Prosinec 2013

Lay č. 13 - New year!

31. prosince 2013 v 18:26 | Camelia |  Laye blogu
Vítejte na mém blogu a nelekejte se té změny ;) To vás jen vítá Silvestrovský lay ^^ Trošku jsem ho odflákla, přiznám se, ale tak je to jen na pár hodin, ne? :PKurai Tsubaki XXVIII.

31. prosince 2013 v 13:06 | Camelia

Naruto ucítil, že je něco špatně a zarazil se.
"Hinato," něha v jeho hlase ji na chvíli dokázala přestat myslet na to, co se stalo.
"Já… nemůžu," vydechla a sotva to vyslovila, cítila, jak se jí oči plní slzami. Jemně z ní vyklouzl, aby ji mohl utěšovat. "Pšššt, není to tvoje vina."

Kurai Tsubaki XXVII.

31. prosince 2013 v 9:47 | Camelia
Co nejněžněji to dokázal, sundal z ní to tričko a přisál se na její klíční kost. Vydechla, ale přesto cítil, jak na malý okamžik ztuhla strachem.
Zažínal být z toho nervózní. Snažil se sice uklidnit, ale… asi si o tom měl nejdřív promluvit s Tsunade.
"Hinato, víš jistě, že je to dobrý nápad?"

Kurai Tsubaki XXVI.

31. prosince 2013 v 8:00 | Camelia

Odtáhla se jen tak, aby se mu mohla podívat do očí a svoje drobné ruce položila na jeho tváře. V tom gestu bylo víc, než by se mohlo zdát a Naruto cítil, jak mu prudce bije srdce.
Ať už Hinata chtěla původně udělat cokoliv, ve chvíli, kdy se dotkla jeho pokožky, nedokázala na nic myslet a oči vyhledaly jeho rty. Měl je světlé, ani úzké, ani plné, ale hezky tvarované. Velmi mužné. V duchu jí otravoval hlas, jestli chutnají stejně jako tehdy, i když si to moc dobře nepamatovala.

Kurai Tsubaki XXV.

30. prosince 2013 v 22:06 | Camelia

Zůstali sami. Bez pomoci. Ino se sice sem tam stavila, Tsunade osobně dohlížela na potřebné prohlídky, ale Hinata na tom byla špatně; čím dál tím hůř.
Naruto měl pocit, že ta jiná Hinata, kterou pozoroval při návratu do Konohy, teď vyžírá jeho Hinatu a ničí ji ze vnitř. Děsilo ho to. Když se jí dotkl, div že nevykřikla. Každou noc ji budil politou studeným potem a uklidňoval, než zase usnula neklidným spánkem.

Kurai Tsubaki XXIV.

29. prosince 2013 v 17:31 | Camelia


"Tak co je s ní?" byla první slova, která vypálil na Tsunade. Ta nadskočila a propíchla ho pohledem.
"Ano, také tě ráda vidím doma, Naruto." Začervenal se, ale neomluvil. Neměl za co. Hinata byla důležitější a Tsunade to samozřejmě věděla.

Kurai Tsubaki XXIII.

28. prosince 2013 v 10:01 | Camelia

"Hinato, Hinato!" byl tak roztomilý, když se o ni bál. Modré oči měl zářivější, než jindy, ale ona nedokázala ho vnímat. Oči měla upřené jen na to místo, kde viděla tu tvář. Podlou tvář, stále se usmívaje.
"Neřekl jsi mi proč." Zašeptala. "Neřekl jsi mi, proč zrovna já!"

Kurai Tsubaki XXII.

28. prosince 2013 v 9:53 | Camelia

Naruto se tiše opíral o chladnou zem. Jedno koleno měl pokrčené tak, aby si o něj mohl opřít hlavu, špičku druhé nohy schovával mezi stehnem a achilovkou, takže v konečném důsledku měl vlastně pokrčené obě. Na boku ho hřála Hinatina hlava a její ruka něžně ležela přímo u její hlavy, tak blízko, že kdyby Naruto chtěl, mohl jí polechtat na dlani. Odhrnul vlasy s obličeje a díval se na ni, jak spí.

Kurai Tsubaki XXI.

27. prosince 2013 v 10:10 | Camelia
Cesta jim docela utíkala, přestože Hinata byla po celou dobu cesty velmi zamlklá a Naruto se obával svých vlastních nápadů a myšlenek, takže nebyl schopný se starat o nějaký větší rozhovor, než byly nejnezbytnější věci. Brzy je však zastihla noc a Naruto navrhl, aby se utábořili. Hinata sebou při tom slově trhla.

