Červen 2013

Článek (téměř) o ničem

23. června 2013 v 21:14 | Camelia |  TTKM
Asi nemusím vysvětlovat ten trapný moment, když se kouknete na blog a zjistíte, že poslední článek jste přidali před 3 týdny :D Ale dnes! Je pro mě docela důležitý den, protože mi je PATNÁCT! n.n Což je docela drsný - protože mi to vlastně vůbec nevadí. Upřímně, nějak zjišťuju, že se s tím vlastně nic nemění - pořád budu stejně líná psát a stejně otravná s takovými podobnými příspěvky.... Možná by se něco měnilo, kdybych měla kluka - ale toho nemám, takže jsem za vodou :D Jediný mínus je, že budu muset mít občanku, což mě docela deptá, ale co :D Nějak to přežiju (i když na ní budu určitě vypadat jak debil, ale to snad ani nemusím zdůrazňovat) :D

Idiocie dnešního světa aneb můj (děsivý) zážitek

7. června 2013 v 17:45 | Camelia |  TTKM
Zuřím. Vážně zuřím. Co si o sobě ten kr*tén doprčic myslí?! Nejsem proti rvačce - jestli byl na mě naštvanej, tak ať to řeší, jako dospívající muž a ne jako dvanáctiletá fiflena! Klidně, ať mě praští (alespoň bych měla důvod mu to vrátit), ale plivnout někomu zářeně zezadu na záda? Tomu se říká prosím jak? Mě totiž napadá jen jedno slovo: sprostá vyčůranost. Ale pokusím (teď) na pár minut uklidnit a vysvětlit vám to, abyste správně pohopili, o co jde.

Tento čtvrtek jsem byla na "Výchovném koncertu" o jazzu. Všichni hráli moc hezky - tak hezky, že jakož to klavíristku mě to dostávalo do kolen. Vážně - zahrát naprosto bez not svůj part tak, aby se hodila do skladby tóninou i rytmem, tak to se mi zdálo jako nadlidský úkol (a přesto tak vážně hráli!).
Vážně jsem si ten koncert chtěla užít. Moc se mi to líbilo - jenže to by za mnou NEMOHLI ZEDĚT NĚJAKÝ HOVADA ZE ZÁKLADKY! Ty kluci si pouštěli hudbu tak nahlas, že jsem z celé skladby slyšela každý pátý tón, o to i přesto, že bylo nahlas jako by nás chtěli připravit o sluch.
Takže jsem na ně vrhla naštvaný pohled s tím "Můžete toho laskavě nechat?", který samozřejmě okomentovali slovy: "Zalez krávo!" a dalšími kecy. Řekla jsem si: "nestojí ti za to", ale pak mě začali otravovat - kopali mě zezadu do nohou, "šlapali" mi na paty - a lezli mi krkem.
A když se potom začali smát tomu klukovi vedle mě, musela jsem se ho zastat - protože kdyby jim ten kluk nepraštil, asi bych to brzy udělala já!
Oni: "Mám chuť je zmlátit, fakt. Hlavně tu píču tlustou."
Kluk: "Debile."
Oni: "Zhubni, tlusťochu."
Kluk: "A důvod?"
Oni (stupidní smích): "Protože jsi tlustej."
Kluk: "A ty zase vypadáš jak debil!"
Já: "Proč jen vypadá? On je!"
Kluk (úsměv): "Máš fakt."
A tak jsme je přestali řešit. Já jsem spolkla svojí zost na ty trapáky a řekla jsem si, že je to jedno. A víte co dneska? Dozvěděla jsem se od jedné ze svých spolužaček, která se od další spolužačky, která si s jedním z nich píše na FB, že mi plivli na záda!
Vážně. V tu chvíli jsem si myslela, že vybouchnu - vůbec jsem nevnímala celej diktát z češtiny. NEUVĚŘÍTE MI, JAK JSEM ZUŘILA!
Takže beru zpět. PŮJDU si na na STĚŽOVAT. Protože taková podlost, jako plivnou někomu na záda, je vážně pritimivní - a já nedopustím, aby nějakej magor, co mi nadával a zkazil mi celej koncert a ještě na mě plivnul, odešel beztrestně. Protože tohle se prostě nedělá! No ne?
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)