Kurai Tsubaki XVIII.

23. prosince 2013 v 15:28 | Camelia

Cítila, že tohle je špatně, že by se to nemělo dít. Jeho jazyk šmátral v její puse. Snažila se ho odstrčit, nešlo to, tak ho kousla a na v ústech ucítila pachuť krve. Uskočil.
"Ty mrcho," zakřičel a ustřel si krev, která se mu řinula po bradě. "Takhle se mi odvděčíš? Počkej, za tohle zaplatíš…!"
Neměla asi čas reagovat. Vrhl se na ni prudce jako zvíře, přirazil jí ke zdi, až jí z hrdla unikl přidušený ston. Bránila se, škrábala ho, nebylo to ale nic platné. Vzal její ruce, které mu na zádech udělaly rudé čáry, a sepnul jí je nad hlavou. Pak jí dobyvačně políbil. Tvrdě, až to bolelo a nekompromisně jí začal zbavovat oblečení.


Do jejího těla se pustila zima. Kroutila se pod jeho dotyky, chtěla vyklouznout. Byla pevně rozhodnutá se prát.
Nenechal ji.
"Nech toho, ty kurv*. Jemu dáš, ale mě ne? Nejsem tak blbej, jak si myslíš. Budeš pykat, o to se postarám, budeš pykat…"
Ale jeho slova jí už nemohla způsobit větší utrpení, než jeho činy.
Legínky, které nosila, pro něj nebyly překážkou.
"Ne, prosím, ne," úpěla. Zbytečně. Jedním pohybem jí je stáhnul i se spodním prádlem, násilím jí od sebe odtáhl kolena. Vnikl do ní surově, hnán jakousi zvířecí touhou.
Vykřikla. Jeho úd protrhl slabou blánu a jasně rudá krev zmáčela její třísla, z očí se jí vyřinuly horké slzy. Zlomil ji. Vzal si ji. Neptal se. Takhle to nechtěla. Takhle to nemělo být. Její poprvé mělo patřit jen jednomu člověku. Proč… Proč se to musí vždycky dít jenom jí?
Ucítila jeho hrubé nekontrolované přírazy. Podvolila se a nechala ho, aby si bral, co chtěl. Ztratila pojem o čase, na všem přestalo záležet. Svět se rozpadl.
Ucítila, jak se napjal pod rouškou orgasmu a pak se uvolnil a dopadl na ní celou svou vahou stále ještě uvnitř ní. Cítila, jak jeho semena stékají po jejím těle a mísí se s její vlastní krví, v podbřišku jí bolelo bolestí, jakou nikdy nepoznala.
Nechala ho, aby jí zabalil do deky, utřel usychající krev a políbil na čelo. Pak odešel a Hinata si poprvé uvědomila, co se stalo.
Znásilnili ji… Znásilnili ji.
Prudce se nadechl a rozbrečela se.

Padla tma. Konožské uličky byly liduprázdné, cáry mlhy se líně povalovaly nad zemí. Blonďatá žena si třela holá ramena a oči upírala k bráně. Díky mlze viděla jen na pár metrů před sebe, pak konečně mlhou prošla mužská postava.
"Našel jsi…?"
Zavrtěl hlavou, modré oči zoufale přivřené. Ino ho pohladila po rameni a připojila se k němu, i když jí byla zima. Sice Hinatu viděla poprvé za necelé dva roky teprve před týdnem a třemi dny, ale nedokázala dělat, že se jí její únos netýká, jako to provozovala Sakura stále skálopevně přesvědčená, že ji Naruto s Hinatou podváděl, a Yamanaka věděla, jak moc tím Naruto trpí.
Sakuru dokázala nesnášet za málo věcí. A tohle byla jedna z nich.
"Uvidíš, určitě ji najdeš," uklidňovala ho, přestože svým slovům přestávala věřit. Naruto přikývl, nechal její ruku klesnout k jejímu boku a s tichým "Ahoj" se rozloučil.
Ino si povzdechla, ale nešla za tím, ani se ho nesnažila zastavit. Dělal, co mohl. Odcházel ji hledat za svítání, vracel se v půlce noci, prošel i místa, kam v celé historii ani člověk nevkročil a vesnice, které snad ani nebyly na mapě.
Myslela si, že to každou chvíli musí vzdát, smířit se s tím, že ji nenajde, ale stejně ho každé ráno viděla odcházet. A tak to bylo ještě spoutu dalších dní, týdnů, až se jednoho dne, něco změnilo.

- Dnes pro vás mám další díl a je ještě horký, přímo z výrobního pásu :D Chtěla jsem ho zveřejnit až zítra, ale přece si na Vánoce nebudeme kazit den, že? Takže to tu máte, sice krátké, ale alespoň něco, na předvánoční den a dnes večer očekávejte pokráčko! Doufám, že chcete vědět, jak to dopadne... :D Ale víc vám neřeknu..... Snad jen, že budu ZLÁÁÁÁÁ :F! Jinak si budete muste počkat na dnes večer n.n-

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hell-YOTO:D Hell-YOTO:D | 23. prosince 2013 v 15:48 | Reagovat

Noo, tak piš dál! :D Je to bomba i přes to, že se děje co se děje! Ale musí to dopadnout dobře! Musí, prostě musí! :D

2 Mizuki Mizuki | 23. prosince 2013 v 16:45 | Reagovat

Wow, to je debil (co ji znásilnil), ale zajímavé. Těším se na další :)

3 Sumiko Sumiko | 23. prosince 2013 v 16:54 | Reagovat

Mě by zajímalo kdo je ten chlap, který jí unesl. Ach, to je tak úžasná povídka. Je mi líto Hin, že o to takhle přišla. Doufám, že další dílek bude tak nějak brzo. :*

4 kik kik | 23. prosince 2013 v 21:16 | Reagovat

Chúďatko Hinata, to je hrozné čo jej spravil ten imbecil. :'(  Snaď ju Naruto rýchlo nájde!!

5 lazebnik lazebnik | 27. října 2014 v 13:20 | Reagovat

To znásilnění je hrůza :( a z romantiky je horor :(. Ale styl psaní ako vždy bezva. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)