Červenec 2013

Anketa: Nejlepší název

31. července 2013 v 18:09 | Camelia |  TTKM
Ahojte!
Tak... to vypadá, jakože jsem přestala psát, že? :D Mno, uvažovala jsem nad tím, ale nechce se mi nechat tu tolik svých nápadů a času jen tak uhnít. So... I'm back. Propably :D And I had something what i want to ask you! Ok, now in Czech.

NH a SS FanFiction FanClubs!

25. července 2013 v 21:43 | Camelia


Už tě nebaví hledat blogy s povídkami?
Máš dost sezení na konoze a pročítání stárých povídek?
Nebo snad sám píšeš a chtěl by ses propagovat?
Ať jsi pouhým čtenářem či autorem, doufám, že se ti tenhle projekt bude líbit!

PROJEKT, KTERÝ MÁ ZAÚKOL SJEDNOTIT FF-NARUHINA A FF-SASUSAKU MANIAKY!

Já a Tahine o... Narutovi

20. července 2013 v 21:19 | Camelia |  TTKM
Jak začít? Asi tím, co už vyplynulo z nadpisu. Poslední dobou mi Naruto jako Naruto leze krkem. Mám prostě pocit, že je to na nic. Kishimoto udělal ze Sasukeho z mangy na mangu prakticky hrdinu a Naruto na to všechno neřekne nic. To ani nezmiňuju přetahovanou mezi NH a NS a i SS maniaky. Jistě. Já nemám právo Kishimotovi něco říkat, nebo ho kritizovat. Sama dobře vím, jak je těžké zachovat myšlenku příběhu... ale už je to moc dlouhé, moc o ničem... moc složité. Skoro jako můj SJM xD Zkrátka můj názor, který uznávám se z měnil z: "Páni, to je super" na něco, co řekla Tahine:

"Mě je to fuk, ať si s tím Kishimoto dělá co chce, měl by to ukončit. Ne, on jede přes limit nemožného a pak je manga o blbostech a anime samej nudnej hnusnej filler a vzpomínka, koho to zajímá? NIKOHO! -.-"

Přesně tak, Tashine. Přesně tak.

http://abyss-mystery.blog.cz/ - o knihách

20. července 2013 v 21:03 | Camelia |  Moje objevy
Na dalším blogu obdivuji nejen autorčiny velmi zajímavé názory na život i knihy, ale i vzhled a přehlednost blogu. Navíc na něm najdete i zajímavé tipy a soutěže. Mě osobně se tenhle blog moc líbí. Jeden z mála, který si opravdu zaslouží být šlenem AB :)


Moje objevy číslo 3 - hinata-sempai

19. července 2013 v 18:09 | Camelia |  Moje objevy
Mým třetí objevem (neříkejte, co, když jsem podle toho napsala název článku :D) je velmi dobrá a podle mě i talentovaná konožská FF-spisovatelka. Dnes boužel už nepíše tak... hm, horlivě :D jak bych si přála, ale kdo má chuť na romantiku, trochu tajemna a NaruHina (nebo i Gaara X někdo, pokud si dobře vzpomínám) a SS, zajisté si vybere v jejím seznamu ZDE: http://147.32.8.168/?q=node/28942

A moje nejoblíbenější?

Příběh o Narutovi a Hinatě, kteří se musí vydat na misi, aby zachránili tajemný svitek a ubránili se Akatsuki i týmu Hebi... na jejich cestě je však čeká několik nepříjemných překvapení. Ještě že mají nečekaného spojence - Uchihu Itachiho!


"Naruto se vrací do vesnice. V jeho stínu, před všemi zraky je ukrytý Uchiha Itachi. Oba jsou spojenci, co vyhlazují Akatsuki. Teď však Naruto dostal misi, aby do vesnice přinesl dva tajné svitky a jeho pomocníkem se stává mladá ANBU. Kdo je záhadná ANBU? Co je to za svitky? A proč po nich jde i Akatsuki?" (c) hinata-sempai

P.S.: nebojte se, není to tak temné, jak to podle mého obrízku vypadá :D Spíš naopak ;)
ZNÁTE TUHLE POVÍDKU?

Malířka III.

18. července 2013 v 14:20 | Camelia

Jdu po chodbě, kolem mě probíhají stovky studentů a hučí to tam jako v úle. Pohrávám si s myšlenkou, že vytáhnu sluchátka a čím víc na to myslím, tím mi jejich tíha připadá lákavější, ale nakonec ruku zase bezděčně stáhnu dolů.
"Tak jakej byl test?" zeptám se svého spolužáka. Podívá se na mě trochu překvapeně a já se snažím přesvědčit, že se mi to jen zdá.

Maky.orel (http://flora-fauna-foto.blog.cz/)

18. července 2013 v 0:47 | Camelia |  Moje objevy
O této blogerce můžu říct jen to, že jí děkuji. Ačkoliv mé dotazy na její e-mail byly občas opravdu hloupé, vždy mi na ně odpověděla a pomohla mi s nastavováním layoutů i s tvorbou v PS. Určitě na její blog zajděte, pokud máte problém třeba právě s layi - v jejích radách a tutoriálech se neztratíte, jsou přehledné, obře udělané... a pravdivé. Její blog najdete TU: http://flora-fauna-foto.blog.cz/

Sydney (http://tangleds.blog.cz/)

17. července 2013 v 13:01 | Camelia |  Moje objevy
Mezi mé první grafické objevy patří TENTO BLOG: http://tangleds.blog.cz/, který vede jedna moc milá a šikovná Sydney. Určitě vám doporučuji na její blog zajít. V sekci Desings najdete velmi zajímavé a inspirativní blogy. Například, abyych vás nalákala
Navzaný Floral Paint desing z kategorie Free Designs :)
Určitě se mnou budete souhlaist, když řeknu, že bych si ho klidně nechala nastavit ;)

The Diary of Memories I

15. července 2013 v 13:34 | Camelia

Stála jsem v prostorné koupelně. Po mé pravici se nacházel velký sprchový kout a vana, z pravé strany do místnosti pronikalo malými okny světlo. Ve vzduchu se vznášena vůně mátového oleje a vlhkost, které se srážela do malých kapiček na obrovském zrcadlu. A já jsem tiše sledovala tu dívku, která se z něj na mě dívala.

Dess číslo 6.1 - Little writer - Minto

14. července 2013 v 13:37 | Camelia |  Laye blogu
Tento dess je k povídce The Diary of Memories, kterou mám rozprocovanou a moc mě baví ji psát, tak doufám, že nezklame :D Recenzi najdete TU!

Tak co, lepší než verze 6.1 k Running through Paris a The Difference? :D
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)