Listopad 2013

Kurai Tsubaki XIII.

27. listopadu 2013 v 20:06 | Camelia

"Chceš mi říct, žes měla být mrtvá?" zeptal se zděšeně a podíval se na ni, jako by mu právě oznámila, že za pár minut porodí, nebo že v červenci napadne v Konoze sníh. Hinatu by jeho výraz za jiných okolností možná i rozesmál, kdyby necítila v týle ten chladný pohled. Po páteři jí přejel ledový mráz. Snažila se neotáčet, ale nešlo to. Věděla, že ji zase sleduje.

Kurai Tsubaki XII.

23. listopadu 2013 v 22:39 | Camelia


"Ahoj," Usmála se, když vešla a zula si boty. Stál u dveří a ležérně se o ně opíral. Možná víc ležérně, než se ve skutečnosti cítil.
"Ahoj." Zněl zvláštně. Sundala si bundu a vydala se k němu, ale už při prvním bližším pohledu ji napadlo, že něco je špatně.
"Děje se něco?" zeptala se. Překvapila ji podezíravost v jeho očích, kterou předtím neviděla. Jeho otázka ji zaskočila.

More than friends [první část] - Prolog

15. listopadu 2013 v 22:00 | Camelia


"Lisbonová, konečně!" zaklapl Jane mobil. Otočila se na něj s touhou po vysvětlení vepsanou ve tváři; proč proboha hned ráno po ní něco chce?

Kurai Tsubaki XI.

14. listopadu 2013 v 21:43 | Camelia

Vyšla ven a hbitě se dostala na místo, kde měla na Naruta počkat. Překvapilo ji, když ho neviděla, ale mohl být ještě na ošetřovně. Posadila se a čekala. Nechtěla myslet na svého příbuzného. Nechtěla myslet na rozmluvu, kterou před chvíli vedla.

Když dochází nápady...

14. listopadu 2013 v 21:23 | Camelia |  TTKM
Někdy se ptám, má tohle celé smysl? Někdy přemýšlím, jestli má cenu se dál snažit o... o co vlastně? Snažit se být někým, koho mají všichni rádi? Oblíbeným? V čem to celé spočívá, ta oblíbenost?
Bludný kruh otázek, ze kterých není úniku. Slepé rady, jak ven. Nepotřebuji rady, protřebuju vaši ruku! Tak kde jste kdo? Ale když je to potřeba, nikdo ruku nezvedne, nenabídne pomoc. Jen stojí a přihlížejí. Protože ve skutečnosti jsou vlastně všichni rádi, že to nejsou oni, kdo se topí...

Povídky The Mentalist

10. listopadu 2013 v 17:24 | Camelia
Moje skromná sbírka povídek, kterým jsem jako správná JisbonFanGirl naprosto propadla :D Doufám, že si v mojí malý knihovničce přeci jenom něco vyberete ^^

.:MOJE:.

More than friends (chystá se)

.:CIZÍ:.

.:PŘELOŽENÉ:.

Memory Palace (chystá se)

Kurai Tsubaki X.

9. listopadu 2013 v 17:55 | Camelia

U Tsunade měli všichni napilno. Zdálo se, že konečně přišla řada na staré formuláře a faktury. Několikrát jenom při cestě vzhůru potkali několik zaměstnanců, kteří nesli neuvěřitelné stohy papírů.
Naruto i Hinata se báli, že kdyby zůstali, museli by pomáhat, proto se Naruto rozhodl zajím první za Ino, aby ho vyšetřila.

Lay č. 11 - Dark negativ

6. listopadu 2013 v 22:05 | Camelia |  Laye blogu
Po krásném okouzlujícím layi od Nany, jsem si řekla, že bych opět mohla něco vyštrachat ze svých složek. A tak tu máte nový lay. Přiznám se, že jsem se přeci jenom nechala trochu inspirovat Nanou a jejím layem Feels of SasuSaku, ale většinou je to moje vlastní práce :) A poznáte, jaké postavy jsem použila na záklaví? ZKUSTE HÁDAT! ^^


Doufám, že se máte dobře! ^^

Lay č. 10 - NaruHina by Nana-chan

2. listopadu 2013 v 10:02 | Camelia |  Laye blogu
Hi, there!

Jak se máte? Já celkem dobře. Stále koukám na Mentalistu a bojuju teď ve škole s testy. Ale věřím si, že to dobře dopadne :) Nu, a tenhle článek je tu vlastně proto, že jsem si uvědomila, že jsem ho nenapsala. Tedy, nenapsala jsem ani o tom layi, co tu byl předtím, jenže vzhledem k tomu, že byl zařazen jako VOLNÝ, tak si dovolím ho vynechat.


Takže, ještě jednou ti děkuju za krásný lay :3 Obzvášť dole to "S láskou" mě moc potěšilo :3 Děkuju ti. A doufám, že brzy budeš na skypu ^^
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)