Srpen 2013

Camelia o... Druhém blogu

24. srpna 2013 v 9:16 | Camelia |  Camelia o
V pořadí již druhém díle se budu věnovat myšlence, kterou jsem nejspíš ne příliš dobře vyjádřila v prvním díle nazvaném Úvod. Tou myšlenkou je společný blog Naruto FF spisovatelů, ale prosím, nedělejte unáhlené závěry, protože se ukázalo, že minulý článek na toto téma nevyšel zrovna podle mých představ a mám pocit, že nebyl tak úplně jednoznačný. Tak se na to pojďme podívat znovu.

Camelia o.... Úvodu

19. srpna 2013 v 21:14 | Camelia |  Camelia o
Vítejte v takové první kapitole mých úvah. Úvah o sobě, o tom jaká jsem, o svém životě a zážitcích, ale především o blogu a povídkách.

Přepadení

17. srpna 2013 v 10:09 | Camelia |  TTKM
Zažila jsem v předchozích čtyřech dnech věc, kterou bych nazvala Virové přepadení. Opravdu. Nedělám si srandu.
Jsem dcera svého otce a vždycky to tak bylo. Někdy mu za to děkuji (v duchu, samozřejmě), ale... někdy ho za ty geny proklínám. Tohle je jeden z nich.
Když má můj otec horečku, dokonce mi řekl, že se cítí, jakoby umíral. Asi vám nemusím vysvětlovat, jaké to bylo pro mě. V jednu chvíli mám pocit, že jsem snad viděla dvojitě... ale to vám nepotvrdím. Hlava mě bolela jak střep a srdce mi bušilo, až jsem měla pocit, že běžím poslední zatážku před infarktem. Opravdu, v jednu chvíli jsem si myslela, že to nepřežiju.
Ale přežila jsem a jsem zpátky! :D
Děkuju vám za sedm krásných komentářů u mého laye :) Potěšili jste mě. Hodně :D Dobrá, nechám ho tu déle, když se vám tak líbí :D Prozradím, že dlaší ale nebude ode mě. Bude od jedné moc dobré spisovatelky, kterou trochu obdivuju. Uhádnete? n.n

Pěkný zbytek prázdnin,
Vaše Cam

Lay č. 7 - Orchid on the cavan

11. srpna 2013 v 15:18 | Camelia |  Laye blogu
Tak vás zdravím s dalším layem.
Na úvod chci říct, že jsem jen dostala chť na něco nového. Navíc ten starý mě začal nudit :D Ale nemám v plánu ho tu mít nějak dlouho. Dávám mu tak... nanejvýš týden, protože mám pocit, že dostatečně nezrcadlí takovou tu osobnost mého blogu.
Prostě je to jen takový pokus, abych věděla, co si o tom myslíte vy :)

Takže... Hlasujte v anketě!

Freeeeeeeeeeeeeedom!

9. srpna 2013 v 22:22 | Camelia |  TTKM
Konečně svoboda :D
Skončil mi druhý cyklus našeho tábora, kde jsem byla jako pomocná vedoucí přes hry ^^ Takže si teď připadám jako chodící games-encykclopedia xD No... vlastně nevím, proč to sem píšu, ale chtěla jsem abyste to věděli n.n
Takže tak.

Ikite Iru Bunshin no Jutsu 2 - Žití ve dvou bývá složité

6. srpna 2013 v 18:13 | Camelia

"Sakra, nerozvaluj se," frustrovaně zanaříkal a šťouchnul do svého klona, který s těžkým bouchnutím dopadl na podlahu.
"Hej! Co děláš sakra?" vyjekl a dezorientovaně se posadil.
"Šťouchám tě ze svojí půlky," oznámil mu nabručeně. Konečně bude zase mít volnou svojí starou postel! Spokojeně se přetočil na druhý bok a chystal se usnout.

SONL - prosím o hlasy!

4. srpna 2013 v 13:09 | Camelia |  Volné laye
Nazdár, nazdár :D
Jak se máte? Doufám, že dobře, nehledě na to, že už máme jen necelý měsíc.... TAK PROČ SI HO TAKÉ POŘÁDNĚ NEUŽÍT, NE? xD
A když už jsme u toho užívání :D Chtěla bych vás poprosit, abyste se mrkli SEM: http://vsechno-ruzne.blog.cz/1308/soutez a dali hlas tomu lepšímu z nás ;) Jedná se o soutěž o nejlepší lay.
A jak tedy vypadá dess, se kterým jsem do téhle soutěže šla? Pojdmenovala jsem ho Purple Lullaby (fialová ukolébavka), protože se mi zdá takový... klidný xD Zde náhled, nastaveno tu: http://anderletka.blog.cz/ (moc se mi to nepovedlo a není to úplně tip ťop, ale co se dá dělat :D)

Moje spokojenost: 89%
Nelíbí se mi: v nastavení to vypadá divně, navíc nemám ráda fialovou, což se zvláštní xD
Líbí se mi: Záhlaví :) Možná ho trochu pozměním a časem třeba i nastavím, nicméně je VOLNÝ -> klik na celý článek v případě, že byste měli zájem :P

Ikite iru bunshin no jutsu 1 - (Ne)povedená technika

2. srpna 2013 v 9:21 | Camelia

Bylo ráno a mladý muž s blonďatými vlasy seděl pod stromem, ve tváři zahloubaný výraz a v očích vzrušení. V ruce držel ostrý klacek a cosi jím čmáral do země.
"Mám to!" zakřičel z nenadání, až pobudil Shikamara spícího pár metrů od něj. Nevrle se na něj zamračil: "Člověče, to musíš furt tak řvát? To je otrava!" Naruto ho ale už dávno neposlouchal. Celý svět se mu smrskl do velikosti metru čtverečního a to jediné, co obsahoval, byly kaligrafické znaky pečetí.

Můj objev číslo 4 - Faith

1. srpna 2013 v 22:34 | Camelia |  Moje objevy
Hah, stala jsem se objetí krutého vydírání - VYDÍRÁNÍ! Tahle mrška a velmi dobrá spisovatelka, se kterou jsem se poznala na konoha.cz, mi odmítá dodat další díl její zatím ještě nezveřejněné povídky, která je mojí novou drogou! Strašné, co? Nicméně jsem ochotná se nechat vydírat, jen když mi další díl dodá co nejdřív, pech xD
Ale nebudu sem plést naše soukromé záležitosti (že, Faith?) a rodši vám doporučím si její povídky přečíst, protože to nejde shrnout slovy.
JEJÍ WE NAJDETE NA: http://stale.blbne.cz/
Anebo účet na konoze: http://147.32.8.168/?q=ninja/faith
MOJE NEJ: Kromě drogy v podobě toho příběhu pojmenovaného "čertví" (xD) její série Jen blázen věří na zázraky ze života ANBU a jednorázovky Pro tvůj úsměv nebo Soudce světa apod. Vlastně jakákoliv její dílo, protože všechny jsou skvělé xD Ale posuďte sami :)

Chat

1. srpna 2013 v 22:28 | Camelia
Tento chat je pro všechny členy klubů SS a NH FanFictionFans. Respektujte prosím jistá základní společenská pravidla a vyvarujte se sprostých slov, co nejvíc to půjde. Jinak je zde prostor pro všechno :D


DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)