Omluvy a pomluvy

16. května 2013 v 22:12 | Camelia |  TTKM
Asi vás zajímá, proč tenhle týden nic nebylo. Pravda je taková, že jsem na psaní SJM neměla náladu a těch pár hodin volného času, který mi zbyl, jsem si radši přečetla knížku nebo hrála s programy. Ano, psala jsem, ale povídku, kterou (zatím) nehodlám zveřejnit - jak řekla jednou Tash, mám jich teď moc. Proto žádné nebyly; radši než jeden díl a pak dlouho nic, bude nic.......... a díly.
Navíc ve škole jsem teď měla docela napilno - od soboty jsem přepisovala poznámky a učila se na písemky: V Po - chemie, dějepis, Út - Nj sloh, Stř - Aj modul (ale to jsem měla na to učení jen 2,5 hodiny, Dneska: Z, chemie, a zítra poslední písemka: Fy, M. Navíc mi teď jde o známku (hlavně v jazycích to mám nerozhodně), takže tak.
Omlouvám se, a doufám, že na mě nezanevřete. Budu se snažit to všechno dohnat a už mám pro Vás připravenej rozpis "služeb" na prázdiny. Ještě není úplně doladěný a taky musím dopsat pár povídek, takže ho zatím nezveřejním :) Jinak moc děkuju čtenářům, že HLASUJÍ V DOTAZNÍKŮ VE "VÝZVÁCH" aneb "Tvůj názor mě zajímá, tak prosím klikni." Moc si vážím zatím 63 hlasů! :3 Arigato!
ANKETA na dnešek: Co jsou to pomluvy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kishinka Kishinka | 17. května 2013 v 13:34 | Reagovat

No, co pro mě znamenají pomluvy? Myslím, že tvoje anketa je....jednoduše je spousta typů pomluv a vybrat si jednu z nich, to není odpověď na otázku "co to jsou pomluvy". ;)
Řekla bych, že je to potřeba některých povrchních holek, kafrat na druhý. :) Může jít o nepravdivé "story", o dokreslenou "story", nebo v podstatě o cokoliv za vašimi zády - pokud tedy někdo pomlouvá něčí maličkost. :)
Řekla bych spíš, že je to jakýsi zlozvyk nebo popud holek, všechny pomlouváme, jak jsme zmínila, povrchní holky to berou za potřebu jak na sebe upozornit, ale vesměs si nemyslím, že je holka, která nikdy nikoho nepomluvila, minimálně tak, že okomentovala něčí vzhled. :-)

2 Eliška. :3 Eliška. :3 | Web | 17. května 2013 v 18:29 | Reagovat

Tak ti přeju hodně štěstí s vylepšováním známek.

3 Kishinka Kishinka | 18. května 2013 v 9:58 | Reagovat

No, ale teď přes víkend bys snad měla pár minut na napsání SJM, ne? x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOKAŽME, ŽE FF PISÁLCI (na blogu i mimo něj) JEŠTĚ NEVYMŘELI!


Fancluby pro NH a SS-maniaky. PŘIHLÁSIT se může každý,
kdo má na blogu alespoň 3 jednorázovky/jednu sérii delší
jak 5 dílů. Splňuješ-li tato jednoduchá pravidla
a ještě tě nepřešla chuť,
přihlásit se můžeš ZDE:
Budu se na tebe těšit! :)