Když dochází nápady...

14. listopadu 2013 v 21:23 | Camelia |  TTKM
Někdy se ptám, má tohle celé smysl? Někdy přemýšlím, jestli má cenu se dál snažit o... o co vlastně? Snažit se být někým, koho mají všichni rádi? Oblíbeným? V čem to celé spočívá, ta oblíbenost?
Bludný kruh otázek, ze kterých není úniku. Slepé rady, jak ven. Nepotřebuji rady, protřebuju vaši ruku! Tak kde jste kdo? Ale když je to potřeba, nikdo ruku nezvedne, nenabídne pomoc. Jen stojí a přihlížejí. Protože ve skutečnosti jsou vlastně všichni rádi, že to nejsou oni, kdo se topí...

Nejspíš poněkud zajímavý začátek článku, tedy, myslím, doufám, že ano! :D Snad jste jeho pointu pochopili, jestli ne, zkuste přemýšlet, ale myslím, že jsem to napsala dostatečně jasně.
Nevím proč, ale vždycky, když píšu nějaký článek na blog, kromě povídek, samozřejmě, vyzní to strašně depresivně :D Je to divné, prtože i to nahoře je pesimistcky realistické, přitom mám dneska tak dobrou náladu!
Tedy, vesměs.
Ale nyní k tomu, co jsem měla v plánu psát.
Zajímalo by mě, jestli se vám zdám sympatická? Dneska jsem nad tím uvažovala a netuším, jak mě vnímáte. Zajímá mě, jak na vás působím.
Chtěla bych totiž tenhle blog vést víc osobně, ale... bojím se :D Je to hloupé, já vím, jenže když si projedete Youtubko a holky, které toří videa, většina z nich jsou tyčky s vlasy jak modelky a tváří hereček (samozřejmě, až na vyjímky). Jenže tenhle ideál nesplňuju. Teda, nejsem ošklivá, to ne, ale nechci si to u vás zkazit :D Nuž, to je vše ^^ Povídku Kurai Tsubaki jsem přednastavila na zítřek. I když jsem těch 7 komentů NEDOSTALA! >:(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mizuki Mizuki | 14. listopadu 2013 v 22:23 | Reagovat

Takže si to shrneme:
1. Mně se tvoje články nezdají vůbec depresivní. Vyjádřit svoje pocity a nálady psaním. Na tom přeci není nic špatného, ne?
2.Podle mně si sympatická. Neznám tě moc dobře natolik, abych tě soudila, ale přijdeš mi příjemná.
3. Jestli se necítíš dostatečně dobře na to, abys o sobě něco psala, není ti to příjemné, tak si to tech pro sebe. Já mám blog sice spoluautorský, ale taky o sobě nerada říkám moc zásadní věci :)
4. Jo, myslíš ty vychrtlé holky? Podle tebe modelky ... no, nezáleží na tom, jak vypadáš, ale jaké máš srdce, smysl. Lidi mně berou takovou, jaká jsem. A taková jaká jsi i ty, by tě taky měli brát (Vůbec si nemyslím, že si ošklivá, právě naopak :) Ale co nejvíc žeru jsou tvoje články, povídky, pocity mezi řádky ...) Hlavu vzhůru. :)

Jo, a ještě jedná věc. Určitě konej podle sebe, jako si to dělala doteď, protože si to dělala super. Super blog, super psaní, tak to má být. :)

2 Tashine Tashine | Web | 15. listopadu 2013 v 8:23 | Reagovat

Cam, odkud furt bereš takovéhle články, to je určitě tím černým dessem! (omluva za nepovedený pokus o uvolnění atmosféry) a teď opravdu...
Je to tvůj blog, pokud ho chceš vést více autorsky, tak ho tak i veď, je to tvůj malý virtuální svět, s kterým si můžeš nakládat jak ty chceš, možná tím ztratíš pár lidí, ale pár nových to naopak přiláká, takže takovéhle změny bych se vůbec nebála. :)
A jistli mi jsi sympatická? Kdyby ne, tak si s tebou asi neskypuju už od doby, co jsem na tebe při blogování narazila, nemyslíš? ;) Moje odpověď tedy zní: rozhodně ANO!
Jsi fajn, dobrý člověk, jako každá kamarádka (a přirovnávám i ke skutečným) mi umíš lízt pěkně na nervy (občas), ale sou chvíle, kdy bych klidně na tom (byť jen na tom) skypu byla celé hodiny. :D :) A klidně dny a týdny, kdybych nemusela aj spát. :D Sice v reálu není moc šance na střet, ale stejně jsem myšlenku onoho výletu ještě nevzdala. :-)

***
Aha, štíhlé hůlky, tak tím se nezaobírej, vždycky říkám, že důležité to, jaký člověk je, ne to, jak vypadá. ;) :) V tomhle směru nemám jak ti zvýšit sebevědomí, sama ho nemám perfektní, ale na tom musíš pracovat sama. ;) :) NA to prostě slova neexistujou.

3 Faith Faith | 16. listopadu 2013 v 18:52 | Reagovat

Bohové, mladá, to je zas článek do pranice :D opravdu :) řešíš zbytečný věci :) nejde o to, co si myslí ostatní, jde o to co si i o sobě myslíš ty ;) to samo o sobě vždycky vyzařuje. Věř mi, jako starému životu zkušenému kopytu xD ehem, tím chci říct, že lidi tě povětšinou budou brát takovou, jak se sama cítíš a jakou se před nimi uděláš :) jistě, pak jsou tu takové řeči o hraní, ale budiž jeden příklad z mého života, heh..
Jedu si takhle vlakem na druhej konec republiky a čistě náhodou kvůli nějakému sebevrahovi, zůstanu trčet v rychlíku o dvě hodiny dýl, než jsem původně měla. Nervama jsem byla bez sebe, chtělo se mi na záchod už vcelku děsně, páč sem odmítala zneužít ty ve vlaku xDD a trčela sem v kupéčku s jednim týpkem. Celou tu dobu jsem samozřejmě byla taky pěkně načuzená, že jo. Páč je opravdu možný, aby někdo skákal pod vlak zrovna v tuhle dobu, když situace, no, vypadala tak jak vypadala? Ne, to sem prostě nemohla přijmout :D takže celý dvě hodiny sem se svým spolucestujícím ve vlaku nepromluvila ani slovo, on se na mě ani nekoukl a já to neřešila, měla sem myšlenky jinde, ehem, když jsme se konečně rozjeli, nemohla jsem nezahlásit "ty vole, to čumim" nevim jestli sem to zařvala nebo si jen tak tiše zamumlala pro sebe, ale jakmile sem v tu chvíli uvolnila veškeré svoje vztekem a nervama mimické svalstvo, hned se se mnou dal do řeči jako kdybych se ještě do předchvíle netvářila jak masovej vrah :)
Nevím jestli je to zrovna dobrej příklad, taham to z paty, je to už nějakej pátek a fotografickou paměť nemám, ale jsem si jistá, že za to mohlo především moje vyzařování. Z nervního naštvanýho uzlíčku, kterej neví kam skočit a kam se schovat, jsem se bleskurychle stala někým jiným :D kým, to už je věc druhá a mnou nezodpověditelná ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)