Leden 2014

Liar 15/?

31. ledna 2014 v 22:01 | Camelia

+18! Jednoznačně! :D

Seděl na posteli a uvažoval, co všechno ještě bude třeba udělat, abych Hinatu měl. Bylo toho dost. Musel ji vyprovokovat, pak svést a dát jí pocit, že se kvůli ní změnil a až pak s ním bude něco mít, to mu bylo jasné jako facka, kterou mu před pěti dny uštědřila.
Přesto tu byl jeden problém.

Liar 14/?

31. ledna 2014 v 17:54 | Camelia

Seděla jsem, v rukách svitek s technikami, ale myšlenky se mi toulaly někde úplně jinde.
Melancholie byla v celém mém domě jako stín a pronásledovala mě úplně všude.
Myslela jsem na náš dnešní rozhovor a cítila jsem napětí ve svém těle, které mi způsobovaly jen pouhé obrazy jeho tváře ukryté v mé mysli.

Liar 13/?

31. ledna 2014 v 13:58 | Camelia

Když vycházel z ramenového stánku, cítil, že může být spokojen. Viděl všechno, co potřeboval a jeho plán začínal vycházet. Už se těšil na sladkou odměnu, která na něj čeká na konci.

Liar 12/?

30. ledna 2014 v 22:57 | Camelia
Ranní vstávání bylo asi stejně příjemné, jako spánek na trnové koruně. Přestože jsem spala téměř devět hodin, cítila jsem se unavená, tělo mě bolelo a můj obličej nevypadal moc zdravě, spíš naopak. Byla jsem bledá jako mrtvola.

Liar 11/?

28. ledna 2014 v 21:58 | Camelia

Dneska jen odpočinový díl, trochu z Narutovy minulosti. Užíte si ho :)
MOOOOOOOCCCCC VÁM DĚKUJU ZA 11 KOMENTÁŘŮ! Určitě čekejte nějaké poděkování ^^

Ráno bylo pošmourné. Krásně modrá obloha se během noci zatáhla a slunce zmizelo za podivnou jednotvárnou šedí. Po ulicích se toulalo jen pár odvážlivců. Kvůli husté mlze nebylo vidět na ani za roh.

Liar 10/?

27. ledna 2014 v 21:39 | Camelia

Má vůbec cenu sem zase dávat varování? :D +15(18)

Seděla jsem za barem. U stropu nebyly pomalu ani vidět zářivky, jak všechno bylo zahalené v cigaretovém kouři, ale nevadilo mi to. Měly tu nejlepší nápoje v celé Konoze, kvůli tomu na těch několik minut ten puch snesu.

Liar 9/?

26. ledna 2014 v 21:17 | Camelia

Áno, pokračujeme. Tentokrát +15 :D

Místnost plnily přerývavé výdechy.
Naruto ležel vedle upoceného těla své světlovlasé známé, zíral do tmy a nedokázal z hlavy vyhnat Hinatin výraz absolutního odevzdání.

Camelia o... Komentech.

26. ledna 2014 v 18:15 | Camelia |  Camelia o
Je tu další ze série Camelia a její úvahy. Tentokrát jsem se zaměřila na psaní komentářů.

Liar 8/?

26. ledna 2014 v 7:45 | Camelia

TENTO DÍL JE VELMI NEMRAVNÝ :D +18 LET!
nebo vstup na vlastní nebezpečí!

Rychle jsem odběhla od Naruta a zamířila pro ten hloupý čokoládový dort. Chtěla jsem tohle všechno mít z krku a hlavně jsem nechtěla, abych myslela na věci, jaké mě napadaly při pohledu na něj. Špinavé myšlenky, na které jsem nebyla pyšná, ale děly se. A to mě děsilo.
Otevřela jsem těžké dveře od obrovského mrazáku a ihned jsem se otřásla. Vzduch tu byl velmi, velmi chladný.

Liar 7/?

25. ledna 2014 v 18:46 | Camelia

Venku se začínalo stmívat. Naruto nevěděl, že jeho nová přítelkyně bude tak hrozně ukecaná a nudná. Na první pohled se zdála být praktickou ženou; samostatnou, která ví, co chce. Byla přeci sekretářkou, no ne?
Omyl.

Liar 6/?

24. ledna 2014 v 21:51 | Camelia

Nejde úplně přesně popsat slovy, jak se mi ulevilo, když mezi mnou a jím byly neprostupné dveře bez jediného okénka nebo škvírky, kterou by proniklo světlo a hlasy hostů. Měla jsem pocit, jakoby někdo zatáhl za šňůrku a povolil uzlíky nervozity, které se mi usadily v podbřišku.

Liar 5/?

23. ledna 2014 v 17:57 | Camelia

Už když si sedl, věděl, že plán bude fungovat. Byl to přeci Uzumaki Naruto, co víc byste od něj mohli čekat? Jasně, že uspěje. Už jen jeho jméno bylo synonymum pro přesnost.
Alespoň posledních několik let.

Liar 4/?

21. ledna 2014 v 20:31 | Camelia

Od té osudné noci už uběhlo příliš času. Tolik, že jsem přestávala věřit, že by Narutovi vůbec mohlo na něčem takovém záležet.
Když jsem později zaslechla Jin a Sakuko, její kamarádky z malé restaurace kde už několik měsíců dělám ve svém volném čase servírku, abych si trochu přivydělala, jak si povídají o tom, že Naruto má další holku. Prý nějakou cizinku, která má za otce nějakého feudálního pána či koho, málem mi vhrkly slzy do očí.

LVK - zážitky z Krkonoš

20. ledna 2014 v 21:17 | Camelia |  TTKM
Drazí přátelé,
ano ano, jsem zpátky. Zdravá a nezraněná, ať už Vás to mrzí, nebo ne :P A co se dělo? No, to víte. Lyžovali jsme, ulejvali se a zase lyžovali. Nechci to rozpitvávat... z osobních důvodů, ale jeslti Vás přesto alespoň trochu zajímá jak co bylo, můžete se kouknout na pár fotek, které si myslím, že se mi povedly (hahaha :D), i když vám asi nic moc neprozradí :P

Liar 3/?

17. ledna 2014 v 17:03 | Camelia

Zíral do prázdna, toužil se jí zeptat na spoustu věcí, ale měl pocit, jako by se mu všechna slova prostě vypařila z hlavy. A tak tam jen stál a díval se na ni, v jeho očích se zračilo jen čiré překvapení, žádná zlost nebo vztek. Pozorovala ho stejně pečlivě, vpíjela se do něj a oči se jí leskly slzami. Les jakoby ztichl. Vítr přestal fičet. V jeden jediný okamžik se zdálo, že konečně našli jeden druhého, že konečně našli to nejdražší na tomhle světě - porozumění. Na malý moment Hinata v Narutových očích opět uviděla toho člověka, kterého milovala. Ale pak se rychle otočila a zmizela v lesním podrostu.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)