jeho hlasu ji přesvědčil. Téměř i neprostupné tmě viděl, jak se potěšeně usmála.
"Pojďme si lehnout," navrhla pak zvesela a udělala několik kroků směrem, jakým přišla. Pak se zastavila, protože si uvědomila, že ložnicí se nesou pouze její kroky.
"Naruto? Jdeš?"
Blonďák se k ní otočil: "Promiň, ale myslím, že bys měla jít."
"Ty mě vyhazuješ? Po tomhle všem?" vyjekla a málem jí sjela přikrývka k zemi, jak byla překvapená.
"Ne, to ne, jen… Musím vstávat brzy ráno. Mám misi a…"
"Jasně," přikývla. "Chápu. Tak se tedy uvidíme později."
"Jistě."
Rozsvítila, což Naruto bral jako nutné zlo, posbírala si svoje věci poházené po zemi a potom se oblékla a vydala se jeho domem ven do temné noci.
"Tak zatím," rozloučila se a strčila si neposedný pramen bílých vlasů za ucho.
"Zatím."
Ale oba věděli, že nic jiného už nikdy nebude.
Sotva se mu ztratila z dohledu a uslyšel bouchnout domovních dveře, vrátil se zpět do své prostorné ložnice a svalil se na postel.
Svaly měl příjemně unavené jako vždy po noci s pěknou ženou a hřálo ho vědomí, že opět podal prvotřídní výkon, přesto však nedokázal usnout.
Dal si ruce pod hlavu a zíral do tmy. Myslí se mu honily představy Hinaty z dnešního dne. Její černá podprsenka prosvítající pod bílou halenkou, pevný zadek a její výraz absolutní rozkoše - rty pootevřené, hlava zakloněná a oči s dlouhými řasami zavřené. Orgasmus, který jí úplně vyčerpal.
To, jak se mu odevzdala se vším, co měla, ho stále více a více vzrušovalo.
Nedokázal ji vyhnat z hlavy.
Nikdy žádná dívka neprožívala jeho činy tak jako ona. Nikdy žádné nestačilo jen tak málo, aby byla hotová. Nasadila mu tím brouka do hlavy a ještě víc se trápil nad tím, jak bude postupovat, ačkoliv by se mu mělo spíše ulevit.
Jeho plán dokonale vycházel, navíc se ukázalo, že i přes neočekávané situace, má pro něj silnou slabost, které by mohl snadno využít. Stačilo by ji třeba jen opít a bylo by to - tak jako všechny - jenže z nějakého důvodu se mu ten nápad nelíbil. Chtěl, aby byla při tom úplně střízlivá. Aby jednala čistě, bez alkoholového opojení. Chtěl pro ni vymyslet něco speciálního, i když neměl nejmenší tušení co.
Večeře? Těžko by s ním na nějakou šla. Kino stejně tak nepřipadalo v úvahu. To, co se dneska stalo, byla shoda náhod, byť velmi příjemná a nemyslel si, že by mu hvězdy ještě někdy takhle přály.
Ne, ne, jestli ji chce získat, bude muset vymyslet něco buď naprosto hloupého, nebo naprosto geniálního, což rozhodně byla výzva.
Vlastně ani netušil, čím to dnešní povyraženíčko bylo způsobeno. Jistě, on byl nadržený, to je skoro vždycky, ale Hinata? Nikdy by jí na tohle netipoval. Spíš si myslel, že ho praští, nebo… cokoliv. Tak co se stalo, že se nebránila?
Jedině, že by měl pravdu - chybí jí mužská společnost.
Přetočil se na bok a rozsvítil lampičku. Nebyl ve stavu, kdy by dokázal usnout. Pak se zvedl a šel si do kuchyně udělat zelený čaj. Pro jistotu vynechal cukr. Nepotřeboval ještě více rozpumpovat krevní oběh. Navíc pochyboval, že by byl cukr účinnější, než zvrácené myšlenky na Hinatu.
Na druhou stranu, možná by mu to už mělo stačit. Přivedl ji k vrcholu tak, jak si přál.
Teď si však uvědomoval, že mu to nestačí. Chtěl, aby byla jeho. Aby z agónie křičela jeho jméno a prosila ho, aby si ji vzal. Chtěl ochutnat ty plné rudé rty, zmapovat její tělo, donutit ji ztratit veškerou kontrolu. Chtěl v ní probudit její temné divoké já.
Chvíli se opájel tou představou, pak uznal, že by bylo opravdu dobré jít už spát, aby byl zítra fit a nevypadal jako můra.
Vypil čaj téměř na ex, div si nespálil jazyk, jak byl ještě horký. Jeho poslední myšlenka, než zalezl do postele, patřila faktu, že zítra chce Hinatu znovu potkat.