Kurai Tsubaki XX.

24. prosince 2013 v 23:01 | Camelia

Kruci, kde může být?
Proplétal se labyrintem podzemních chodeb a slepých uliček. Věděl, že je blízko. Blizoučko, blíž, než kdy byl. Tak proč jí stále nemůže najít? Mysl mu zachvánila panika, tak silná, že ho málem dostala do kolen.
A pak uslyšel ty zvuky. Podivné mlaskavé zvuky, které se v pravidelných intervalech odrážely od stěn. Rychle se rozběhl. Po několika minutách ale zvuk skončil a Naruto zmateně stál. Nevěděl, kudy má jít, ale nemohl se ani vrátit, protože nevěděl, jak se na tohle rozcestí dostal, tak se prostě rozhodl, že hodí mincí. Panna vlevo, orel vpravo. Padla panna a Naruto se tedy vydal do levé uličky.

Kurai Tsubaki XIX.

24. prosince 2013 v 9:27 | Camelia

Začínal podzim, listí javorů dostávalo svou typickou červenou barvu. Uzumaki Naruto už několik týdnů marně hledal dívku s dlouhými havraními vlasy, pomalu si však začínal myslet, že živou ji nenajde. Přesto stále pokračoval dál, tak daleko od své rodné vesnice, že se už ani nevracel na noc domů, ale zamluvil si pokoj v jednom malém hotýlku na konci údolí.
A pak se mu jednou stalo něco zvláštního.

Kurai Tsubaki XVIII.

23. prosince 2013 v 15:28 | Camelia

Cítila, že tohle je špatně, že by se to nemělo dít. Jeho jazyk šmátral v její puse. Snažila se ho odstrčit, nešlo to, tak ho kousla a na v ústech ucítila pachuť krve. Uskočil.
"Ty mrcho," zakřičel a ustřel si krev, která se mu řinula po bradě. "Takhle se mi odvděčíš? Počkej, za tohle zaplatíš…!"
Neměla asi čas reagovat. Vrhl se na ni prudce jako zvíře, přirazil jí ke zdi, až jí z hrdla unikl přidušený ston. Bránila se, škrábala ho, nebylo to ale nic platné. Vzal její ruce, které mu na zádech udělaly rudé čáry, a sepnul jí je nad hlavou. Pak jí dobyvačně políbil. Tvrdě, až to bolelo a nekompromisně jí začal zbavovat oblečení.

Lay č 12 - Merry christmas!

22. prosince 2013 v 19:24 | Camelia |  Laye blogu
Dnes je poslední adventní neděle a já vám přeji všechno nejlepší, hodně pohody a lásky. Užívejte prázdniny plnými doušky - čtěte si, kreslete, zpívejte, dělejte si, co se vám zlíbí. Ale hlavně ať je to, co máte rádi. A když si utoho přečetete nebo okomentujete mojí povídku nebo článek, budu jenom ráda! ^^


Kurai Tsubaki XVII.

22. prosince 2013 v 13:13 | Camelia
Bílá barva v čekárně nebyla nikdy bělejší, než teď a pach nemocnice mu nikdy dříve tolik nevadil.
Už to byl skoro týden, co ho do nemocnice přivezli, a skoro týden, co je Hinata nezvěstná. Snažil se utěšovat, že třeba jenom nechce být viděna, nebo že odjela někam daleko a nic jí není, ale vzpomínky byly příliš jasné, než aby si tohle mohl nalhávat a pocit viny ho stahoval do propasti, ze které nebylo úniku.
Všichni ji hledali. Tsunade vyhlásila pátrání a jednotky ANBU pročesávaly hvozdy Země Ohně, Naruto ale věděl, že nenajdou nic, než pár stop, nanejvýš útržky toho podivného pláště, ale to bude vše.
A on tu jen tak sedí, nechá se cpát prášky a operovávat sestřičkami, jen proto, že mu nějaký imbecil stříknul něco do těla.

Kurai Tsubaki XVI.

14. prosince 2013 v 18:31 | Camelia

"Hej, Naruto… Naruto…"
"Hm…" Zamručel v odpověď zastřenému hlasu, který na něj mluvil. Kruci, zdál se mu tak hezký sen!
"Naruto!" Ucítil dotek na rameni, když se stále nepohnul, někdo ho popadl za ramena a násilně ho probudil. Chvíli mu trvalo, než se mu podařilo zaostřit pohled na drobnou tečku rýsující se na pozadí modré a ještě delší chvíli mu trvalo, než si uvědomil, že to modré cosi není strop, ale obloha.
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)