Camelia o... Druhém blogu

24. srpna 2013 v 9:16 | Camelia |  Camelia o
V pořadí již druhém díle se budu věnovat myšlence, kterou jsem nejspíš ne příliš dobře vyjádřila v prvním díle nazvaném Úvod. Tou myšlenkou je společný blog Naruto FF spisovatelů, ale prosím, nedělejte unáhlené závěry, protože se ukázalo, že minulý článek na toto téma nevyšel zrovna podle mých představ a mám pocit, že nebyl tak úplně jednoznačný. Tak se na to pojďme podívat znovu.

Můj nápad zní Společný projekt spisovatelů pod názvem narutoff.blog.cz (zatím ale nehledejte adresu, nic nenajdete :D ) Ale je v tom, jako vždy, jeden velký háček. Sama nezvládám ani tenhle blog, natož pak dva a jeden z nich JEN povídkový. To by byla má smrt O_O Čili... Bych potřebovala spoluautory.
Ale abyste mě nepochopili špatně. Nechtěla bych po lidech, aby neměli svůj vlastní blog nebo tak, jen prostě... má představa je, že se tam spisovatel může zapsat a když bude chtít nějaký příběh zveřejnit i tam, může. Buď ho pošle na můj email, nebo (bude-li se jedna o dlouhodobou spolupráci a ne jen jednorázovku) by dostal přihlašovací údaje a byl by něco jako další admin.
Zkrátka by to byl blog podobný onedirection-ff.blog.cz, jen s tím rozdílem že na Naruta.
Ale za těch pár dní, co jsem měla dost času nechat si to uležet, jsem došla k názoru, že by to stálo za nic. Dva blogy (svůj a narutoff) bych prostě nezvládala. Navíc, když už chcete vydávat povídky, proč k tomu nepoužít konohu? Ten blog by měl jen jediné plus: a to, že by tam mohlo být ero a yaoi a takové ty věci, které tam stejně neplánuju (snad kromě toho ero, ale yaoi... tak... možná jen jako vedlejší páry) :D
Moje myšlenka zkrátka byla taková: můj blog i můj povídkový blog by zůstal my-world-my-life, ale pár svých nejleších/nejoblíbenějších bych dala na ten web. A vy, jako čtenáři, byste mi klidně mohli dávat tipy, kdo má ještě hezké povídky, které byste tam chtěli najít. Kontaktovala bych ho a s jeho svolením bych mu založila něco jako účet, kde by byl odkaz na jeho povídky na tom blogu a pak na jeho vlastní blog, kde by byli jeho další věci. Víte, co myslím?
Nejde o to, že bych se stěhovala, jde o to, že bych byla na dvou blozích a každý, kdo by chtěl přispět do archivu, by mohl. Není to závazné.

Tak, to jsem Vám jen chtěla ujasnit, co bylo mým záměrem. Zdá se totiž, že jsem to nenapsala nejlépe, protože mám pocit, že spoustu z vás si myslelo, že svůj blog chci zrušit. Věřte mi, hodně jsem o tom přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla, že nejdřív dopíšu všechny, co mám rozepsané. Pak ty, co rozepsané nejsou a pak možná teprve s tím seknu. Takže otázka: stihnu to dřív, než skončí Naruto? :D

Ale chci každému, kdo mi u toho mírně depresivního článku dělal společnost, poděkovat.
Děkuji Aye, Naně-chan, Katě-chan, Naoki-keiko, Tashine a Kise-san, že tolik brání moje povídky a blog.
Tyranka se vzdává! xD

Vaše (dnes už v méně melancholické náladě, zato ale pěkně vystresovaná) Camelia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kisa-san kisa-san | Web | 24. srpna 2013 v 13:42 | Reagovat

No milá Camelie. :). Tys zas nezklamala. :). Tím svým otřelým proslovem si mě dostala....
Spoluautorský blog? Nejdříve jsem o tom nechtěla ani slyšet.Protože tvůj blog mám ráda a o další nestojím.Protože vím jaká s tím vším je práce. Neustále kontrolování jestli si všichni plní své věci,jestli přidávájí povídky..Ale to už jsem psala v předchozím komentáři.
Škoda jen že jsi na to nepřišla před měsícem *Myslím s tím nápadem na spoluautorský blog*.Hned bych se hlásila.Ale ted..Na začátku školy..
O čem sakra přemýšlíš? :'DDD.Ale klidně přispěji do archivu *Pokud nebudu líná,a znovu začnu psát což asi..Jo vím..Jsem kentaur*
Jen vím že jakkoliv se rozhodneš,bude to rozhodnutí správné.Jen nevím jak chceš oba blogy stíhat,vole :).
A ještě o školu..Neříkej mi že nemáš ještě další záliby. :).Já jich mám plno,a taky nesedím celé dny u PC *To kecám*
Chci ti jen říct,že pokud skutečně založíš blog,počítej se mnou :).Pokusím se nějak přemoct a napsat pár povídek.I když mě to vysiluje. :).
Žádný tip ti dávat nebudu. :).To musíš vědět sama,čí povídky se ti líbí. :)..
Ale musím říct,že ty které tak bránili tvé povídky,jsou úžasnými spisovatelkami. Já do toho nemám co kecat. :).To ty se s nimi musíš domluvit. :).
Ale je to jinak dobrý nápad.Jen trochu..nevím..to musíš vědět sama. :)

2 Kata-chan Kata-chan | Web | 24. srpna 2013 v 14:45 | Reagovat

Odvážný plán :D Pravda, že stránka sjednocující veškeré Naruto FF ještě pořádně není. Já se kdysi o něco takového pokoušela, vytvořit "knihovnu" SasuSaku příběhů ale...moc práce na jednoho člověka, ke všemu s vlastním blogem :) Rozšíření povídek je jistě dobrý nápad, ale koncept těch velkých blogů je, že tam posílají autoři z větší části bez blogu. S tím, že ten archiv má stálou návštěvnost, tak se jim dostane ohlasu. Já bych klidně pomáhala s rozjezdem, otázka je, jestli se to vyplatí, když se v komunitě skoro všichni ´znají´ (vědí o sobě)
Seknout s psaním by pro tebe byla škoda :) Nedokončuj z povinnosti, ale z radosti rozšiřování své fantazie ;D
Naruto končí, tipla bych si do dvou let,  takže good luck ;D
Nemáš zač :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)