Liar 10/?

27. ledna 2014 v 21:39 | Camelia

Má vůbec cenu sem zase dávat varování? :D +15(18)

Seděla jsem za barem. U stropu nebyly pomalu ani vidět zářivky, jak všechno bylo zahalené v cigaretovém kouři, ale nevadilo mi to. Měly tu nejlepší nápoje v celé Konoze, kvůli tomu na těch několik minut ten puch snesu.


V rukách jsem držela skleničku vína a protáčela její tenkou stopku mezi prsty. Vychutnávala jsem si každý hořkosladký doušek. Soustředila jsem se na jeho rudou barvu, na způsob, jakým si světlo nacházelo cestu skrz temnou tekutinu, a snažila jsem se držet na uzdě svoje myšlenky, které byly jako potemnělé rozbouřené moře. A všechny se točily kolem jednoho člověka, jako by to byl záchranný maják v temnotě. Až na to, že paradoxně za všechen ten zmatek a temnotu mohl on.
Pokusila jsem se zatlačit tyto myšlenky do pozadí, vygumovat ten zážitek ze vzpomínek, ale určitě znáte ten pocit, když si říkáte: Nemysli na to, zapomeň. A už jen z toho důvodu nedokážete zapomenout.
Ještě teď se celé mé tělo třáslo jen pouhou myšlenkou na to, co se stalo. Pořád jsem to nějak nedokázala pochopit. Věděla jsem, že se mi to nezdálo, věděla jsem, že to byla realita, ale stejně to celé znělo tak neskutečně.
Naruto? Opravdu to byl on? Ten, který poslední dobou střídá ženy jako ponožky?
Ano. Byl. A nesnažil se se mnou spát. Spíš to vypadalo, jako by mi vážně chtěl jen udělat dobře.
Myšlenka, že je na mě frustrace tak moc vidět, byla frustrující.
Copak vážně nedokážu přežít pár let bez sexu a mužské společnosti? Nejsem přece zvíře. Nejsem závislák.
A stejně mě vzpomínky na jeho prst uvnitř mě rozechvívaly.
Prudce jsem do sebe kopla zbytek sklenky a položila ji úplně prázdnou na bar.
"Platím!"
Barman s vyholenou hlavou se na mě podíval a podal mi účet. "Dobře, bude to…"
"Já vím," odbyla jsem ho. Jen se usmál, shrábnul peníze, které jsem mu podala a přepočítal je. Nemusela jsem čekat, než mi řekne, že to sedí, protože jsme věděla, že to sedět bude. Stejně jsem počkala, až na mě kývne. Pak jsem se zvedla a vyšla vstříc brzké noci za okny.
Bylo těžko uvěřitelné, že od toho… incidentu, jak to teď začnu asi nazývat, uběhlo teprve dvě a půl hodiny. Dvě a půl hodiny, Hinato, a ty už myslíš na repete!
Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Snažila jsem se uklidnit svoje bijící srdce, jenže stačilo jen, abych pomyslela na jeho jméno, nebo oči, nebo rty, tvář, tělo a mohla jsem s celou uklidňovací procedurou začít znovu.
"Krucifix," zaklela jsem hlasitě a nakopla staré noviny, které se povalovaly na chodníku. Celé moje tělo bylo napjaté k prasknutí. Každý nerv, každá buňka mého těla chtěla víc. Mnohem víc, protože jsem věděla, že by mi to byl schopný dát a třásla se v očekávání na pokračování.
Otevřela jsem bránu od čtvrti klanu Hyuuga a zamířila k menšímu baráčku, který by stačil pro menší rodinu, na jednoho člověka byl ale až moc velký.
Otevřela jsem si dveře a zamířila do koupelny, kde jsem se rychle vysvlékla a umyla. Studená voda na chvíli zmírnila napětí v mém těle, ale nepomohla na dlouho.
Zaúpěla jsem.
Proč mi tohle dělá? Proč mě prostě takhle mučí?
Nepochybovala jsem o tom, že mé zorničky jsou rozšířené touhou a ve tváři mám vepsaný výraz hladovějícího zvířete, před kterým necháte nad propastí pověšený kus žvance. Připadala jsem si, jak ninja na sebevražedné misi, když jsem se opřela o zeď a vybavila si všechny detaily: jeho dech, který byl v tichu mrazáku slyšet jako děsivý šepot, moje vzdechy hlasité a nezastavitelné, světlo baterky, ve kterém se mu leskly oči. Všechno jsem to vnímala tak jasně, jako by se to stále dělo.
Z hrdla se mi vydral neidentifikovatelný zvuk. Znělo to jako zavrčení a zároveň jako nářek raněné šelmy.
Zachvěla jsem se. Tělem mi projela vlna horka. Po tváři se mi skutálela osamocená slza bezmoci. Chtěla jsem ho! Tak moc, až jsem nebyla schopná téměř myslet na nic jiného.
Vypnula jsem vodu, chvíli počkala, až ze mě okapou kapky, pak jsem si omotala ručník kolem těla a vyšla ven. Nestarala jsem se o to, že za mnou zůstávají mokré šlápoty, ani o to, že vypadám jako chodící mrtvola, moje kroky vedli přímo do ložnice.
Svalila jsem se na postel. Těžké vlasy se mi rozprostřely po polštáři jako závoj a voda z nich se začínala okamžitě vsakovat do povlečení. Ale ani o to jsem se nestarala. Zírala jsem se do stropu, neschopná zamhouřit oči. V mysli jeho výraz; jasně modré oči, které ve studeném světle vypadaly jako ocelové - stejně tvrdé a chladné.
Viděla jsem v nich tu moc a škodolibou radost. A vášeň. Touhu tak silnou a divokou, až naháněla hrůzu a zároveň vás vzrušovala.
Zachvěla jsem se a jedna ruka nahmatala moje přirození. Udiveně jsem zjistila, že už jsem úplně mokrá, ale pak jsem si uvědomila, že mě to vlastně ani nepřekvapuje. Moje tělo na Naruta vždycky reagovalo nepochopitelně silně, tak proč by ne na jeho imaginární dvojče?
Váhala jsem jen okamžik, pak špička mého prsty vklouzla dovnitř a na chvíli jsem nebyla schopná myslet na nic jiného.
Vzpomněla jsem si na něj. Každý malý detail toho, jak mi to dělal.
Přidala jsem k ukazováčku prostředníček a prohnula jsem se v zádech. Pamatovala jsem si, jaké to bylo, když jsem ho cítila hluboko ve svém nitru a zkusila jsem ten pocit napodobit, ale měla jsem příliš krátké ruce, než abych dosáhla stejně uspokojivých výsledků. Přesto jsem se nevzdávala a nasadila pomalé tempo, pak jsem postupně zrychlovala, a když se přese mě přelila vlna slasti, neudržela jsem svůj ston.
Když během chvilky můj tep i dech zase nabral normální frekvenci, uvědomila jsem si jednu děsivou věc.
Uzumaki Naruto má nade mnou větší moc, než bych byla ochotná si připustit.

