Můj objev číslo 4 - Faith

1. srpna 2013 v 22:34 | Camelia |  Moje objevy
Hah, stala jsem se objetí krutého vydírání - VYDÍRÁNÍ! Tahle mrška a velmi dobrá spisovatelka, se kterou jsem se poznala na konoha.cz, mi odmítá dodat další díl její zatím ještě nezveřejněné povídky, která je mojí novou drogou! Strašné, co? Nicméně jsem ochotná se nechat vydírat, jen když mi další díl dodá co nejdřív, pech xD
Ale nebudu sem plést naše soukromé záležitosti (že, Faith?) a rodši vám doporučím si její povídky přečíst, protože to nejde shrnout slovy.
JEJÍ WE NAJDETE NA: http://stale.blbne.cz/
Anebo účet na konoze: http://147.32.8.168/?q=ninja/faith
MOJE NEJ: Kromě drogy v podobě toho příběhu pojmenovaného "čertví" (xD) její série Jen blázen věří na zázraky ze života ANBU a jednorázovky Pro tvůj úsměv nebo Soudce světa apod. Vlastně jakákoliv její dílo, protože všechny jsou skvělé xD Ale posuďte sami :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | Web | 11. srpna 2013 v 15:58 | Reagovat

Já Ti dám vydírání! :P Pff :D
a nechval mě tolik, začnu se červenat a pak budu protivná a naštvaná a čertví co nenapíšu xD je fakt že bych tomu mohla hodit lepší název, ale.. zatím mě nic nenapadá leda tak "příběh naivního magora" :D mnu a osobní záležitosti si tahej, kam chceš :D že by mě zajímalo, co si myslí internetová komunita se říct nedá ;)
Hm... a víš co? :) Děkuji za tyhle milý slova ;) a za ukázku toho, že když se jeden dlouho drží mimo, rychle přijde o všechny čtenáře xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)