Liar 14/?

31. ledna 2014 v 17:54 | Camelia

Seděla jsem, v rukách svitek s technikami, ale myšlenky se mi toulaly někde úplně jinde.
Melancholie byla v celém mém domě jako stín a pronásledovala mě úplně všude.
Myslela jsem na náš dnešní rozhovor a cítila jsem napětí ve svém těle, které mi způsobovaly jen pouhé obrazy jeho tváře ukryté v mé mysli.


Nechtěla jsem, aby na mě měl takový vliv, ale nemohla jsem s tím nic dělat. Za poslední tři dny jsme si uvědomila, že i když se Naruto úplně změnil a ten muž, kterého jsem obdivovala je pryč, stále mě k němu poutá při nejmenším chtíč. Což pro mě znamenalo nejisté vyhlídky.
Nemusela jsem být jasnovidec, abych věděla, že Naruto se nevzdá, dokud nebude mít na posteli další zářez - za mě. Ta myšlenka mě strašila jako bubák, kdykoliv jsem zavřela oči.
Měla jsem strach - nechtěla jsem, aby mě odkopnul.
Věděla jsem, že je to nevyhnutelné. Naruto svého cíle dosáhne. Dokonce velmi brzy, jestli to tak půjde dál a pak mě odkopne, jako všechny. Buď to přijde dřív, nebo později.
Nedělala jsem si o tom iluze. Pro něj jsem nebyla nikdo víc, pouze jsem byla jedna z mála, které ještě nepřefiknul, a to bylo to jediné, o co mu celou dobu šlo.
Nemohla jsem se mu ubránit. To mi během dnešní ho dne došlo. Jediné, co jsem mohla udělat, bylo nadiktovat si podmínky.
Nechtěla jsem brečet a být na dně, až uspokojí své choutky a nechá mě plavat. Zrovna tak jsem cítila, že i já ho jistým způsobem potřebuju mít. Potřebuju to zažít, abych mohla tuhle kapitolu svého života uzavřít a žít nový život. Navíc jsem zoufale toužila po dotycích někoho jiného, než jsem já. Bylo to tedy nutné, nevyhnutelné a jasné. A stavělo mě to do prazvláštní pozice.
Buď počkám, až Naruto svůj dokonalý plán rozeběhne, jestli už to dávno neudělal, a pak mě získá, ukojí své choutky a už ho nikdy neuvidím, nebo ho překvapím a budu to já, která mu dá sbohem a nechá ho žít dál svůj život. Rozhodnout se nebylo vůbec těžké.
Na tváři se mi usadil spokojený a trochu nervózní úsměv.
Oběť musí ulovit svého predátora.
Odhodlaně jsem smotala svitek a uklidila ho na své místo v knihovničce mezi ostatní svitky s vodními technikami, které jsem měla vypůjčené s ohromné Konožské knihovny. Pak jsem zamířila do kuchyně. Bylo ještě spoustu času na půlnoční překvapení a stejně jsem neměla kam spěchat. Spíš naopak, měla bych si všechno pořádně promyslet, abych pak nelitovala svých činů.
Vytáhla jsem z lednice salát, rajčata, okurky a misku uvařených fazolí. Smíchala jsem to dohromady, zalila zálivkou a se salátem v jedné ruce a skleničkou vína v druhé jsem se vydala do ložnice.
Připravím Uzumakimu Narutovi velké překvapení!
Ta myšlenka mě bůhví proč nadchla. Těšila jsem se na jeho výraz, až otevře v půl dvanácté v noci dveře a budu tam já, jak mě ještě nezažil. Těšila jsem se, až konečně ochutnám ty rty, které jsem mohla už dávno mít a užiju si to, protože pak už se to nikdy nebude opakovat.
A co když bude doma holku? Uvědomila jsem si najednou zděšeně. Mohl by po mě chtít, abych šla do trojky…?
Nad tou představou jsem se otřásla. Sice jsem si začala víc věřit a naučila jsem se žít trochu odvázaněji, ale na takové prasárny mě stále neužije. Když bude mít návštěvu, prostě půjdu a zkusím to jindy. Stejně se ani on nevzdá, takže tak jako tak, to dopadne stejně.
Poklidně jsem dojedla, odnesla nádobí do kuchyně a znovu jsem se vrátila ke své skříni.
Pravda byla, že jsem neměla příliš okázalých věcí a už vůbec ne věci, které jsem sama nazývala jako "věci pro prosté děvy", ale nakonec jsem přeci jen objevila jedno krajkové prádelko, které bych si mohla vzít, a těšila jsem se na jeho výraz, až mě v něm uvidí.
Pravda byla, že jsem se ale těšila i na něco jiného, třeba na to, jak ho ze mě sundá, ale necítila jsem se na to tyto hříšné myšlenky více rozebírat. Spíš naopak. Zrudla jsem a zakázala si na to myslet. Nebyla jsem přece až tak velké čuně, ne?
K oné krajkové podprsence, která toho stejně víc ukazovala, než skrývala, jsem zvolila kabát, boty na nízkém podpatku, bílou halenku (byla jsem si jistá, že bude trochu prosvítat) s větším výstřihem a upnutou sukni, která zdůrazňovala mou velmi ženskou postavu.
Pak jsem se vydala do koupelny a uvažovala nad tím, co bych měla ještě udělat. Jednoznačně bych si měla oholit nohy a umít vlasy, které jsem si nechala odstříhat jen pod ramena. Teď jsem toho trochu litovala. Kdybych je měla dlouhé, mohla bych je využít i lépe, třeba bych si mohla udělat nějaký složitější neodolatelný účes, ale nedalo se nic dělat.
Uvažovala jsem, jestli zvolit přirozeně rozčepýřený účes, nebo naopak je svázat do pevného culíku. Byla to složitá otázka, ale rozhodla jsem se je nechat rozpuštěné a schovat je pod čepici, kterou většinou používalo pouze civilní obyvatelstvo.
Další problém jsem měla s líčením. Nevyznala jsem se v něm příliš - uměla jsem jen pár základních věcí, protože výrazné rty i oči jsem měla tak jako tak a pleť bezchybně bílou. Jak všichni našem klanu, konec konců. Ale dnes jsem chtěla působit jinak.
Rozhodla jsem se řasenku, kouřové stíny a rudou rtěnku, která bude skvěle doplňovat jak můj vzhled, tak se bude hodit k onomu černému odvážnému prádlu, které dnes na sebe hodlám navléknout.
Všechny přípravy mi trvaly asi tři hodiny, než jsem byla spokojená, což bylo tak akorát, abych vyrazila a poctila Uzumaki Naruta svou nečekanou ďábelskou návštěvou.