-Nemravné? Ano. Nechutné? Možná. Dobře napsáno? Hahah, posuďte sami!
Viem, že som tvrdila, že další díl dneska nebude, ale když jste byli tak hodní... :3 No, snad vás po té akcičce v dílu 8 tento příliš nepohoršil :D-

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sumiko Sumiko | 27. ledna 2014 v 22:04 | Reagovat

Napsáno to máš skvěle. To snad ani nemusím říkat, protože, všechny tvoje povídky jsou úžasné, ale tahle se mi zatím líbí nejvíc. Jen tak dál Cam, jde ti to přímo famózně. Ani nemusím říkat, že se těším na další dílek. :)

2 Mizuki Mizuki | 27. ledna 2014 v 22:32 | Reagovat

Teda to je ale mravů. Ale super! Né, fakt jsem nejvíc zvěda na Naruta, co vymyslí :))

3 miamoravia miamoravia | 27. ledna 2014 v 23:46 | Reagovat

Tak jsem ráda, že jsi nám to stihla:)

4 Zoe Zoe | Web | 28. ledna 2014 v 0:27 | Reagovat

nemravny? ano :D nechutný? ani ne spíš nevšední :D a u Hinaty tuplem :D Dokonalý díl! těším se na další ! :P Jen tak dál :)

5 Naruhina lover <3 Naruhina lover <3 | 28. ledna 2014 v 14:41 | Reagovat

Supr, právě jsem se dostala po škole na nrt a těším se na další ;)

6 Hanatka-chan Hanatka-chan | 28. ledna 2014 v 14:45 | Reagovat

To je úžasné, jsem zvědavá kolik dílů nás ještě čeká.................x)

7 Matsumoto Matsumoto | 28. ledna 2014 v 17:36 | Reagovat

Nice Cami-sempai :)

8 Faith Faith | 28. ledna 2014 v 18:08 | Reagovat

O.o
přiznám se, nečetla sem zbytek jenom tenhle díl :D to Tvé varování mě překvapilo a nemohla jsem ho nechat bez povšimnutí :D
Nevim jestli mam bejt nadšená nebo se tak trochu stydět z toho, co sem z tebe udělala? :D Možná za to nemůžu já a moje věčné žvanění o sexu... ale :D hah :D nemam slov normálně :D já osobně bych možná poupravila pár frází a vět, ale vem to čert xD

9 Narutokunhinatasan Narutokunhinatasan | 28. ledna 2014 v 18:10 | Reagovat

Super
Nemám slov
Všechny povídky jsou bezva a co nejrychleji sem hod další díl!!!! x)

10 Milka Milka | 28. ledna 2014 v 18:44 | Reagovat

Tak já tam hodím 10 koment a tím lomím rekord v povídce Liar xD

11 Howrse Howrse | 28. ledna 2014 v 19:52 | Reagovat

Už už se těším na další  snad to dneska stihneš ,)

12 Akahori Henitai- Hell Akahori Henitai- Hell | 28. ledna 2014 v 21:14 | Reagovat

Dobré!

13 Toshiro-chan Toshiro-chan | 28. ledna 2014 v 21:39 | Reagovat

Verry good next please Camelia-sama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)