-Tak, ero scény na chvilku (jo jo, čtete spávně :DD) za námi. Sama nevím, o bude dál, takže mi držte palce xD Další díl bude za... Hm. Když budu rychlá, tak v pondělí, když se mi nebude chtíti, což je velkou mírou způsobeno vašemi komentářemi, tak v úterý nebo ve středu ^^ Zatím! :*-

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Sumiko | 26. ledna 2014 v 22:11 | Reagovat

Zvrhlé? Ano. Naprosto geniální, musím tě obdivovat, protože to jak to píšeš, je prostě úžasné. Text tě pohltí a nepustí. Skvělé, těším se na další. :)

2 Zoe Zoe | Web | 26. ledna 2014 v 22:16 | Reagovat

Souhlasím :) nedokážu odtrhnout oči od písmen a hltám každé slovo! :3
Prosím prosím další díl :P

3 miamoravia miamoravia | 26. ledna 2014 v 23:38 | Reagovat

Pěkně a zajímavě napsané, jen tak dál ;)

4 Naruhina lover <3 Naruhina lover <3 | 27. ledna 2014 v 0:06 | Reagovat

Nemravné, romantické, dobrá zápletka a napínavé........... Nemůžu popadnout dech moc ti závidím tvůj dar pro psaní x)

5 Mizuki Mizuki | 27. ledna 2014 v 13:56 | Reagovat

Konečně tam není ta světlovlasá holka. Ale nejvíc se těším na Hinatinu reakci. :))

6 ArigatoDF ArigatoDF | 27. ledna 2014 v 14:40 | Reagovat

Po noční "akcičce" (:p) Naruto přemýšlí co dál. :) Nadšením se celý třesu, co bude dál... :DD

7 Tashine Tashine | 27. ledna 2014 v 15:51 | Reagovat

Hm, svědomí mě přecijen hlodá, *měla bych napsat ten komentář, měla bych, měla...*. Takže, -> píšu ho! :D Většinu mých dojmů ovšem přece dobře víš (viz skype), takže, tak nějak mě nenapadá, co víc dodat. Upřímně žárlím na tvůj nenucený styl psaní. :P A Liar je jednoznačně mnou nejvíce oblíbená povídka, napsaná tvou rukou. :P Jsem docela napnutá, jak se to vyvrbí, ikdyž někde v podvědomí tuším, ale nebudu předvídat. :) Takže piš, piš, mé přání vyslyš. ;) :D

P.S. To je pěkně dlouhej komentář, že by se Tash opět polepšila? Kdo ví, upřímně ani já sama se v sobě nevyznám. :D :) ... většinou...

8 Hanatka-chan Hanatka-chan | 27. ledna 2014 v 16:25 | Reagovat

Právě jsem to dočetla a je to dokonalé, moc se těším až napíšeš další :)
Doufám, že se po týhle povídce vrátíš ke svojí pozastavené Svět je malý ;)

9 magika magika | 27. ledna 2014 v 17:04 | Reagovat

Tak tenhle díl byl snad nejlepší ze všech! Wow tohle Narutovo uvažování bylo tak realistické, že si to člověk dokázal i sám představit. Teda jen se mi nelíbilo, jak snadno se zbavil té Mabui (nebo jak se jmenuje) z dále se být s kapkou temperamentu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)