-hahaha :D Ano, další díl nebude zveřejnitelný před 22. hodinou, takže si budete muste počkat :P Dnes úplně na vás nechci tlačit a říkat si o komentáře, protože to máte jako dárek, ale od zítra platí zase nově zaběhnutá pravidla :P To znamená nejsou komenty = není díl :D Pro mě jediněě dobře :D Stejně toho mám dost do školy xD Tak zatím!-

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mizuki Mizuki | 31. ledna 2014 v 18:05 | Reagovat

Ty jooo! Ježiš, tak to je brutální :)) Tak to by bylo super, kdyby ho Hinata "odkopla". Ale teď jsem zvědavá, jak dopadne nečekaná návštěva :))

2 Matsumoto Matsumoto | 31. ledna 2014 v 18:19 | Reagovat

Supr ;)

3 Hanatka-chan Hanatka-chan | 31. ledna 2014 v 18:27 | Reagovat

Takže další díl už asi nebude....
Nevadí je to výborný :;)@

4 Camelia Camelia | Web | 31. ledna 2014 v 18:32 | Reagovat

[3]: Bude, ale vyjde až v 22:01 :D Díky za komenty!

5 Sumiko Sumiko | 31. ledna 2014 v 19:29 | Reagovat

Já se  těšííííííííííím jak štěně na nové hračky. :D To nevydržím :D chci ho hned! :D Ne? :D nevadí počkám :D

6 Nana Nana | 31. ledna 2014 v 21:33 | Reagovat

Uuuž aby to bylo! :)

7 Narutokunhinatasan Narutokunhinatasan | 31. ledna 2014 v 21:51 | Reagovat

Jů krásné, chtělo by to ještě další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)